Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Oudejaarscross AAV Sisu



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - OUDEJAARSCROSS
UITSLAGENLIJST

04-01-2018 17:00 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Luuk Wijering 93 NSAV 't Haasje 42:00
2 Nico klein Poelhuis 80 TION 46:41
3 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 47:33
4 Edwin van der Ham 80 TION 48:17
5 Mark Hammink 85 SISU 49:23
6 Bert Wessels 78 LAAC Twente 49:53
7 Daan Hardon 83 SISU 50:53
8 Abel Hanse 91 Enschede 52:20
9 Jeroen Laarveld 90 Enschede 52:57
10 Bas Scholten 95 TION 53:45
11 Tim Bergboer 84 LAAC Twente 56:09
12 Gijs Eidhof 88 Albergen 56:48
13 Wessel Exterkate 92 Utrecht 57:04
14 Tom Molenkamp 88 Haaksbergen 58:33
15 Rik van t Hoog 81 Almelo 58:47
16 Arjan Weiden 86 Weerselo 1:00:17
17 Bart Bemthuis 90 Haaksbergen 1:01:22
18 Thijs Wolters 85 SISU 1:02:54
19 Robin Hoftijzer 86 Goor 1:03:10
20 Jeroen Stegeman 81 Almelo 1:04:29
21 Henry Pol 87 Bornebroek 1:06:18
22 Yorick Docter 81 Almelo 1:06:41
23 Peter Banierink 85 Almelo 1:06:48
24 Maarten Burnehum 84 Haaksbergen 1:10:58
25 Remco Horenberg 84 Nijverdal 1:11:13

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 44:35
2 Mark Saarthof 73 Nijverdal 45:47
3 Melvin van der Voet 73 TION 46:07
4 Ronnie Leusink 70 ASV 48:25
5 Raymond Zeeman 70 Losser 51:12
6 Simon Engelberts 67 TION 51:28
7 Daniele Arseni 74 Enschede 53:26
8 Richard Knol 77 TION 53:47
9 Jan Brink 70 Getelo (GER) 54:12
10 Wouter Kuipers 71 Albergen 54:26
11 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 55:00
12 Gerjan Jonkeren 73 Almelo 55:13
13 Erwin Hondebrink 74 TION 57:38
14 Martijn van Nieuwkuijk 70 Iphitos 57:43
15 Heinz Kulpe 77 Almelo 58:25
16 Pieter de Goede 72 Boekelo 58:59
17 Coen Schilderman 73 TION 59:02
18 William Schothuis 71 Almelo 59:43
19 Remco Harmes 74 AV Haaksbergen 1:00:31
20 Shant Khajo 76 Almelo 1:01:53
21 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 1:05:23
22 Gerwin Wolbink 77 Getelo (GER) 1:06:04
23 Robert Kerkhof 76 Tubbergen 1:07:13
24 Guido Snijders 73 Getelo (GER) 1:12:35

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 45:40
2 Ron Höfte 62 Borne 50:51
3 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 51:57
4 Richard Leussink 67 AV Haaksbergen 54:45
5 Henk Passies 61 Borne 55:24
6 Frank Weijling 67 Almelo 55:38
7 Bart Vos 65 LAAC Twente 55:59
8 Henri Timmerhuis 59 Almelo 56:18
9 Hans Peter de Ruiter 63 Almelo 56:40
10 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 57:32
11 Mattie Verhoeven Haarlo 58:04
12 Gerard Boink AV Haaksbergen 59:07
13 Henk Jan Smedema 63 Wierden 59:53
14 Robert Schulte Haaksbergen 59:59
15 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 1:00:23
16 Peter de Zeeuw 61 Borne 1:00:26
17 Rene Korte 61 Almelo 1:00:28
18 Rene Hermsen enschede 1:01:23
19 Paul Slot 58 Lonneker 1:03:18
20 Hubert Molenkamp 66 Almelo 1:06:49
21 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 1:09:03
22 Johan van den Burgh 66 Almelo 1:09:58
23 Tonny ten Dam 65 Bornebroek 1:11:00

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Dijk 55 Enschede 50:33
2 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 54:22
3 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 1:01:24
4 Theo Weegerink 45 LAAC Twente 1:05:21
5 Cees van Reemst 53 Enschede 1:05:24
6 Nico Leussink 56 Almelo 1:07:33
7 Albert Zwaaneveld 51 SISU 1:07:33
8 Joop Savenije 54 Almelo 1:15:19
9 Willem Groeneveld 52 Almelo 1:19:03

