Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
UITSLAGENLIJST

18-12-2017 20:50 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 11,6 KM
1 Luuk Wijering 93 NSAV 't Haasje 39:26
2 Tim Jacobs 95 TTW 39:47
3 Daan Jacobs 95 TTW 39:49
4 Caimin Stevens 87 LAAC Twente 41:46
5 Devi Wolthuizen 87 TION 42:45
6 Nico klein Poelhuis 80 TION 42:58
7 Joep Brinkers 84 Eibergen 45:24
8 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 45:38
9 Edwin van der Ham 80 TION 45:52
10 Bas Goossens 79 Borculo 46:18
11 Bjorn Ordelmans 92 Buurse 46:20
12 Denver Bijlsma 91 Eiibergen 48:15
13 Daan Hardon 83 SISU 48:40
14 Niels ter Haar 83 Bredevoort 50:39
15 Jordy Nijhuis 82 Iphitos 51:18
16 Lars Wonnink 92 ASV 53:54
17 Dennis Wonnink 90 ASV 53:55
18 Erik Kamerling 84 SISU 54:44
19 Niels te Brake 85 AV Haaksbergen 54:45
20 Nick Maatman 78 Eibergen 56:00
21 Rob de Wildt 80 Enschede 56:12

M40, LOOP 1: 11,6 KM
1 Melvin van der Voet 73 TION 44:32
2 Ronnie Leusink 70 ASV 46:27
3 Guido Gosselink 70 TION 48:12
4 Peter Rouwhorst 71 Zieuwent 48:30
5 Mike Flipsen 76 48:32
6 Richard Knol 77 TION 49:54
7 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 50:38
8 Wouter Kuipers 71 Albergen 50:54
9 Erwin Hondebrink 74 TION 51:35
10 Thomas Denie 75 Groenlo 52:23
11 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 53:03
12 Robert Meuleman 73 Eibergen 53:33
13 Martijn van Nieuwkuijk 70 Iphitos 53:44
14 Gregory Jansen 75 Eibergen 59:15
15 Woldberg AV Haaksbergen 1:00:10

M50, LOOP 1: 11,6 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 44:33
2 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 46:03
3 Richard Leussink 67 AV Haaksbergen 51:58
4 Gerard Boink AV Haaksbergen 53:34
5 Huub Hodes AV Haaksbergen 54:18
6 Mattie Verhoeven Haarlo 54:25
7 Robert Schulte Haaksbergen 55:39
8 Rene Hermsen enschede 59:57
9 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 1:00:37
10 Rene Gierkink 61 Lichtenvoorde 1:10:53

M60, LOOP 1: 11,6 KM
1 Harry Dijk 55 Enschede 47:40
2 Frans Wijlens 54 Iphitos 53:44
3 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 58:15
4 Eddy van Essen 48 Hengelo 1:01:54
5 Toon Tankink 50 Rekken 1:05:02

VSEN, LOOP 1: 11,6 KM
1 Titia van der Stelt 90 Enschede 53:47
2 Simone van der Stelt 86 Enschede 57:15
3 Tessa Schurink 83 Enschede 57:16
4 Petra Meinen Archeus 57:17
5 Nikee Ruadij 95 Enschede 1:00:53
6 Marijke Abma 94 Enschede 1:01:32
7 Tamara ten Elshof 87 Eibergen 1:05:09
8 Inge Neimeijer 88 Enschede 1:05:09

V35, LOOP 1: 11,6 KM
1 Chantal Lansink 68 Haaksbergen 55:35
2 Suzan de Jong 81 Eibergen 57:13
3 Monique Bijlsma 71 Eibergen 59:08

V50, LOOP 1: 11,6 KM
1 Dorien Sonderen 66 Lievelde 58:49
2 Jet Klomp 1:00:09
3 Erna Verhoeven Haarlo 1:03:07

MSEN, LOOP 2: 5,8 KM
1 Martijn Oonk 93 Kronos 19:11 19:11
2 Thijs Theunissen 91 Marathon Pim Mulier 19:19 19:18
3 Tim Loohuis 97 Haaksbergen 20:00 19:59
4 Dave Pauelsen 86 TION 20:07 20:07
5 Vincent Maalderink 91 Zutphen 20:11 20:11
6 Sven van Munster 87 TION 20:23 20:22
7 Jurrien ten Horie 91 Deventer 20:37 20:37
8 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 21:08 21:08
9 Mark Vlutters 89 Iphitos 22:18 22:16
10 Vincent Bosboom 97 Kronos 22:32 22:30
11 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 22:54 22:53
12 Pascal Kolkman 80 Winterswijk 23:32 23:28
13 Mart uit het Broek 91 Iphitos 24:03 24:02
14 Jordy Bomers 92 Eibergen 24:04 23:58
15 Rolf Schootman 79 ASV 24:51 24:41
16 Simon Agterberg 97 Wierden 24:51 24:47
17 Sander Leussink 02 Haaksbergen 24:52 24:49
18 Jeroen Scholten 80 Enschede 26:37 26:31
19 Remco ter Horst 99 Iphitos 30:35 30:29
20 Antoine Dekker 97 Iphitos 31:27 31:19
21 Sean von Stockhausen 90 Enschede 31:35 31:35
22 Vincent Maalderink 91 Zutphen 32:19 32:19
23 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 39:09 39:09

