Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Oudejaarscross AAV Sisu



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - OUDEJAARSCROSS - AAV SISU
UITSLAGENLIJST

04-01-2017 12:42 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10KM
1 Gerold Hartgers 80 Nieuwenhuis 37:12
2 Hilco Huisjes 82 ACO Van Elderen 37:28
3 Tjerk Notten 83 AV '23 38:38
4 Martijn Oonk 93 Enschede 38:39
5 Sven van Munster 87 TION 38:40
6 Nico Klein Poelhuis 80 TION 38:46
7 Dennis Dinter 81 Berlin (GER) 39:03
8 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 39:21
9 Jorn Leistra 82 Arnhem 39:22
10 Niels te Pas 96 Enschede 39:56
11 Niels Grote Beverborg 92 Groningen 40:13
12 Ruben Eijsink 86 TION 40:21
13 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 40:55
14 Cas Mulder 97 TION 41:14
15 Mark Hammink 85 SISU 42:12
16 Sandx De Me 80 Uelsen (GER) 42:59
17 Roel Tijdhof 80 De Lutte 43:13
18 Johan Wessels 81 Atletics Nijverdal 43:26
19 Tim Zoetebier 82 Deventer 44:00
20 Mark Lammers 91 Haaksbergen 44:08
21 Paulo ten Buuren 78 Hengelo 45:14
22 Tom Driessen 79 Hengelo 45:27
23 Kevin Voss 88 Marathon Pim Mulier 45:34
24 Martijn Slagers 77 Borne 46:45
25 Jeroen Lensen 77 Harbrinkhoek 50:05
26 Heinz Kulpe 77 Almelo 50:25
27 Bastiaan Wesselink 85 SISU 50:33
28 Richard Nibourg 85 Almelo 51:49
29 Wouter van Tongeren 94 Losser 52:02
30 Barrie van Heek 79 AV Rijssen 53:11
31 Rik van 't Hoog 81 Nederland 53:16
32 Mark van Stralen 81 Almelo 53:36
33 Erwin Hoving 81 Hengelo 53:45
34 Patrick Benjamins 85 Nederland 53:47
35 Martijn Kamerling 80 Oss 55:07
36 Onbekend startnr 1745 Almelo 56:14
37 Wander Bakker 83 Amsterdam 56:51
38 Jelle de Waart 89 Haaksbergen 56:58
39 Remco Horenberg 84 Nijverdal 59:08
40 Mark Lenferink 77 Almelo 1:00:59

M40, LOOP 1: 10KM
1 Michel van der Heide 70 Goor '75 40:55
2 Melvin van der Voet 73 TION 41:34
3 Edwin Veenstra 67 TION 42:03
4 Ingo Beckemper 68 Nordhorn (GER) 42:11
5 Simon Engelberts 67 TION 42:54
6 Olav Seligen 70 TION 43:57
7 Lentfert 70 LAAC Twente 44:20
8 Henry Breukelman 71 LAAC Twente 45:35
9 Hans Pluimers 67 Nijverdal 46:19
10 Clemen Meuleman 67 LAAC Twente 46:24
11 Martijn Nieuwkuijk 70 Iphitos 46:36
12 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 46:49
13 Jan Brink 70 Getelo (GER) 47:03
14 Frank Weijling 67 SISU 47:09
15 Heiko Brink 72 Halle (GER) 47:21
16 Erwin Reefman 70 Deventer 48:12
17 René Wennink 72 LAAC Twente 49:00
18 Bas Heuvelman 67 Almelo 50:25
19 Wouter Kuipers 71 Albergen 51:21
20 Coen Schilderman 73 Borne 51:38
21 Marc de Groot 75 Almelo 52:28
22 Guido Schoofs 68 Hengelo Ov 52:42
23 Take Amsing 73 Almelo 52:43
24 Ben Rouweler 67 Almelo 53:24
25 Wijnand Zoutendijk 67 SISU 54:41
26 Antoon Alberts 71 Hengelo 56:15