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Denise van Elk 91 Berlijn (GER) 50:58
2 Deborah Wissink 95 Hengelo 56:28
3 Titia van der Stelt 90 Enschede 57:43
4 Simone van der Stelt 86 Enschede 1:00:07
5 Tessa Schurink 83 Enschede 1:01:04
6 Petra Meinen Archeus 1:01:26
7 Marlies Semmekrot 88 Tubbergen 1:04:15
8 Stefanie Timmerhuis 89 SISU 1:06:46
9 Elke Tijhuis 87 SISU 1:07:16
10 Jamie Meijer 92 Den Haag 1:10:10
11 Inge Neimeijer 88 Enschede 1:10:55

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Sandy de Nie 80 Uelsen (GER) 51:23
2 Arenda Konnecke-Scherp 77 TION 1:00:31
3 Chantal Lansink 68 Haaksbergen 1:00:55
4 Laura Tuller 81 Enschede 1:06:04
5 Irma Meijers 73 Rijssen 1:11:59

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Evelien Hodes AV Haaksbergen 59:07
2 Jet Klomp 1:04:57
3 Erna Verhoeven Haarlo 1:10:32
4 Helen Smit- vd Giessen 59 LAAC Twente 1:14:11
5 Ygreck Shyu 62 LAAC Twente 1:18:18
6 Jet Stel 60 Almelo 1:28:57
7 Josien Jooren 59 Almelo 1:28:57

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Seb Wiggemans 92 Daventria 21:15
2 Martijn Oonk 93 Kronos 21:36
3 Niles Grote Beverborg 92 Groningen 21:39
4 Sven van Munster 87 TION 21:51
5 Thijs Theunissen 91 Marathon Pim Mulier 21:59
6 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 22:18
7 Branco van Minnen 92 Nijmegen 22:30
8 Dennis Dinter 81 Berlijn (GER) 22:50
9 Harald Derks 81 LAAC Twente 23:00
10 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 23:13
11 Ephrem Kuiper 95 Enschede 24:27
12 Bauke Rijper 99 SISU 24:31
13 Vincent Bosboom 97 Enschede 24:35
14 Mark Vlutters 89 Iphitos 24:51
15 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 25:29
16 Maarten Janssen 81 Hengelo 25:34
17 Jiri Rutten 85 Utrecht 25:49
18 Pim Oolderink 92 Almelo 26:07
19 Sander Veger TION 26:10
20 Jouter Feddema 80 Wierden 26:18
21 Merijn Rutten 90 Utrecht 26:31
22 Jan Manenschijn 81 LAAC Twente 26:44
23 Mart uit het Broek 91 Iphitos 27:01
24 Herjan Kerkdijk 90 Utrecht 27:39
25 Robin Wesselink 88 Almelo 28:20
26 Jeroen Scholten 80 Enschede 28:23
27 Stephan Kamp 84 Almelo 28:29
28 Michel van 't Klooster 79 Enschede 28:45
29 Simon Agterberg 97 Wierden 29:20
30 Merijn Exel 88 Almelo 29:37
31 Bastiaan Wesselink 85 SISU 29:52
32 Mark Westerink 92 Wierden 30:19
33 Maarten Jansen 84 Almelo 31:06
34 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 31:29
35 Stijn de Jager 95 Almelo 32:38
36 Tom Rikkerink 91 Almelo 34:08
37 Stefan Kruger 90 Almelo 35:12
38 Davy Baardink 96 Almelo 35:13
39 Remco ter Horst 99 Iphitos 35:50
40 Sebastiaan Otten 78 Almelo 37:38
41 Christian Koop 83 Markelo 37:54
42 Wouter Oude Elberink 82 Almelo 38:00
43 Lennard Croce 84 Almelo 38:04
44 Richard Croce 90 Almelo 38:14
45 Antoine Dekker 97 Iphitos 38:34
46 Lars van Balderen 99 Almelo 39:21
47 Gertjan Veldman 83 Almelo 41:46
48 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 44:24

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 Oldenzaal 22:07
2 Gertjan Lahuis 72 Veluwe 23:46
3 Rik Hardon 77 TION 24:40
4 Koen Dreves 75 SISU 24:57
5 Jan Hendrik Kollen 76 Almelo 26:33
6 Bert Boer 68 Daventria 27:27
7 Kees Warfman 69 Enschede 29:40
8 Eric de Olde 75 SISU 30:51
9 Bart Winter 72 31:41
10 Martin Dijkstra 71 Iphitos 33:04
11 Gerben Lammertink 71 Almelo 33:05
12 Herald Orriëns 68 AV Haaksbergen 33:31
13 Rob Nijkamp 70 Almelo 33:56
14 Martin Vollenbroek 72 Boekelo 34:22
15 Dick van der Sar 69 Hengelo Ov 34:48
16 Albert Weier 71 Almelo 37:41
17 Geert Jan van der Veer 68 Almelo 39:45
18 Hendrik-Jan Letteboer 72 Almelo 39:56
19 Douwe IJntema 68 Hengelo Ov 40:17
20 Marco Meijer 71 Almelo 41:54
21 Arno Rakers 69 Almelo 42:07
22 Fred van Schoonhoven 70 Hengelo Ov 44:25

