Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP
UITSLAGENLIJST

06-11-2017 12:37 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Wouter Doesburg 92 LAAC Twente 38:05
2 Luuk Wijering 93 NSAV 't Haasje 38:53
3 Daan Jacobs 95 TTW 39:38
4 Tim Jacobs 95 TTW 39:46
5 Wout van den Boom 89 LAAC Twente 40:47
6 Izak Hanse 93 Nederlandse Triathlo 41:17
7 Tristan Vlogman 97 Kronos 42:05
8 Jos Kwakkenbos Enschede 43:35
9 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 44:01
10 Joris Hanse 44:13
11 Edwin van der Ham 80 TION 45:00
12 Theo Miltenburg Enschede 45:22
13 Daan Hardon 83 SISU 46:12
14 Kevin Schelvis TION 46:39
15 Ramon Veneboer AV Haaksbergen 47:17
16 Maik Lammers AV Haaksbergen 48:03
17 Jordy nijhuis 82 Iphitos 48:53
18 Joris Jannink 49:45
19 Enzo Meijer Enschede 50:13
20 Bart Bemthuis 90 AV Haaksbergen 51:13
21 Marc Altena 51:43
22 Tom Molenkamp 52:34
23 Niels te Brake 85 AV Haaksbergen 53:14
24 Kevin Hoenink Wilp 53:58
25 Jurgen Eijsink AV Haaksbergen 56:52
26 Sander Langevoort 84 AV Haaksbergen 57:04
27 Jurgen Bouwmeesters AV Haaksbergen 57:12
28 Jeroen Paf 59:24

M40, LOOP 1: 11.2 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 38:10
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 42:56
3 Raymond Zeeman Losser 44:09
4 Ronnie Leusink 70 ASV 45:27
5 Guido Gosselink 70 TION 45:34
6 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 46:07
7 Sjoerd Franck Atletics Nijverdal 46:42
8 Bas Leenders LAAC Twente 46:56
9 Richard Knol 77 TION 47:22
10 Mike Flipsen 76 48:24
11 Martijn van Nieuwkuijk 70 Iphitos 49:00
12 Erwin Hondebrink 74 TION 49:11
13 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 49:38
14 Jeroen Moes AV Haaksbergen 49:53
15 Martijn van Bussel AV Haaksbergen 50:17
16 Coen Schilderman 73 TION 50:23
17 Gerben Heimerink 76 Goor '75 50:32
18 Jos Veldscholte 77 Iphitos 50:44
19 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 50:51
20 Remco Harmes AV Haaksbergen 51:41
21 Remco Geerdink Goor '75 53:24
22 Shant Khajv Almelo 55:44
23 Ferry van Sark Haaksbergen 56:10
24 Luc Geerlink AV Haaksbergen 56:57
25 Woldberg AV Haaksbergen 57:28
26 Heijnsdijk 59:34

M50, LOOP 1: 11.2 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 41:45
2 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 44:31
3 Arie Froberg 64 TION 44:49
4 Bas Noordkamp Iphitos 47:28
5 Frank Weijtling SISU 47:29
6 H. ten Voorde AV Haaksbergen 48:44
7 Bart Vos 65 LAAC Twente 49:09
8 Mattie Verhoeven Haarlo 50:24
9 Gert Jan Willemsteyn 51:21
10 Gerard Boink AV Haaksbergen 51:41
11 Huub Hodes AV Haaksbergen 51:41
12 Rene Hermsen enschede 51:56
13 te Lintelo AV Haaksbergen 53:01
14 Peter Beernink 65 Iphitos 53:47
15 Robert Schulte Haaksbergen 54:24
16 Jeroen Besselink AV Haaksbergen 56:02
17 Herman Winkelhorst AV Haaksbergen 57:09
18 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 59:01
19 Harmen Aalbers 1:00:15
20 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 1:02:26
21 Tonnie Bouwmeister AV Haaksbergen 1:03:51
22 Louwrens Moolhuizen AV Haaksbergen 1:04:05
23 Marion Hannink AV Haaksbergen 1:04:57
24 Marc Brandsma AV Haaksbergen 1:07:34