M50, LOOP 1: 10KM
1 Gerold Nijhoff 64 Veldhausen (GER) 40:35
2 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 43:06
3 Henk Passies 61 Borne 46:50
4 Henri Mulder 63 Losser 46:51
5 Hans Peter de Ruiter 63 Albergen 47:08
6 Henri Timmerhuis 59 Almelo 47:39
7 Marcel Habers 62 Wierden 47:56
8 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 48:09
9 Hans te Nijenhuis 64 LAAC Twente 50:11
10 Robert Blokzijl 63 Almelo 50:23
11 Henk Jan Smedema 63 Wierden 52:08
12 Paul Kraesgenberg 64 Ambt Delden 53:46
13 Bert-Jan Nijhuis 60 Avanti-Wilskracht 54:58
14 Pedro Prinsen 62 SISU 55:01
15 Edwin Heeremans 62 Loopgroep Gemeente E 55:18
16 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 57:04
17 John Peter Voogd 58 Almelo 57:17
18 Jeroen Schreuder 63 Almelo 57:42
19 Edwin Trienen 66 Bornerbroek 57:46
20 Dick Wezel 59 Neede 58:21
21 Hubert Molenkamp 66 Almelo 58:39
22 Wout Broer 57 Hengelo 1:02:32

M60, LOOP 1: 10KM
1 Gerard Boink 56 49:16
2 Theo Weegerink 45 Oldenzaal 52:58
3 Cees van Reemst 53 TION 53:07
4 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 53:25
5 Albert Zwaaneveld 51 SISU 57:32
6 Toon Tankink 50 AV Haaksbergen 1:00:36
7 Hans Klomp 43 LAAC Twente 1:05:05

VSEN, LOOP 1: 10KM
1 Denise van Elk 91 Hamburg (GER) 43:38
2 Deborah Wissink 95 Hengelo 49:24
3 Manon Apenhorst 86 Amsterdam 54:52
4 Elise Brummer 90 Marathon Pim Mulier 57:14

V35, LOOP 1: 10KM
1 Penny Hope 69 Almelo 46:24
2 Eveline Lenferink 80 Almelo 58:00
3 Annemiek Voort 69 Almelo 59:11
4 Miriam Smits 69 Nederland 1:00:52

V50, LOOP 1: 10KM
1 Ingrid Prigge 63 Borne 44:21
2 Jet Stel 60 Almelol 50:19
3 Helen Smit-van der Gie 59 LAAC Twente 58:10
4 Ygreck Shyu 62 LAAC Twente 1:03:58

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Harmen Hoek 94 17:22 17:22
2 Robert Gerritsen 86 ACO Van Elderen 18:00 18:00
3 Daan Schouten 94 Almelo 18:06 18:06
4 Thijs Teunissen 91 Hengelo 18:15 18:15
5 Wilfred Jonker 82 SISU 18:22 18:22
6 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 18:37 18:37
7 Michiel Snuverink 82 18:38 18:38
8 Pim de Kok 82 Enschede 18:43 18:43
9 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 19:36 19:36
10 Marvin Beckemper 98 Nordhorn (GER) 19:48 19:48
11 Edwin Wentink 82 Enschede 19:54 19:54
12 Mike de Boer 87 Borne 19:55 19:55
13 Etienne Dameaux 93 Almelo 20:01 20:01
14 Bart Wessels 78 LAAC Twente 20:38 20:38
15 Thijs Blikmans 82 Almelo 20:44 20:44
16 Tom ter Horst 92 Almelo 20:57 20:57
17 Jiri Rutten 85 Utrecht 21:16 21:16
18 Pim Oolderink 92 Almelo 21:23 21:22
19 Tim Bergboer 84 LAAC Twente 21:40 21:40
20 Herjan Kerkdijk 90 Arnhem 22:01 22:01
21 Robin Steentjes 88 Enter 22:08 22:08
22 Jetse Rijper 97 Almelo 22:12 22:12
23 Bart Bemthuis 96 Haaksbergen 22:54 22:53
24 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 23:14 23:14
25 Emiel Oolderink 93 Almelo 23:22 23:20
26 Pascal Gierveld 80 Bornerbroek 23:30 23:27
27 Maarten Jansen 84 Almelo 24:03 24:00
28 Niek Bekhuis 88 Wierden 24:24 24:21
29 Thomas Dammers 92 Almelo 24:41 24:40
30 Derck Smink 91 Almelo 24:46 24:42
31 Merijn Exel 88 SISU 25:03 24:59
32 Tom Molenkamp 88 Haaksbergen 25:06 25:06
33 Jeroen Scholten 80 Enschede 25:27 25:24
34 Teun Schurink 94 Enschede 25:53 25:45
35 Tjerk Notten 83 AV '23 25:59 25:52
36 Olaf Oosterveld 80 Bornerbroek 26:50 26:44
37 Robin Geerdink 77 Deurningen 27:01 27:01
38 Michel van 't Klooster 79 Enschede 27:17 27:09
39 Jorgen Blom 02 Wierden 27:29 27:27
40 Quinten Stern 77 Almelo 27:39 27:39
41 Herwin Weststrate 84 Hengelo 28:24 28:17
42 Milan van Minnen 90 Almelo 28:43 28:43
43 Guus Spenkelink 90 Haaksbergen 28:48 28:48
44 Jeroen Evers 89 Almelo 28:58 28:58
45 Remy van der Bij 90 Almelo 29:14 29:13
46 Jan-Marc Kok 78 Coevorden 29:43 29:42
47 Leon Otten 80 Bornerbroek 30:16 30:12
48 Stefan Kruger 90 Almelo 30:17 30:16
49 Niels Baars 82 Enschede 30:30 30:20
50 Roy Huttenhuis 85 Losser 32:52 32:52
51 Job Exel 90 SISU 35:31 35:27
52 Kevin Wanschers 95 Almelo 36:39 36:39