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Aje niks 62 Sportlust/Loopgroep 24:08
2 Robert Leussenkamp 65 ASV 25:06
3 Hans Rawee 60 Triathlon 26:49
4 Wim Kuiper 65 TION 27:00
5 Hans Dat 63 Hengelo Ov 28:38
6 Bennie Geerdink 61 Almelo 29:05
7 Erik Endlich 58 Almelo 29:18
8 Henk Aalpot 29:26
9 Riekus Lensen 64 Iphitos 29:43
10 Gerrit Meutstege 59 Boekelo 29:49
11 Peter Lammertink 67 Almelo 30:01
12 Rob Bomers 30:25
13 Erik van Balderen 65 Almelo 32:06
14 Pedro Prinsen 62 Almelo 32:20
15 Henri Wanschers 64 Almelo 33:45
16 Henk Blik 60 Enschede 33:54
17 Peter Pauelsen 60 Almelo 34:09
18 Paul van Iersel 62 Almelo 34:25
19 Peter Kruger 64 Almelo 35:12
20 Jeroen Homan 67 Twenterand 35:32
21 G Baardink 63 Almelo 36:17
22 Guus Westerink 62 Enschede 38:16
23 Danny de Graaf 67 Almelo 39:04
24 Dick de Jager 63 Almelo 39:51
25 Ton Geerdink 63 Almelo 41:39

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Cor Kuiper 55 TION 29:48
2 Bert Nijkamp 56 Almelo 30:10
3 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 30:53
4 Johny Röwer 56 TION 30:57
5 Jesse Weerink 52 Albergen 31:42
6 Bennie ten Berge 46 Enter 32:45
7 Huub Poppe 55 Almelo 38:02
8 Henk Visser 49 Almelo 42:05
9 Wim Delmte 50 Iphitos 44:24

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Patty den Ouden 91 Daventria 24:03
2 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 25:24
3 Maureen van Driest 01 Swifterbant 26:10
4 Astrid Lensink 97 Wageningen 26:28
5 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 26:38
6 Saskia Lensink 95 Lochem 27:33
7 Linda Eektimmerman 85 Zwolle 28:17
8 Anne Siersema 96 Enschede 29:08
9 Nadinja Schonewille 95 SISU 29:33
10 Lieneke Hardon 84 SISU 29:37
11 Floor Kerkhof 95 Borne 31:17
12 Pauline Oonk 97 Kronos 34:31
13 Eline Timmerhuis 91 SISU 34:34
14 Isabel Schiphorst 06 Almelo 34:43
15 Alexandra Visser 84 Someren 34:58
16 Ellen van Balderen 00 Almelo 37:44
17 Marjolein Kooij 93 Groningen 37:50
18 Anita Croce 87 Almelo 38:14
19 Emma Kotterik 90 Hengelo 38:18
20 Annemiek Hendriks 95 Bergentheim 38:27
21 Amanda Rutten-de Bruij 88 Utrecht 39:33
22 Anika Rakers 02 Almelo 40:44
23 Iris Geerdink 92 Almelo 41:35
24 Britt Orriens AV Haaksbergen 42:17
25 Marieke Molenkamp 00 Almelo 51:33

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 29:21
2 Carla Jager 68 Geesteren Gld 29:57
3 Mariël Trienen 73 Hengelo 30:38
4 Barbara Tempert ASV 30:54
5 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 31:09
6 Mey Ping Low 79 Kuala Lumpur (MAS) 31:47
7 Ina Smit 68 Almelo 31:50
8 Enith Laroussiyn 72 Wierden 32:41
9 Fiona Jacobs 70 Almelo 35:06
10 Jade Gundelach 78 Enschede 35:09
11 Miriam Smits 69 Almelo 35:30
12 Lucky Korvemaker 68 Hengelo Ov 35:57
13 Kerensa Broersen 75 Boekelo 36:42
14 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 37:23
15 Hannah Allijn 82 SISU 38:02
16 Ellen Kiekebelt 73 Almelo 38:03
17 Elles Peterman 76 Almelo 39:25
18 Karin Rakers 71 Almelo 40:44
19 Maud Bijsterbosch 80 Almelo 40:53
20 Kirsten Nijhuis 79 Almelo 41:44
21 Esther Freriks 75 Almelo 41:59
22 Anouk Tragter 81 ASV 42:20
23 Hennie Klutman 71 SISU 44:14
24 Carolien Nieman 75 Almelo 44:16