M60, LOOP 1: 11.2 KM
1 Harry Dijk 55 TION 45:45
2 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 47:09
3 Frans Wijlens 54 Iphitos 51:19
4 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 51:26
5 Wilfried Oldenkotte AV Haaksbergen 55:40
6 Inus Westhof ASV 57:44
7 Toon Tankink AV Haaksbergen 58:10
8 Freddy Liebrand 1:00:44
9 Dick Wezel ASV 1:04:56
10 Sjoerd Floppen 1:05:44
11 Arie Bijl TION 1:07:23
12 Harry ter Braak 1:08:26
13 Aizo Krikke 1:10:41

VSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Lesley Smit LAAC Twente 42:32
2 Titia van der Stelt 90 Enschede 51:18
3 Lynn Peters 54:32
4 Tessa Schurink 83 Enschede 55:47
5 Simone van der Stelt 86 Enschede 56:07
6 Marijke Abma 94 Enschede 57:26
7 Elke Tijhuis 87 SISU 57:54
8 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 1:00:59
9 Inge Neijmeyer 1:01:12

V35, LOOP 1: 11.2 KM
1 Claudia Hilboldt 50:03
2 Arenda Konnecke-Scherp 77 TION 51:53
3 Saskia Bekhuis 52:03
4 Chantal Lansink 68 Haaksbergen 53:46
5 Rita Doesburg LAAC Twente 1:02:41
6 Ellen Ottenschot 1:06:26
7 Carla Hubers AV Haaksbergen 1:06:26
8 Lonneke Beumer Iphitos 1:10:39

V50, LOOP 1: 11.2 KM
1 Jet Klomp 57:14
2 Helen Smit- vd Giessen 59 LAAC Twente 59:00
3 Erna Verhoeven Haarlo 1:00:59
4 Evelien Hodes AV Haaksbergen 1:01:06
5 Marieke Jacobs AV Haaksbergen 1:04:06

MSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Martijn Oonk 93 Kronos 19:09
2 Tim loohuis 19:18
3 Joost Somsen LAAC Twente 19:33
4 Sven van Munster 87 TION 19:43
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 19:49
6 Dinant Hunneman 19:57
7 Mark Vlutters Iphitos 20:55
8 Jelmer geerdink 21:28
9 Sander Veger TION 22:05
10 Kevin Iersen 22:18
11 Jan Manenschijn 81 LAAC Twente 22:20
12 Simon Agterberg 97 Wierden 22:22
13 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 22:35
14 Mart uit het Broek 91 Iphitos 22:36
15 Pascal te Koppele 23:16
16 Lars Bossink 23:32
17 Rolf Schootman 79 ASV 24:23
18 Max Vrijkotte SISU 25:26
19 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 25:50
20 Michel van 't Klooster 79 Enschede 26:15
21 Matthijs de Graaf 89 28:21
22 Antoine Dekker 97 Losser 30:44
23 Remco ter Horst 99 31:42
24 Roy Huttenhuis Iphitos 34:49

M40, LOOP 2: 5.6 KM
1 Hendri Weenk 77 ASV 21:14
2 Rik Hardon 77 TION 21:37
3 Jan 21:46
4 Gertjan Lahuis 72 Veluwe 21:51
5 Patrick Ikink AVA '70 22:27
6 Bert Boer 68 Daventria 23:28
7 Richard Mast 24:09
8 Arjan van der Haar Goor '75 24:28
9 Reinier van derWal 71 Borne 24:41
10 Bart Asbroek 26:00
11 Kees Warfman 69 Enschede 26:45
12 Dijkhuis 27:25
13 Bart Winter 72 27:41
14 Raymond Leverink 72 Hengelo Ov 28:25
15 Ferry Beunk 28:35
16 H. Orriens 28:43
17 Jeroen Schopbarteld 29:03
18 Fokke Spinder ASV 30:32
19 Julian Wijlens 31:26
20 Jeroen Weghorst 36:13