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Martin Roosink 73 Markelo 21:24 21:24
2 Jan Hendrik Kollen 76 Almelo 22:54 22:48
3 Ronald Teeuw 67 Enschede 24:10 24:07
4 Emiel Willemsen 76 Almelo 26:02 26:02
5 Marco Busscher 70 Harbrinkhoek 27:55 27:55
6 Rob Nijkamp 70 Almelo 28:39 28:34
7 Joop Boerekamps 67 Wierden 29:29 29:27
8 Jan Pezie 70 Almelo 30:07 30:07
9 Gerben Lammerink 71 Almelo 30:27 30:19
10 Fred van Schoonhoven 70 Hengelo 33:01 32:52
11 Douwe Yntema 68 Hengelo 36:07 35:58

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Hans Rawee 60 Triathlon 21:44 21:44
2 Henk Groothedde 66 Wierden 21:55 21:50
3 Harald Wiggers 66 Hengelo 23:17 23:17
4 Bennie Geerdink 61 Almelo 23:28 23:28
5 Jos Bosma 61 Almelo 24:08 24:08
6 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 24:12 24:12
7 Gerard Roelofs 59 Borne 24:26 24:24
8 Geert-Jan Blom 64 Wierden 25:03 25:03
9 Gerrit Meutstege 59 Enschede 25:05 25:02
10 Aldo Mulder 66 Almelo 25:17 25:14
11 Erik Endlich 58 SISU 25:20 25:19
12 Henri Wanschers 64 Almelo 25:50 25:49
13 Maarten van Minnen 60 SISU 26:12 26:12
14 Rene Bonhke 64 Almelo 26:23 26:19
15 Hans Jansen 63 Rijssen 27:10 27:08
16 Mayco van Rhee 66 Wierden 27:42 27:37
17 Peter Pauelsen 60 Almelo 28:31 28:26
18 Hans Staal 58 Almelo 29:38 29:35
19 Tonny Eulderink 60 Dutch Runners 30:00 29:54
20 Ruurd Nieuwenhuis 66 Almelo 30:09 30:09
21 Peter Kruger 64 Almelo 30:17 30:15
22 Pim van Riggelen 59 Almelo 32:40 32:29
23 Aad van den Bos 63 Almelo 32:40 32:29

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Dick Ramerman 53 Borne 21:51 21:51
2 André Somhorst 56 AV Haaksbergen 22:00 22:00
3 Theo Schootman 49 ASV 22:51 22:51
4 Bert Nijkamp 56 Almelo 23:55 23:55
5 Foppe de Lange 52 SISU 24:40 24:38
6 Frans Wijlens 54 Losser 24:46 24:43
7 Benno Braamhaar 50 Rijssen 25:15 25:15
8 Ger Schurink 53 Borne 32:13 32:07
9 Peter Hageman 51 SISU 32:35 32:33
10 Henk van Heek 53 Almelo 32:47 32:44
11 Wim Delmte 50 Losser 32:52 32:52
12 Henk Visser 49 SISU 34:18 34:07
13 Henk de Goede 55 Almelo 36:51 36:51
14 Egbert Lagerwey 44 Almelo 37:03 36:51

