Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
UITSLAGENLIJST

05-12-2017 15:57 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Wouter Doesburg 92 LAAC Twente 36:58 36:58
2 Luuk Wijering 93 NSAV 't Haasje 37:11 37:11
3 Nico klein Poelhuis 80 TION 40:04 40:04
4 Daan Jacobs 95 TTW 40:06 40:05
5 Job Lamberink 90 Den Ham 40:52 40:52
6 Rob Spin 95 Denekamp 41:01 41:01
7 Bert van Veen 86 Enschede 41:45 41:44
8 A. Wessels 82 Markelo 42:50 42:49
9 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 43:02 43:02
10 Jan Paul Voogd 88 Amsterdam 43:08 43:06
11 Edwin van der Ham 80 TION 43:11 43:10
12 Bastiaan van der Star 83 Enschede 44:17 44:16
13 Daan Hardon 83 SISU 44:43 44:42
14 Kevin Kamphuis 87 Wierden 44:50 44:47
15 Paul Wegdam 83 Hengevelde 45:45 45:44
16 Bas Scholten 95 TION 46:16 46:12
17 Jordy Nijhuis 82 Iphitos 48:00 47:55
18 Niek Kleinhesselink 84 Aalten 49:08 49:03
19 Tim van der Kolk 89 Vroomshoop 51:03 50:58
20 Niels te Brake 85 AV Haaksbergen 52:25 52:18
21 Erik Kamerling 84 SISU 52:47 52:44
22 Sander Klein Legtenber 82 Goor 55:20 55:13
23 Bart Oudenampse 82 Goor 57:19 57:13
24 Martin Klaassen 84 Rijssen 57:22 57:16

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 38:36 38:36
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 42:37 42:36
3 Ronnie Leusink 70 ASV 43:34 43:33
4 Guido Gosselink 70 TION 44:04 44:04
5 Simon Engelberts 67 TION 44:42 44:41
6 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 45:31 45:29
7 Mike Flipsen 76 45:50 45:46
8 Erwin Hondebrink 74 TION 47:59 47:59
9 Wouter Kuipers 71 Albergen 48:03 47:58
10 Ricardo Boerkamp 71 Zutphen 48:29 48:23
11 Martin Lankamp 68 Rijssen 48:54 48:50
12 Martijn van Nieuwkuijk 70 Iphitos 50:04 49:59
13 Patrick Slaghekke 68 Markelo 50:32 50:29
14 Ronald van Diemen 76 Denekamp 51:32 51:29
15 Remco Geerdink 74 Goor 52:53 52:53
16 Hoevink 72 Markelo 53:23 53:18
17 R. Hekkelman 68 Laren 55:33 55:25
18 Hugo Eijkelkamp 77 Goor 57:17 57:11
19 Marco Arkes 76 Goor 57:17 57:10
20 Jeroen Stekelenburg 70 57:20 57:12
21 Shant Khast 76 Almelo 58:21 58:16

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 40:27 40:27
2 Arie Froberg 64 TION 43:55 43:54
3 Andre Blumink 67 Goor 46:48 46:45
4 Bart Vos 65 LAAC Twente 47:24 47:22
5 Peter Scheeren 62 Goor 49:57 49:52
6 Edgar Kuthe 64 Delden 50:07 50:06
7 Robert Schulte Haaksbergen 52:33 52:30
8 Rene Hermsen enschede 53:20 53:17
9 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 56:52 56:45
10 Andre Wolthuis 58 Hengelo 57:02 56:56
11 John Peter Voogd 58 Almelo 59:12 59:09
12 Marcel van Oeveren 61 Goor 59:31 59:21
13 Rob van Oeveren 59 Markelo 1:00:53 1:00:44

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Dijk 55 Enschede 44:32 44:31
2 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 46:33 46:33
3 Frans Wijlens 54 Iphitos 50:06 50:03
4 Theo Wegdam 56 Hengevelde 51:55 51:52
5 Eddy van Essen 48 Hengelo 56:44 56:42
6 Inus Westhoff 51 Neeede 58:23 58:18
7 Harrie Janssen 50 Beltrum 1:01:36 1:01:29

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Titia van der Stelt 90 Enschede 50:48 50:44
2 Simone van der Stelt 86 Enschede 53:13 53:09
3 Tessa Schurink 83 Enschede 53:39 53:36
4 Lonneke Kuthe 96 Delden 53:56 53:55
5 Elke Tijhuis 87 SISU 55:28 55:25
6 Marijke Abma 94 Enschede 56:01 55:57

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Claudia Hilboldt 73 Hengelo (OV) 48:09 48:06
2 Amanda Slot - Willems 78 Goor 48:45 48:44
3 Arenda Konnecke-Scherp 77 TION 50:46 50:44
4 Suzan de Jong 81 Eibergen 53:03 52:58
5 Adrie Feenstra 73 Zutphen 56:33 56:27

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Jet Klomp 55:41 55:39
2 Rita Doesberg 66 Rekken 1:02:54 1:02:48