M50, LOOP 2: 5.6 KM
1 Robert Leussenkamp 65 ASV 21:30
2 Hans Rawee 60 Triathlon 22:43
3 John Roring 23:32
4 Wim Dekker 23:46
5 Wim Kuiper 65 TION 24:07
6 Geert Klumperman 24:11
7 Theo Bossink 24:58
8 Ronald Teeuw 67 Enschede 25:12
9 Rob Bomers 25:21
10 Henk Aalpot 25:40
11 Riekus Lensen Iphitos 26:26
12 Henri Wanschers 64 Almelo 27:05
13 Patrick Scholing Marathon Pim Mulier 27:15
14 Henk Blik 60 Enschede 27:27
15 Johan Onstijn 27:57
16 Henk Haverkate 28:30
17 Theo Kosters Goor '75 28:48
18 Gerard Leusink 30:02
19 Delmte Iphitos 34:55

M60, LOOP 2: 5.6 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 24:03
2 Johny Röwer 56 TION 25:18

VSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Patty den Ouden 91 Daventria 21:27
2 Renee van Hoof TION 21:58
3 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 22:29
4 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 23:41
5 Anouk Visscher 90 TION 24:05
6 Nadinja Schonewille 95 SISU 24:28
7 Fenna van der Grient Kronos 24:43
8 Hasse Keulstra TION 25:05
9 Petra Meinen Archeus 26:05
10 Lieneke Hardon 84 SISU 26:51
11 Mariska Winter TION 27:37
12 Floor Kerkhof 95 Borne 28:23
13 Laura Jager 99 Geesteren Gld 28:51
14 Pauline Oonk 97 Kronos 28:58
15 Evalien Prins AV Haaksbergen 29:40
16 Charlotte Kosters Goor '75 33:39
17 Leonie Scharenborg 35:40
18 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 36:36
19 Britt Orriens AV Haaksbergen 36:54

V35, LOOP 2: 5.6 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 25:09
2 Carla Jager 68 Geesteren Gld 26:14
3 Barbara Tempert ASV 26:39
4 Irna van der molen 69 TION 26:58
5 Marijke Kenkhuis 79 TION 27:29
6 Bertine Luttikhedde 27:30
7 Renske wevers 27:53
8 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 28:01
9 Elise Asbroek 77 Enschede 28:22
10 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Losser 29:07
11 Marloes Reidsma - Aren 30:51
12 Noortje Ypelaar 32:59

V50, LOOP 2: 5.6 KM
1 Brigit Lanmdewe 23:06
2 Anja Hofman LAAC Twente 24:13
3 Karin te dam 27:58
4 Petra Visser 64 TION 29:17
5 Elske Barkman TION 29:34
6 Loes Baltink 34:13

JJUNA, LOOP 2: 5.6 KM
1 Sven Westerop TION 20:16
2 Jelle Leusink 99 ASV 22:47
3 Sander Leusink 23:15
4 Marcello van den Brink 99 Goor '75 23:53

MJUNA, LOOP 3: 2.8 KM
1 Wies Jacobs 00 SISU 12:21
2 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 13:57

JJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Hakim Riadi 02 SISU 9:38
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 9:58
3 Niels Haverkate Delden 10:14
4 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 10:21
5 Tom Kleinpoelhuis 01 10:34
6 Jasper Leverink 01 Hengelo Ov 10:35
7 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 10:39
8 Maikel Bloemen 01 Iphitos 11:13
9 Thijs Leverink 02 Hengelo Ov 12:24
10 Luc ter Linde 02 12:43

MJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Daphne de Koning Archeus 11:48
2 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 11:55
3 Laura Bomers 01 ASV 12:09
4 Mariska Lensink 01 ASV 13:38

JJUNC, LOOP 3: 2.8 KM
1 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 10:47
2 Douwe Bentsink Archeus 10:51
3 Milan Veenstra 04 TION 10:58
4 Luca Walhof 03 Goor '75 11:05
5 Luke Hiddink Archeus 11:09
6 Vastbinder 12:42
7 Tim ter Linde 04 13:31