M40, LOOP 2: 5,8 KM
1 Bob Gosemeijer 76 Oldenzaal 20:38 20:38
2 Hendri Weenk 77 ASV 21:44 21:44
3 Jan Luttikhedde 22:52 22:52
4 Rik Hardon 77 TION 22:57 22:56
5 Daniele Arseni 74 Enschede 23:36 23:36
6 Jozo Vulic 69 Groenlo 24:50 24:48
7 Arjan van der Haar Goor '75 25:35 25:32
8 Reinier van DerWal 71 Borne 26:39 26:39
9 Kees Warfman 69 Enschede 27:56 27:50
10 Martin Dijkhuis 71 Losser 28:41 28:41
11 Edwin van Eijk 68 Enschede 29:10 29:03
12 Rutger Jan Hesselink 70 Enschede 30:12 30:03
13 Fokke Spinder ASV 31:01 30:56
14 Gertjan Kuster 71 Enschede 31:41 31:41

M50, LOOP 2: 5,8 KM
1 Robert Leussenkamp 65 ASV 22:36 22:35
2 Hans Rawee 60 Triathlon 24:32 24:30
3 Wim Kuiper 65 TION 24:43 24:41
4 Wim Dekker 25:26 25:24
5 Riekus Lensen 64 Iphitos 25:48 25:44
6 Henk Aalpot 26:36 26:32
7 Rob Bomers 26:42 26:38
8 Haqns Lammertink 65 Geesteren 27:36 27:36
9 Dirck-Jan Robbe 67 Groenlo 27:38 27:35
10 Jos Keulstra 60 Boekelo 28:47 28:38
11 Herbert Garritsen 66 ASV 28:59 28:56
12 Johan Onstein 65 ASV 29:19 29:14
13 Henk Blik 60 Enschede 30:07 30:00
14 Henk Haverkate Amt Delden 30:27 30:22
15 Gerard Leusink 66 Rekken 32:02 31:56
16 Tom Harmsen 61 Rekken 32:13 32:05

M60, LOOP 2: 5,8 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 25:30 24:57
2 Bert Nijkamp 56 Almelo 26:35 26:35
3 Johny Röwer 56 TION 26:59 26:56
4 Cor Kuiper 55 TION 27:42 27:42
5 GertJan Foks 57 Haaksbergen 29:12 29:12
6 Martin Rooks 55 Eibergen 32:58 32:48
7 Dick Wezel 54 Neede 34:54 34:49
8 Wim Delmte 50 Iphitos 39:09 39:01

VSEN, LOOP 2: 5,8 KM
1 Ellen van der Kolk 98 TION 20:49 20:48
2 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 23:16 23:15
3 Patty den Ouden 91 Daventria 23:25 23:23
4 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 24:08 24:07
5 Fenna van der Grient 89 Kronos 25:31 25:29
6 Hasse Keulstra 00 Boekelo 25:50 25:47
7 Lieneke Hardon 84 SISU 27:28 27:28
8 Amber van Mourik 00 Marathon Pim Mulier 28:40 28:40
9 Pauline Oonk 97 Kronos 28:44 28:41
10 Laura Jager 99 Geesteren Gld 30:16 30:16
11 Lieske van der Voort 94 Enschede 31:36 31:36

V35, LOOP 2: 5,8 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 26:28 26:24
2 Carla Jager 68 Geesteren Gld 26:57 26:54
3 Barbara Tempert ASV 28:13 28:13
4 Bertine Luttikhedde 28:59 28:53
5 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 29:43 29:43
6 Daphne Goossens 80 Borculo 30:33 30:28
7 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Iphitos 31:08 31:08
8 Anouk Tragter 81 ASV 31:27 31:19
9 Sandra Olthof 82 ASV 32:53 32:48
10 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 33:39 33:30

V50, LOOP 2: 5,8 KM
1 Brigit Landewe 65 Boekelo 23:53 23:50
2 Anja Hofman LAAC Twente 25:39 25:37
3 Petra Visser 64 TION 30:34 30:29
4 Agnes Damveld 59 Haaksbergen 32:25 32:23

JJUNA, LOOP 2: 5,8 KM
1 Sven Westerop TION 20:44 20:44
2 Jelle Leusink 99 ASV 23:08 23:08
3 Marcello van den Brink 99 Goor '75 24:53 24:47

MJUNA, LOOP 3: 2.9 KM
1 Wies Jacobs 00 SISU 14:41 14:40

JJUNB, LOOP 3: 2.9 KM
1 Hakim Riadi 02 SISU 9:57 9:56
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 10:38 10:36
3 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 10:42 10:41
4 Niels Haverkate 02 Goor '75 11:09 11:09
5 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 12:13 12:11
6 Maikel Bloemen 01 Iphitos 12:31 12:31
7 Luc ter Linde 02 12:57 12:57
8 Jeroen Weernink ASV 19:46 19:44