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Martijn Oonk 93 Kronos 18:25 18:25
2 Seb Wiggemans 92 Daventria 18:34 18:34
3 Vincent Maalderink 91 Zutphen 18:48 18:48
4 Dave Pauelsen 86 TION 18:57 18:57
5 Thijs Theunissen 91 Hengelo 19:00 19:00
6 Sven van Munster 87 TION 19:03 19:03
7 Thomas Doesburg 92 Nijmegen 19:12 19:12
8 Werner Wessels 86 Markelo 19:38 19:38
9 Bert Wessels 78 Denekamp 20:51 20:51
10 Sander Veger TION 21:49 21:48
11 Renzo Wassing 84 Eibergen 21:56 21:55
12 Hans Tjoink 77 Markelo 22:03 22:03
13 Mart uit het Broek 91 Iphitos 22:10 22:08
14 Hilko Pruntel 81 Markelo 22:20 22:18
15 Jan Manenschijn 81 LAAC Twente 22:52 22:51
16 Koen Reef 93 Goor 23:02 22:55
17 Rolf Schootman 79 ASV 23:23 23:20
18 Simon Agterberg 97 Wierden 23:51 23:49
19 Bart Bemthuis 90 Haaksbergen 24:09 24:06
20 Dirk Jan Pruntel 85 Markelo 24:14 24:11
21 Jeroen Scholten 80 Enschede 24:54 24:51
22 Michel van 't Klooster 79 Enschede 25:08 25:05
23 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 26:48 26:38
24 Antoine Dekker 97 Iphitos 30:37 30:30
25 Christian Koop 83 Markelo 30:47 30:40
26 Remco ter Horst 99 Iphitos 32:02 31:53
27 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 37:12 37:04
28 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 37:13 37:04

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 Oldenzaal 19:01 19:01
2 Hendri Weenk 77 ASV 20:25 20:24
3 Jan 21:11 21:10
4 Martin Roosink 73 Markelo 22:28 22:27
5 Bert Boer 68 Daventria 22:56 22:54
6 Paul Baars 76 Deventer 23:22 23:20
7 Erik Wevers 70 Markelo 23:28 23:28
8 Arjan van der Haar Goor '75 24:00 23:57
9 Reinier van DerWal 71 Borne 24:38 24:37
10 Jochem Hondeveld 73 Markelo 25:43 25:43
11 Kees Warfman 69 Enschede 26:27 26:24
12 Bart Winter 72 26:31 26:26
13 Edwin van Eijk 68 Enschede 27:31 27:25
14 Raymond Krabbenbos 77 Goor 29:42 29:37
15 Fokke Spinder ASV 30:01 29:55
16 Erik Nijland 72 Markelo 30:59 30:54
17 Andre Adolfs 71 Markelo 34:01 33:54

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Fred Sluijs 63 Wierden 20:28 20:28
2 Robert Leussenkamp 65 ASV 21:09 21:08
3 Melchior van de Pol 67 Apeldoorn 21:23 21:23
4 Wim Kuiper 65 TION 23:20 23:18
5 Wim Dekker 23:33 23:31
6 Erik Nijhof 65 Hengelo 23:40 23:39
7 Ronald Teeuw 67 Enschede 24:54 24:52
8 Gerrit Meutstege 59 Boekelo 25:08 25:07
9 Nico van Putten 60 Diepenheim 25:55 25:52
10 Patrick Scholing Marathon Pim Mulier 26:54 26:54
11 Henri Wanschers 64 Almelo 27:10 27:06
12 Henk Blik 60 Enschede 28:16 28:13
13 Erik wesselin 66 Ambt Delden 28:38 28:33

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 23:24 23:21
2 Cor Kuiper 55 TION 24:55 24:52
3 Johny Röwer 56 TION 25:17 25:15
4 Dick Wezel 54 Neede 30:20 30:15
5 Wim Delmte 50 Iphitos 37:13 37:05

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Patty den Ouden 91 Daventria 21:13 21:13
2 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 22:27 22:26
3 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 23:01 23:01
4 Anouk Visscher 90 TION 23:46 23:44
5 Fenna van der Grient 89 Kronos 24:09 24:07
6 Hasse Keulstra 00 Boekelo 24:16 24:13
7 Julinta Theren 96 Nijmegen 24:44 24:42
8 Lieneke Hardon 84 SISU 26:31 26:27
9 Pauline Oonk 97 Kronos 27:01 26:55
10 Laura Jager 99 Geesteren Gld 28:33 28:29
11 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 32:10 32:05
12 Grite Abma 95 Nijmegen 34:12 34:04

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:20 24:18
2 Carla Jager 68 Geesteren Gld 26:04 26:00
3 Bertine Luttikhedde 26:26 26:22
4 Nicole Nijmeijer 72 Winterswijk 26:43 26:40
5 Marijke Kenkhuis 79 TION 27:15 27:15
6 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 27:41 27:37
7 Renske Wevers 68 Hengelo 28:24 28:18
8 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Iphitos 28:44 28:37
9 Fiona Jacobs 70 Almelo 28:53 28:49
10 Annemarie Kelder 72 Goor 29:39 29:34
11 Anouk Tragter 81 ASV 29:58 29:52
12 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 30:07 30:01
13 Karina Tjoink 75 Markelo 30:23 30:17
14 Meriam Burggraaff 69 Goor 32:04 31:59
15 Margot Slaghekke 69 Markelo 32:24 32:19
16 Ellen Willink 73 Enschede 37:45 37:40
17 Vivienne Nijlant 80 Markelo 38:00 37:54