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Milet Lourens 65 Almelo 32:19
2 Elske Barkman TION 32:35
3 Petra Visser 64 TION 33:39
4 Alette Wolthuis 67 SISU 40:23
5 Herma Diele 64 Almelo 40:57
6 Margit Lammertink 67 SISU 43:29

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Gido Scherphof 00 Vriezenveen 23:38
2 Dirk van Driest 99 Swifterbant 23:53
3 Jesse Nijmeijer 00 Archeus 26:13
4 Max Vrijkorte 00 SISU 28:02

MJUNA, LOOP 3: 2 KM
1 Wies Jacobs 00 SISU 10:36
2 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 11:02

JJUNB, LOOP 3: 2 KM
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 8:18
2 Niels Haverkate 02 Goor '75 8:27
3 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 8:29

MJUNB, LOOP 3: 2 KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 9:18
2 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 9:26
3 Laura Bomers 01 ASV 9:43

JJUNC, LOOP 3: 2 KM
1 Douwe Bentsink Archeus 8:41
2 Luke Hiddink Archeus 8:44
3 Luca Walhof 03 Goor '75 9:14
4 Milan Veenstra 04 TION 9:31
5 Paul Seesink 04 Almelo 9:40

MJUNC, LOOP 4: 2 KM
1 Annemarie Gosselink 04 TION 9:39
2 Maren de Koning Archeus 9:42
3 Linda van Driest 03 Swifterbant 9:51
4 Anouk van Manen 03 Marathon Pim Mulier 10:02
5 Amy Willems 04 Hardenberg 10:43
6 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 10:48
7 Cato Vervelde 04 ASV 11:17
8 Lynn Dijkhuis 03 Iphitos 11:39
9 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 11:51

JJUND, LOOP 4: 2 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 8:41
2 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 9:23
3 Dani Martens 06 TION 9:38
4 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 9:38
5 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 9:40
6 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 9:46
7 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 9:48
8 Sven Siebelt 06 Iphitos 9:53
9 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 10:10
10 Finn van Nimwegen 06 Zwaag 10:53
11 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 10:58
12 Mart Hallers 06 Archeus 10:59
13 Lars van Kempen 06 Iphitos 11:01
14 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 11:40

MJUND, LOOP 4: 2 KM
1 Joan Hardon 06 TION 9:53
2 Jasmijn Wilms 06 Marathon Pim Mulier 11:00
3 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 11:23
4 Jula Baer 05 Almelo 11:41

JPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Lars Jansen 09 Markelo 5:24
2 Pim Karsten 09 Almelo 5:40
3 Teun Riesewijk 09 Iphitos 5:41

MPUPB, LOOP 5 1KMPUB C
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 5:27
2 Gwen Wiedemeijer 09 hengelo 5:45
3 Rely Kruiswijk 09 Almelo 6:13
4 Aleida Mast 09 Almelo 7:11

JPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Roan Meester 10 TION 5:18
2 Tobias Righart 10 Iphitos 5:48

MPUPC, LOOP 5 1KMPUB C
1 Filijne Stiggelbont 10 Almelo 5:54
2 Isabelle Euren 11 Wierden 6:03
3 Jasmijn Hulshoff 10 TION 6:06
4 Kayleigh Vrielink 11 Goor '75 7:12

JPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 4:34
2 Henrik Boomkamp 07 ASV 4:38
3 Jort Siebelt 07 Iphitos 4:41
4 Cavo van Mastrigt 07 Almelo 4:42
5 Thomas Koster 07 Almelo 4:55
6 Roding Botterhuis 07 5:12
7 David Dinter 07 ASV 5:12
8 Damian Hoetink 07 Almelo 5:13
9 Job Rieseweijk 07 Iphitos 5:31
10 Kay Schipper 07 Almelo 5:32
11 Stijn Willering 08 Almelo 6:06
12 Ruud Seesink 07 Almelo 6:19
13 Marijn Goedhart 07 Almelo 9:16

MPUPA, LOOP 6 1KM PUPA
1 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 4:14
2 Jente van der Meer 07 TION 4:32
3 Faye Hardon 08 TION 4:48
4 Kira Dircinck 08 Almelo 5:10
5 Finne Baer 07 SISU 5:13
6 Emma de Koning 07 Archeus 5:18
7 Nathalie van der Voort 08 SISU 5:26
8 Kim ten Doeschot 08 Marathon Pim Mulier 5:52
9 Evelien Gosselink 08 TION 6:18
10 Emma Goedhart 07 Almelo 6:29

www.twentsecrosscompetitie.nl