Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
UITSLAGENLIJST

12-11-2017 21:10 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Wouter Doesburg 92 LAAC Twente 36:09 36:08
2 Caimin Stevens 82 LAAC Twente 36:34 36:34
3 Daan Jacobs 95 TTW 36:57 36:56
4 Tim Jacobs 95 TTW 37:17 37:16
5 Lars Duistermaat 86 Archeus 38:40 38:39
6 Izak Hanse 93 Nederlandse Triathlo 39:12 39:11
7 Nico klein Poelhuis 80 TION 39:27 39:27
8 Rob Spin 95 Denekamp 39:33 39:32
9 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 40:10 40:09
10 Tristan Vlogman 97 Kronos 40:31 40:27
11 Jos Kwekkebos 82 Enschede 41:47 41:43
12 Henk-Jan Koershuis 79 Almelo 42:31 42:29
13 Edwin van der Ham 80 TION 42:32 42:29
14 Daan Hardon 83 SISU 43:38 43:36
15 Bas Scholten 95 TION 45:06 44:58
16 Jordy Nijhuis 82 Iphitos 46:03 45:57
17 Maik Lammers 91 Haaksbergen 46:13 46:08
18 Bart Bemthuis 90 AV Haaksbergen 51:23 51:10
19 Niels te Brake 85 AV Haaksbergen 51:24 51:11

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 36:48 36:48
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 41:11 41:09
3 Ronnie Leusink 70 ASV 42:37 42:34
4 Simon Engelberts 67 TION 43:49 43:48
5 Guido Gosselink 70 TION 44:27 44:24
6 Mike Flipsen 76 44:39 44:31
7 Richard Knol 77 TION 45:44 45:40
8 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 46:27 46:17
9 Frank Hering 69 Avanti-Wilskracht 46:42 46:40
10 Erwin Hondebrink 74 TION 47:01 46:56
11 Jos Veldscholte 77 Iphitos 47:16 47:10
12 Wouter Kuipers 71 Albergen 47:22 47:13
13 Gerben Heimerink 76 Goor '75 47:29 47:25
14 Bas van de Berg 74 Losser 47:38 47:31
15 Martijn van Nieuwkuijk 70 Iphitos 48:13 48:06
16 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 48:15 48:10
17 Coen Schilderman 73 TION 48:15 48:12
18 J Eulderink 71 Losser 49:11 49:02
19 Ronald van Diemen 76 Denekamp 49:45 49:36
20 Richard Mast 74 Avanti-Wilskracht 49:55 49:48
21 B M de Goede 72 Boekelo 51:25 51:13
22 Bart Verhoeven 69 Losser 52:19 52:09
23 Woldberg AV Haaksbergen 53:14 52:59
24 Roy Sligman 72 Losser 56:50 56:38
25 Jens Fröhlich 69 Hörstel - duitsland 57:30 57:18
26 Bart Sachse 69 Enschede 1:10:39 1:10:25

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 39:19 39:18
2 Arie Froberg 64 TION 42:55 42:53
3 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 43:30 43:28
4 Ron Hofte 62 Borne 43:33 43:27
5 H ten Voorde 63 Haaksbergen 46:28 46:23
6 Bart Vos 65 LAAC Twente 46:28 46:23
7 John Röring 63 Enschede 47:49 47:40
8 Huub Hodes AV Haaksbergen 49:05 48:59
9 Robert Schulte Haaksbergen 51:35 51:29
10 W Zoutendijk 67 Almelo 54:49 54:34
11 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 55:51 55:40
12 André Wolthuis 59 Hengelo 56:08 55:58

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Dijk 55 Enschede 44:03 44:01
2 Frans Wijlens 54 Iphitos 48:17 48:10
3 Eddy van Essen 48 Hengelo 55:39 55:33

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Lesley Smit 89 LAAC Twente 39:43 39:42
2 Titia van der Stelt 90 Enschede 48:48 48:44
3 Maike de Jongh 96 Kronos 49:36 49:29
4 Simone van der Stelt 86 Enschede 51:37 51:33
5 Petra Meinen Archeus 52:33 52:27
6 Tessa Schurink 83 Enschede 52:49 52:44
7 Marijke Abma 94 Enschede 53:08 53:00
8 Elke Tijhuis 87 SISU 54:26 54:17
9 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 55:58 55:45

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Arenda Konnecke-Scherp 77 TION 50:10 50:06
2 Chantal Lansink 68 Haaksbergen 51:15 51:06
3 Monique Vos 79 TION 54:05 53:57
4 Natalie Froehlich Prim 75 Hoerstel 57:30 57:18