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 22:18 22:18
2 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 22:37 22:37
3 Anouk Visscher 90 Enschede 22:41 22:41
4 Sanne Potman 00 Enschede 24:10 24:10
5 Leonie Brummer 90 Groningen 24:16 24:16
6 Laurien te Nijenhuis 97 Marathon Pim Mulier 24:17 24:17
7 Linda Eektimmerman 85 PEC 1910 24:36 24:36
8 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 25:21 25:17
9 Amber van Mourik 00 Borculo 27:16 27:15
10 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 27:59 27:56
11 Eline Timmerhuis 91 Hengelo 28:49 28:43
12 Madelon Timmerhuis 94 Almelo 28:59 28:52
13 Amanda de Bruyn 88 Utrecht 29:06 29:06
14 Dieuwertje Zult 92 Almelo 29:06 29:06
15 Mirjam Koehorst 86 29:54 29:44
16 Emma Kotterik 90 Hengelo 30:11 30:11
17 Alexandra Visser 84 Someren 30:16 30:16
18 Annemiek Geerdink 87 Almelo 30:33 30:25
19 Eline Ek 85 Almelo 32:31 32:24
20 Britt Orriens 01 AV Haaksbergen 35:54 35:54
21 Marieke Molenkamp 00 Almelo 39:45 39:41

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:28 24:28
2 Mariel Trienen 73 Hengelo 24:51 24:51
3 Arenda Konnecke 77 TION 25:30 25:26
4 Enith Laroussiyon 72 Wierden 27:02 26:57
5 Ina Smit 68 Almelo 27:03 27:03
6 Marlies van Look 70 Harbrinkhoek 28:03 27:58
7 Fiona Jacobs 70 Almelo 28:23 28:21
8 Kerensa Broersen 75 Boekelo 29:15 29:07
9 Anouk Tragter 81 ASV 30:03 29:55
10 Elles Peterman 76 Almelo 30:12 30:12
11 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 30:25 30:21
12 Lucky Korvemaker 68 Hengelo 30:29 30:24
13 Renate Muis-Koster 75 SISU 30:29 30:27
14 Gwen Hardon 79 SISU 30:31 30:26
15 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 30:37 30:29
16 Chantal te Wierik 73 Nederland 30:47 30:37
17 Josina Oude Egberink 67 Almelo 30:50 30:41
18 Inger Wever 78 Almelo 31:29 31:29
19 Johanneke Haitjema 77 Almelo 32:11 32:11
20 Karin de Roode 72 Almelo 32:15 32:06
21 Marielle Bosch 75 SISU 32:17 32:06
22 Petra Bruggeman 74 Almelo 32:20 32:09
23 Karin van Assen 71 Almelo 33:02 33:02
24 Franciska Stafanon 68 Almelo 33:20 33:09
25 Judith Nieuwpoort 79 Almelo 34:11 34:06
26 Jolanda Kamphuis 73 Almelo 39:47 39:37

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 24:55 24:55
2 Diana Luijrink 59 Neede 24:56 24:56
3 Ineke Visser 55 Neede 26:06 26:06
4 Karin ten Dam 59 Marathon Pim Mulier 27:14 27:13
5 Elske Barkman 64 TION 28:44 28:38
6 Everdien de Lange 54 Enter 30:14 30:14
7 Ilonka Zwienenberg 64 Almelo 30:50 30:41
8 Herma Diele 64 SISU 35:57 35:48
9 Ina Zondervan 59 Almelo 38:01 37:49
10 Marian Jongen 51 Almelo 39:46 39:46
11 Thea Brandes 57 Amersfoort 39:55 39:55

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sander Veger 98 TION 20:51 20:51
2 Bauke Rijper 99 Almelo 21:26 21:26
3 Noah Peterman 06 Almelo 28:47 28:47

MJUNA, LOOP 3: 2KM
1 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 10:24 8:59
2 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 11:39 8:50

JJUNB, LOOP 3: 2KM
1 Erjan Tempert 01 Wierden 9:19 7:52
2 Max Vrijkorte 00 Almelo 10:56 8:07