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Brigit Landewe 65 Boekelo 22:22 22:22
2 Anja Hofman LAAC Twente 24:01 24:00
3 Joke Stevens 65 Markelo 27:26 27:21
4 Elske Barkman TION 28:13 28:09
5 Petra Visser 64 TION 29:32 29:29
6 Monique Grievink 65 Goor 31:08 31:03
7 Gera Weber 53 Hengelo 31:45 31:40

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sven Westerop TION 19:15 19:15
2 Bauke Rijpet 99 Almelo 21:08 21:08
3 Jesse Nijmeijer 00 Archeus 21:12 21:10
4 Tristan de Roode 99 Almelo 22:10 22:08
5 Jelle Leusink 99 ASV 22:14 22:13
6 Marcello van den Brink 99 Goor '75 22:48 22:45

MJUNA, LOOP 3: 3.4 KM
1 Wies Jacobs 00 SISU 18:32 18:32
2 Susan Wouda 99 Goor 18:51 18:51

JJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Niels Haverkate 02 Goor '75 14:27 14:27
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 14:28 14:28
3 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 14:34 14:34
4 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 15:59 15:58
5 Maikel Bloemen 01 Iphitos 16:19 16:19
6 Luc ter Linde 02 17:38 17:37

MJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 17:41 17:41
2 Laura Bomers 01 ASV 17:45 17:45
3 Mariska Lensink 01 ASV 18:04 18:04

JJUNC, LOOP 3: 3.4 KM
1 Douwe Bentsink Archeus 15:49 15:48
2 Luke Hiddink Archeus 15:57 15:57
3 Milan Veenstra 04 TION 16:24 16:24
4 Luca Walhof 03 Goor '75 16:34 16:34
5 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 16:37 16:37
6 Roy Scholte v Mast 03 Goor 17:46 17:46
7 Max Kwintenberg 05 Rijssen 17:47 17:46
8 Matthias Burggraaff 04 Goor 20:09 20:09
9 Tim ter Linde 04 20:27 20:26

MJUNC, LOOP 4: 1.7 KM
1 Lisa Hulst 03 Iphitos 8:03
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 8:08
3 Estee Scheers 04 Nijverdal 8:09
4 Annemarie Gosselink 04 TION 8:20
5 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 9:14
6 Cato Vervelde 04 ASV 9:27

JJUND, LOOP 4: 1.7 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 7:12
2 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 7:45
3 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 8:03
4 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 8:03
5 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 8:11
6 Dani Martens 06 TION 8:12
7 Sven Siebelt 06 Iphitos 8:21
8 Lars Bennink 05 8:21
9 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 8:25
10 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 8:31
11 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 8:45
12 Mart Hallers 06 Archeus 9:09
13 Teun Nijenhuis 06 Goor '75 9:20
14 Christiaan Tjoink 05 Markelo 10:07
15 Bas van Eijk 06 Enschede 10:44

MJUND, LOOP 4: 1.7 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 8:05
2 Joan Hardon 06 TION 8:34
3 Laurie Hulst 05 Iphitos 8:42
4 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 9:25

12+, LOOP 4: 1.7 KM
1 Maxwell Bayer 04 Huizen 7:11

JPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 4:35
2 Cas Winter 09 4:49
3 Lars Jansen 09 Markelo 4:53

MPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 5:13
2 Gwen Wiedemeijer 09 hengelo 5:32
3 Sanne Haarman 09 Goor 6:31

JPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Roan Meester 10 TION 4:53
2 Lukan Groeneweg 10 Goor '75 5:05
3 Tobias Righart 10 Iphitos 5:17
4 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 5:30
5 Koen Wijma 11 TION 5:53
6 Mats Ekelhof 12 Iphitos 5:54

MPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Esmee Kosters 10 5:04
2 Noek Ekelhof 10 Iphitos 5:09
3 Liz te Nahuis 10 ASV 5:28
4 Jasmijn Hulshoff 10 TION 5:54
5 Kayleigh Vrielink 11 Goor '75 5:59

JPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 4:11
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 4:11
3 Christiaan Righart 07 Iphitos 4:20
4 Henrik Boomkamp 07 ASV 4:22
5 Daan Hulst 08 Iphitos 4:54
6 Roding Botterhuis 07 4:55
7 David Dinter 07 ASV 5:05
8 Matthijs Righart 08 Iphitos 5:13

MPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 4:00
2 Jente van der Meer 07 TION 4:13
3 Liz Ekelhof 08 Iphitos 4:17
4 Faye Hardon 08 TION 4:33
5 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 5:07
6 Femke Kuipers 08 5:09
7 Kim ten Doeschot 08 Marathon Pim Mulier 5:24
8 Nathalie van der Voort 08 SISU 5:25
9 Evelien Gosselink 08 TION 5:44

www.twentsecrosscompetitie.nl