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Jet Klomp 55:07 55:03
2 Helen Smit- vd Giessen 59 LAAC Twente 58:11 58:03
3 Rita Doesburg 66 Rekken 1:01:06 1:00:56

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Martijn Oonk 93 Kronos 17:51 17:51
2 Seb Wiggemans 92 Daventria 18:15 18:14
3 Bert van Veen 86 Enschede 18:20 18:18
4 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 18:23 18:22
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 18:35 18:34
6 Sven van Munster 87 TION 18:53 18:53
7 Mark Vlutters 89 Iphitos 19:50 19:47
8 Sander Veger TION 20:31 20:29
9 Martijn Geelen 89 Enschede 21:00 20:57
10 Mart uit het Broek 91 Iphitos 21:13 21:10
11 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 21:42 21:40
12 Simon Agterberg 97 Wierden 21:59 21:58
13 Pascal te Koppele 90 haaksberegen 22:00 21:57
14 Rolf Schootman 79 ASV 22:47 22:43
15 Rick Hoitring 84 Hengelo 23:04 22:59
16 Thomas Schuitemaker 92 Maastricht 23:54 23:49
17 Michel van 't Klooster 79 Enschede 25:10 25:02
18 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 26:04 25:53
19 Maurice Dijkstra 87 Enschede 26:30 26:22
20 Nick Visschedijk 86 Overdinkel 27:47 27:40
21 Remco ter Horst 99 Iphitos 31:02 30:45
22 Antoine Dekker 97 Iphitos 31:02 30:45
23 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 34:45 34:29

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 Oldenzaal 18:48 18:48
2 Hendri Weenk 77 ASV 19:50 19:49
3 Gertjan Lahuis 72 Veluwe 20:18 20:17
4 Jan 20:23 20:20
5 Rik Hardon 77 TION 20:35 20:33
6 Daniele Arseni 74 Enschede 21:31 21:28
7 Marcel Spek 73 Enschede 22:44 22:40
8 Reinier van DerWal 71 Borne 24:26 24:24
9 Ard Hennink 73 deurningen 24:53 24:44
10 Kees Warfman 69 Enschede 24:55 24:47
11 Olof van der Sar 72 LAAC Twente 25:20 25:09
12 Martin Dijkhuis 71 Iphitos 25:57 25:45
13 Bart Winter 72 26:08 25:58
14 Rutger-Jan Hesselink 70 Enschede 26:27 26:23
15 H Orriens 68 Haaksbergen 27:33 27:25
16 Ferry Beunk 27:46 27:42
17 Fokke Spinder ASV 29:08 28:57

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Robert Leussenkamp 65 ASV 20:14 20:14
2 Hans Rawee 60 Triathlon 21:50 21:48
3 Hans Dat 63 LAAC Twente 22:09 22:07
4 Wim Dekker 22:57 22:55
5 Wim Kuiper 65 TION 23:01 22:58
6 Riekus Lensen 64 Iphitos 23:05 22:59
7 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 23:54 23:49
8 Ronald Teeuw 67 Enschede 24:04 24:00
9 Rob Bomers 24:15 24:09
10 Gerrit Meutstege 59 Boekelo 24:33 24:25
11 Henk Aalpot 25:01 24:52
12 Henk Blik 60 Enschede 27:02 26:57
13 Henri Wanschers 64 Almelo 27:09 27:02
14 Jeroen Hesselink 66 Overdinkel 27:23 27:19
15 Tonny Pol 64 Iphitos 28:13 28:03
16 Henk Haverkate 28:16 28:04

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 22:52 22:50
2 Johny Röwer 56 TION 23:53 23:48
3 Cor Kuiper 55 TION 24:46 24:40
4 G van de Woning 46 Losser 28:30 28:19
5 Dick Wezel 54 ASV 29:47 29:35
6 Jan van der Zande 37 LAAC Twente 36:18 36:05

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 21:46 21:45
2 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 22:42 22:40
3 Sanne Polman 00 TION 23:00 22:58
4 Anouk Visscher 90 TION 23:07 23:05
5 Saskia Lensink 95 Groningen 23:58 23:55
6 Hasse Keulstra 00 TION 24:00 23:58
7 Lieneke Hardon 84 SISU 26:09 26:05
8 Floor Kerkhof 95 Borne 26:48 26:39
9 Pauline Oonk 97 Kronos 27:07 27:00
10 Laura Jager 99 Geesteren Gld 27:53 27:43
11 Marieke Schuitemaker 99 Iphitos 29:12 29:06
12 Laura Heerts 95 Tubbergen 31:59 31:44
13 Mieke Foks 91 haaksbergen 32:56 32:42
14 Laura Foks 89 Haaksbergen 33:50 33:36
15 Emmy Bekhuis 95 Geesteren Ov 34:04 33:49
16 Leonie Scharenborg 89 Haaksbergen 34:27 34:13
17 Britt Orriens AV Haaksbergen 36:52 36:42