MJUNB, LOOP 3: 2KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 11:01 11:01
2 Laura Bomers 01 ASV 11:06 11:06
3 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 11:08 8:19
4 Wies Jacobs 00 SISU 11:23 11:23

JJUNC, LOOP 3: 2KM
1 Hakim Riadi 02 SISU 9:17 6:28
2 Niels Haverkate 02 9:53 8:06
3 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 10:11 7:23
4 Matthijs Beerling 03 Almelo 11:11 8:22

MJUNC, LOOP 4: 2KM
1 Anouk van Manen 03 10:33 10:33
2 Nikita Hammink 03 SISU 10:46 9:20
3 Lisanne van Es 02 SISU 11:44 11:44
4 Loes Mullink 03 Vriezenveen 12:02 10:35
5 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 12:16 9:27
6 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 12:27 12:27

JJUND, LOOP 4: 2KM
1 Wouter Seppenwoolde 04 Rijssen 9:53 8:21
2 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 10:51 8:02
3 Paul Seesink 04 SISU 11:16 9:47
4 Milan Veenstra 04 TION 11:33 11:33
5 Cars Bennink 05 TION 11:36 11:36
6 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 11:49 11:49
7 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 12:00 12:00
8 Jarno van der Sar 05 Borne 13:36 13:36

MJUND, LOOP 4: 2KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 10:47 10:47
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 10:52 10:52
3 Esmee Mulder 05 Atletics Nijverdal 11:30 11:30
4 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 12:39 9:50

JPUPA, LOOP 5A: 1KM
1 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 31:30 6:22
2 Cavo van Mastrigt 07 SISU 31:32 6:22
3 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 31:34 4:20
4 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 31:36 4:22
5 Quido Damhof 07 Borne 31:38 6:24
6 Finn van Nimwegen 06 Hoorn 31:40 5:24
7 Syl Zimmermann 06 SISU 32:01 4:47
8 Thomas Koster 07 SISU 32:03 7:00
9 Cas Hoorn 06 Almelo 32:04 6:46
10 Rodin Botterhuis 07 Haaksbergen 32:05 6:44
11 Hugo de Olde 06 SISU 32:06 6:36
12 Kay Schipper 07 Almelo 32:27 5:12
13 Christiaan Righart 07 Iphitos 32:41 5:27
14 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 32:42 5:27
15 Yaron Lammertink 06 Almelo 32:47 5:33
16 Ruud Seesink 07 SISU 33:06 5:51
17 Damian Hoetink 07 SISU 33:07 5:52
18 Marijn Goedhart 07 Almelo 33:10 7:07
19 Tristan Bottenberg 06 SISU 33:16 6:01

MPUPA, LOOP 5A: 1KM
1 Joan Hardon 06 SISU 31:37 6:34
2 Jente van der Meer 07 TION 32:10 7:08
3 Britt Dirckinck 06 SISU 32:38 5:28
4 Sam Schra 06 SISU 33:02 7:43
5 Fenneke Voort 06 Almelo 33:09 5:55

JPUPB, LOOP 5B: 1KM
1 Maarten de Olde 08 Almelo 4:57 4:57
2 Cas ten Broeke 08 Marathon Pim Mulier 5:30 5:29
3 Sil Schra 08 SISU 5:36 5:35
4 Matthijs Righart 08 Losser 5:39 5:38
5 Casper de Groot 08 Almelo 6:03 6:03
6 Milan Kobes 08 SISU 6:15 6:14

MPUPB, LOOP 5B: 1KM
1 Nora Visscher 08 SISU 4:49 4:48
2 Faye Hardon 08 SISU 4:58 4:58
3 Kira Dirckinck 08 SISU 5:07 5:06
4 Kim ten Doeschot 08 Marathon Pim Mulier 5:48 5:48

JPUPC, LOOP 5C: 1KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 4:57 4:57
2 Pim Karsten 09 Almelo 5:43 5:43
3 Tobias Righart 10 Iphitos 5:44 5:43
4 Mika Hup 11 Almelo 6:33 6:32
5 Kay Baars 09 TION 6:36 6:36
6 Anan Amsing 09 Almelo 7:17 7:16

MPUPC, LOOP 5C: 1KM
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 5:39 5:38
2 Melle Hup 09 Almelo 5:45 5:44
3 Romee Lammertink 09 Almelo 6:06 6:05

www.switch.nl - www.twentsecrosscompetitie.nl