MJUNB, LOOP 3: 2.9 KM
1 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 12:18 12:17
2 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 12:43 12:43
3 Laura Bomers 01 ASV 12:45 12:44
4 Mariska Lensink 01 ASV 13:24 13:23

JJUNC, LOOP 3: 2.9 KM
1 Milan Veenstra 04 TION 11:19 11:19
2 Douwe Bentsink Archeus 11:20 11:20
3 Luca Walhof 03 Goor '75 11:36 11:36
4 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 11:58 11:58
5 Luke Hiddink Archeus 12:09 12:07
6 Tim ter Linde 04 15:34 15:32

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Suzan Schippers 03 Hengelo 5:58 5:57
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:01 6:00
3 Maren de Koning Archeus 6:06 6:06
4 Annemarie Gosselink 04 TION 6:19 6:19
5 Cato Vervelde 04 ASV 6:46 6:46
6 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 7:01 7:01
7 Lynn Dijkhuis 03 Iphitos 7:14 7:14

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 5:37 5:36
2 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 5:54 5:54
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 6:03 6:03
4 Lars van Kempen 06 Iphitos 6:03 6:01
5 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 6:07 6:07
6 Dani Martens 06 TION 6:09 6:06
7 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 6:11 6:10
8 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 6:15 6:15
9 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 6:17 6:17
10 Sven Siebelt 06 Iphitos 6:18 6:17
11 Lars Bennink 05 6:21 6:21
12 Roy Winter 06 Enschede 6:21 6:21
13 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 6:30 6:28
14 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 6:39 6:38
15 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 6:42 6:40
16 Lars Heubach 06 TION 6:47 6:45
17 Mart Hallers 06 Archeus 6:48 6:46
18 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 7:21 7:19
19 Bas van Eijk 06 TION 8:02 8:00
20 Lammie Eenink ASV 8:52 8:49
21 Dinant Vaags 58 Eibergen 8:55 8:52

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:03 6:03
2 Joan Hardon 06 TION 6:19 6:19
3 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 7:15 7:12
4 Zoë Timme 06 Eibergen 7:33 7:31

JPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 3:51 3:51
2 Cas Winter 09 4:03 4:02
3 Riem Boomkamp 09 Eibergen 4:06 4:05
4 Nijs Drupsteen 09 4:13 4:12
5 Lars Jansen 09 Markelo 4:17 4:16

MPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Julynn Huijsmans 09 Lemelerveld 4:22 4:22
2 Chelsey Fay Timme 09 ASV 4:23 4:22
3 Gwen Wiedemeijer 09 hengelo 4:44 4:44
4 Eva Jansen 09 ASV 10:10 10:10

JPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Roan Meester 10 TION 4:12 4:11
2 Lukan Groeneweg 10 Goor '75 4:18 4:16
3 Tobias Righart 10 Iphitos 4:51 4:50
4 Koen Wijma 11 TION 4:57 4:54
5 Mats Ekelhof 12 Iphitos 5:09 5:08

MPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Noek Ekelhof 10 Iphitos 4:20 4:18
2 Esmee Kosters 10 4:38 4:38
3 Liz te Nahuis 10 ASV 4:40 4:39
4 Zoë Meinen 4:52 4:51
5 Jasmijn Hulshoff 10 TION 5:10 5:08
6 Kayleigh Vrielink 11 Goor '75 5:16 5:15
7 Mikayla Kleinmeulman Neede 8:39 8:39

JPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 3:30 3:30
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 3:31 3:31
3 Henrik Boomkamp 07 ASV 3:45 3:44
4 Jort Siebelt 07 Iphitos 3:47 3:46
5 Christiaan Righart 07 Iphitos 3:51 3:51
6 Max Bijlsma 07 Eibergen 4:01 4:01
7 Bram van Kempen 08 Enschede 4:12 4:11
8 David Dinter 07 ASV 4:16 4:15
9 Roding Botterhuis 07 4:24 4:22
10 Matthijs Righart 08 Iphitos 4:30 4:29

MPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 3:27 3:26
2 Nael Huijsmans 07 Lemelerveld 3:36 3:36
3 Jente van der Meer 07 TION 3:39 3:39
4 Liz Ekelhof 08 Iphitos 3:48 3:47
5 Faye Hardon 08 TION 3:49 3:48
6 Emma de Koning 07 Winterswijk 4:17 4:17
7 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 4:18 4:18
8 Senne Drupsteen 08 4:23 4:23
9 Nathalie van der Voort 08 SISU 4:32 4:31
10 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 4:36 4:34
11 Evelien Gosselink 08 TION 5:02 5:02
12 Corine Weernink ASV 10:10 10:08

www.twentsecrosscompetitie.nl