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:14 24:09
2 Susan Siemerink 77 De Lutte 25:11 25:04
3 Nicole Nijmeijer 72 Archeus 25:40 25:33
4 Barbara Tempert ASV 25:52 25:47
5 Bertine Luttikhedde 26:00 25:50
6 Carla Jager 68 Geesteren Gld 26:10 26:02
7 Irna van der Molen 69 TION 26:25 26:19
8 Marijke Kenkhuis 79 TION 26:32 26:26
9 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 26:49 26:43
10 Anouk Tragter 81 ASV 28:10 27:59
11 Kerensa Broersen 75 boekelo 28:42 28:29
12 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 28:57 28:46
13 Marloes Reidsma - Aren 29:19 29:05
14 José de Langen 68 Delden 29:50 29:40
15 Lonneke Beumer 81 Iphitos 32:51 32:43
16 Wendy Zwerink 80 Iphitos 36:16 36:03
17 Ellen Willink 73 Enschede 37:36 37:22

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Brigit Landewe 65 TION 21:58 21:57
2 Elske Barkman TION 27:53 27:46
3 Petra Visser 64 TION 28:04 27:57
4 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 31:08 30:59
5 Marion Golbach 62 Iphitos 32:41 32:31
6 Corinne Zendman 65 Iphitos 32:59 32:47

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sven Westerop TION 19:03 19:00
2 Jesse Nijmeijer 00 Archeus 20:26 20:25
3 Bauke Rijper 99 Almelo 21:19 21:14
4 Jelle Leusink 99 ASV 21:24 21:21
5 Tristan de Roode 99 SISU 21:31 21:27
6 Jermo Hesselink 99 Overdinkel 21:34 21:33
7 Marcello van den Brink 99 Goor '75 21:34 21:28
8 Loek Geelen 00 enschede 21:48 21:41
9 Stijn Dierink 00 SISU 22:03 22:00
10 Max Vrijkorte 00 SISU 23:51 23:48

MJUNA, LOOP 3: 2.5 KM
1 Wies Jacobs 00 SISU 12:11 12:11
2 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 12:52 12:51

JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Hakim Riadi 02 SISU 9:26 9:26
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 9:33 9:31
3 Niels Haverkate Delden 9:52 9:52
4 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 10:02 10:02
5 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 10:21 10:19
6 Maikel Bloemen 01 Iphitos 10:48 10:47
7 Luc ter Linde 02 12:07 12:05

MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 11:03 11:03
2 Laura Bomers 01 ASV 11:32 11:31
3 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 11:43 11:42
4 Daphne de Koning Archeus 11:52 11:51
5 Mariska Lensink 01 ASV 12:17 12:16

JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
1 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 10:13 10:13
2 Douwe Bentsink Archeus 10:23 10:22
3 Luke Hiddink Archeus 10:29 10:28
4 Luca Walhof 03 Goor '75 10:53 10:53
5 Tim ter Linde 04 13:30 13:27
6 Jordi Langkamp 03 Iphitos 13:52 13:51

TRIM, LOOP 3: 2.5 KM
1 Django Klos 00 Losser 11:22 11:21
2 Bram Hesselink 05 Enschede 12:59 12:59
3 Bas van Eijk 06 TION 16:11 16:08
4 Patrick Sedran 76 Iphitos 17:10 17:10
5 Maarten Kattier 83 Iphitos 17:40 17:34
6 Ricardo Bulter 90 Iphitos 18:12 18:07
7 Bjorn Knip 95 Iphitos 18:31 18:25
8 Marcel Krikke 72 Iphitos 19:23 19:18
9 Abraham Camyaran 83 Iphitos 27:06 27:04

TRIM, LOOP 3: 2.5 KM
1 Diandra Davina 88 Iphitos 22:44 22:40

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Lisa Hulst 03 Iphitos 6:28 6:27
2 Anouk van Manen 03 Hengelo 6:31 6:30
3 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:39 6:37
4 Maren de Koning Archeus 6:41 6:40
5 Cato Vervelde 04 ASV 7:53 7:52
6 Lynn Dijkhuis 03 Iphitos 7:54 7:52
7 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 7:59 7:58
8 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 8:11 8:08