MJUNC, LOOP 4: 1.6 KM
1 Lisa Hulst 04 5:30
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 5:34
3 Maren de Koning Archeus 5:34
4 Annemarie Gosselink 04 TION 5:54
5 Laurie Hulst 03 6:11
6 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 6:31
7 Lynn Dijkhuis Iphitos 6:41
8 Cato Vervelde 04 ASV 7:05

JJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 5:05
2 Lars van Kempen 5:31
3 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 5:38
4 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 5:39
5 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 5:40
6 Daan Winkel 06 5:44
7 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 5:44
8 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 5:45
9 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 5:50
10 Lars Bennink 05 5:52
11 Roy Winter 06 Enschede 5:53
12 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 5:53
13 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 5:54
14 Dani Martens 06 TION 5:55
15 Sven Siebelt 06 Iphitos 5:55
16 Lars Heubach 06 TION 6:05
17 Mitch michorius 05 AV Haaksbergen 6:05
18 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 6:07
19 Joost Leverink 06 Marathon Pim Mulier 6:13
20 Mart Hallers 06 Archeus 6:19
21 Teun nijenhuis 06 Goor '75 6:34

MJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 5:32
2 Marit Westendorp 5:47
3 Joan Hardon 06 TION 5:58
4 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 6:50

JPUPB, LOOP 5 PUB C
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 2:24
2 Cas Winter 09 2:31
3 Nijs Drupsteen 09 2:33
4 Aaron Ooink 09 AV Haaksbergen 2:34
5 Teun Riesewijk 09 Iphitos 2:36
6 Chris Doornhegge 09 AV Haaksbergen 2:36

MPUPB, LOOP 5 PUB C
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 2:38

JPUPC, LOOP 5 PUB C
1 Raan Meesters 10 2:31
2 Lukan Groeneweg 10 Goor '75 2:43
3 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 2:45
4 Dylan Linders 10 2:51
5 Sander Heino 10 AV Haaksbergen 2:55
6 Tobias Righart 10 Iphitos 2:57
7 Florian Vening 12 2:59
8 Siem Haarman 10 TION 3:03
9 Koen Wijma 11 TION 3:06
10 Mats Ekohof 12 3:12
11 Toon Peddemors 12 3:26
12 Jens AV Haaksbergen 3:27

MPUPC, LOOP 5 PUB C
1 Esmee Kosters 10 2:39
2 Noek Ekelhof 10 2:44
3 Liz te Nahuis 10 ASV 2:50
4 Zoë Meinen 3:06
5 Lena De Vries 10 TION 3:13
6 Jasmijn Hulshoff 10 TION 3:13
7 Kayleigh Vrielink 11 Goor '75 3:16
8 Wies Peddemors 11 3:22

JPUPA, LOOP 6 PUPA
1 Sven kosters 07 Marathon Pim Mulier 2:05
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 2:08
3 Henrik Boomkamp 07 ASV 2:10
4 Nauk Tempert 06 2:14
5 Roding Botterhuis 07 2:16
6 Jarno Heijnsdijk 08 AV Haaksbergen 2:16
7 Jort Siebelt 07 Iphitos 2:18
8 Christiaan Righart 07 Iphitos 2:20
9 Daan Hulst 08 2:26
10 Sven Asbroek 07 2:27
11 David Dinter 07 ASV 2:29
12 Maarten de Olde 08 Almelo 2:35
13 Jelle Borggreve 08 2:36
14 Matthijs Righart 08 Iphitos 2:42
15 Job Rieseweijk 07 2:45
16 Maarten Heino 07 AV Haaksbergen 2:47

MPUPA, LOOP 6 PUPA
1 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 1:57
2 Jente van der Meer 07 TION 2:12
3 Liz Ekelhof 08 Iphitos 2:19
4 Faye Hardon 08 TION 2:21
5 Senne Drupsteen 08 2:24
6 Lynn Morskate 07 2:27
7 Femke Kuipers 08 2:36
8 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 2:43
9 Kim ten Doeschot 08 Marathon Pim Mulier 2:44
10 Evelien Gosselink 08 TION 2:59
11 Janet Schomer 07 AV Haaksbergen 3:02
12 Iris Derksen 07 TION 3:04

www.twentsecrosscompetitie.nl