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 6:08 6:06
2 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 6:29 6:28
3 Lars van Kempen 06 Iphitos 6:32 6:30
4 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 6:35 6:34
5 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 6:38 6:37
6 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 6:40 6:38
7 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 6:40 6:39
8 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 6:55 6:54
9 Sven Siebelt 06 Iphitos 6:56 6:54
10 Dani Martens 06 TION 6:56 6:54
11 Lars Bennink 05 6:58 6:56
12 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 7:03 7:01
13 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 7:04 7:04
14 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 7:08 7:06
15 Mitch Michorius 05 AV Haaksbergen 7:08 7:07
16 Roy Winter 06 Enschede 7:09 7:07
17 Lars Heubach 06 TION 7:12 7:10
18 Mart Hallers 06 Archeus 7:28 7:26
19 Hugo de Olde 06 SISU 7:50 7:48
20 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 8:28 8:26

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:39 6:38
2 Joan Hardon 06 TION 7:12 7:10
3 Laurie Hulst 05 Iphitos 7:23 7:21
4 Roos Hesselink 08 Enschede 7:36 7:34
5 Puck Hesselink 08 Enschede 7:56 7:54
6 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 8:14 8:12
7 Milou olde Daalhuis 06 Iphitos 8:15 8:12
8 Roos Scholten 06 Iphitos 8:17 8:14

JPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 5:04 5:04
2 Cas Winter 09 5:30 5:30
3 Teun Riesewijk 09 Iphitos 6:02 6:01
4 Jochem Schreurs 09 Iphitos 6:30 6:28

MPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 5:38 5:38
2 Gwen Wiedemeijer 09 hengelo 6:02 6:02

JPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Joshua Hennink 10 deuningen 5:33 5:32
2 Lukan Groeneweg 10 Goor '75 5:40 5:40
3 Bob Scholten 10 Iphitos 5:47 5:47
4 Roan Meester 10 TION 6:01 6:00
5 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 6:04 6:04
6 Tobias Righart 10 Iphitos 6:18 6:16
7 Tom Spek 12 Enschede 6:33 6:31
8 Jochem olde Riekerink 10 Iphitos 6:50 6:49
9 Mats Ekelhof 12 Iphitos 6:55 6:54
10 Koen Wijma 11 TION 6:56 6:54
11 Siem Haarman 10 TION 7:04 7:02
12 Stijn van t Klooster 12 Boekelo 7:35 7:32
13 Elijah Hennink 12 Deurningen 8:00 7:58

MPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Noek Ekelhof 10 Iphitos 5:48 5:47
2 Esmee Kosters 10 6:05 6:05
3 Zoë Meinen 6:26 6:25
4 Jasmijn Hulshoff 10 TION 6:39 6:37
5 Kayleigh Vrielink 11 Goor '75 7:04 7:02
6 Claire Smidt 10 Iphitos 7:08 7:06
7 Evi Nijhuis 10 Overdinkel 7:23 7:21

JPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 4:43 4:42
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 4:43 4:42
3 Henrik Boomkamp 07 ASV 4:57 4:56
4 Jort Siebelt 07 Iphitos 4:59 4:57
5 Joep Scholten 08 Iphitos 5:08 5:06
6 Christiaan Righart 07 Iphitos 5:24 5:23
7 Maarten de Olde 08 Almelo 5:28 5:26
8 Roding Botterhuis 07 5:28 5:27
9 Daan Hulst 08 Iphitos 5:38 5:35
10 David Dinter 07 ASV 5:54 5:53
11 Matthijs Righart 08 Iphitos 5:57 5:56
12 Job Rieseweijk 07 Iphitos 6:32 6:31

MPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 4:49 4:47
2 Jente van der Meer 07 TION 5:00 5:00
3 Liz Ekelhof 08 Iphitos 5:08 5:07
4 Faye Hardon 08 TION 5:09 5:07
5 Lynn Morskate 07 Hengelo 5:40 5:39
6 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 5:57 5:55
7 Nathalie van der Voort 08 SISU 5:58 5:56
8 Kim ten Doeschot 08 Marathon Pim Mulier 6:08 6:07
9 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 6:10 6:08
10 Finne Baer 07 SISU 6:14 6:13
11 Evelien Gosselink 08 TION 6:49 6:47

www.twentsecrosscompetitie.nl