Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Rutbeekcross AC Tion



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - RUTBEEKCROSS
UITSLAGENLIJST

07-01-2018 20:16 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Luuk Wijering 93 NSAV 't Haasje 43:50
2 Daan Jacobs 95 TTW 43:59
3 Tim Jacobs 95 TTW 44:26
4 Nico klein Poelhuis 80 TION 48:11
5 Henk-Jan Koershuis 79 Almelo 49:10
6 Edwin van der Ham 80 TION 51:17
7 Daan Hardon 83 SISU 52:45
8 Bas Scholten 95 TION 55:45

M40, LOOP 1: 12 KM
1 Melvin van der Voet 73 TION 47:50
2 Ronnie Leusink 70 ASV 50:36
3 Michel van der Heide 70 Goor '75 51:07
4 Simon Engelberts 67 TION 52:24
5 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 53:10
6 Richard Knol 77 TION 54:24
7 Wouter Kuipers 71 Albergen 55:52
8 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 57:07
9 Gerben Heimerink 76 Goor '75 57:38
10 Martijn van Nieuwkuijk 70 Iphitos 58:23
11 Coen Schilderman 73 TION 58:35
12 Guido Gosselink 70 TION 1:00:59
13 Bob Vos 68 Enschede 1:04:32
14 Woldberg AV Haaksbergen 1:06:56

M50, LOOP 1: 12 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 49:01
2 Bart Vos 65 LAAC Twente 57:28
3 Mattie Verhoeven Haarlo 58:28
4 Rene Hermsen enschede 1:00:38
5 Gerard Boink AV Haaksbergen 1:00:46
6 Huub Hodes AV Haaksbergen 1:01:11
7 Robert Schulte Haaksbergen 1:02:00
8 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 1:06:59

M60, LOOP 1: 12 KM
1 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 56:01
2 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 1:03:16

VSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Titia van der Stelt 90 Enschede 59:02
2 Simone van der Stelt 86 Enschede 1:01:13
3 Tessa Schurink 83 Enschede 1:01:41
4 Marijke Abma 94 Enschede 1:04:35
5 Petra Meinen Archeus 1:05:14

V35, LOOP 1: 12 KM
1 Chantal Lansink 68 Haaksbergen 1:02:42
2 Arenda Konnecke-Scherp 77 TION 1:03:14
3 Myra van den Maagdenbe 72 1:12:44

V50, LOOP 1: 12 KM
1 Jet Klomp 1:05:33
2 Erna Verhoeven Haarlo 1:09:55
3 Helen Smit- vd Giessen 59 LAAC Twente 1:10:33

MSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Seb Wiggemans 92 Daventria 22:14
2 Dave Pauelsen 86 TION 22:43
3 Sven van Munster 87 TION 22:50
4 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 23:07
5 Mark Vlutters 89 Iphitos 24:54
6 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 25:21
7 Mart uit het Broek 91 Iphitos 26:05
8 Simon Agterberg 97 Wierden 26:49
9 Sander Veger TION 26:51
10 Rolf Schootman 79 ASV 28:05
11 Jeroen Scholten 80 Enschede 29:04
12 Michel van 't Klooster 79 Enschede 29:19
13 Jan Manenschijn 81 LAAC Twente 30:24
14 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 31:01
15 Remco ter Horst 99 Iphitos 34:19
16 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 40:56

M40, LOOP 2: 6 KM
1 Bob Gosemeijer 76 Oldenzaal 23:14
2 Gertjan Lahuis 72 Veluwe 24:40
3 Jan 25:55
4 Kees Warfman 69 Enschede 29:26
5 Reinier van DerWal 71 Borne 29:40
6 Bart Winter 72 31:26

M50, LOOP 2: 6 KM
1 Robert Leussenkamp 65 ASV 24:59
2 Hans Rawee 60 Triathlon 27:15
3 Wim Kuiper 65 TION 27:24
4 Wim Dekker 28:16
5 Henk Aalpot 29:00
6 Rob Bomers 29:34
7 Gerrit Meutstege 59 Boekelo 30:03
8 Henk Blik 60 Enschede 33:46
9 Henk Haverkate Amt Delden 34:02

M60, LOOP 2: 6 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 28:24
2 Cor Kuiper 55 TION 30:14
3 Johny Röwer 56 TION 30:45
4 Wim Delmte 50 Iphitos 40:56

VSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Patty den Ouden 91 Daventria 24:35
2 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 26:12
3 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 26:53
4 Lieneke Hardon 84 SISU 29:50
5 Anouk Visscher 90 TION 30:10
6 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 36:06

V35, LOOP 2: 6 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 29:33
2 Elise Asbroek 77 Enschede 30:34
3 Carla Jager 68 Geesteren Gld 30:37
4 Barbara Tempert ASV 30:53
5 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 32:16
6 Bertine Luttikhedde 32:44
7 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Iphitos 34:39

V50, LOOP 2: 6 KM
1 Anja Hofman LAAC Twente 28:25
2 Elske Barkman TION 33:18
3 Petra Visser 64 TION 34:07

JJUNA, LOOP 2: 6 KM
1 Sven Westerop TION 22:58
2 Jesse Nijmeijer 00 Archeus 25:31
3 Jelle Leusink 99 ASV 27:12
4 Max Vrijkorte 00 SISU 28:52

MJUNA, LOOP 3: 3 KM
1 Wies Jacobs 00 SISU 15:17
2 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 15:35

JJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Hakim Riadi 02 SISU 11:45
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 11:54
3 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 12:02
4 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 13:34
5 Maikel Bloemen 01 Iphitos 13:41
6 Niels Haverkate 02 Goor '75 14:22
7 Luc ter Linde 02 14:37

MJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 13:21
2 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 13:46
3 Laura Bomers 01 ASV 13:52

JJUNC, LOOP 3: 3 KM
1 Luke Hiddink Archeus 12:45
2 Milan Veenstra 04 TION 12:56
3 Luca Walhof 03 Goor '75 13:04
4 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 13:45
5 Tim ter Linde 04 18:03

MJUNC, LOOP 4: 2 KM
1 Maren de Koning Archeus 9:42
2 Annemarie Gosselink 04 TION 9:54
3 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 10:00
4 Lisa Hulst 03 Iphitos 10:19
5 Cato Vervelde 04 ASV 11:45
6 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 11:46

JJUND, LOOP 4: 2 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 8:53
2 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 9:19
3 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 9:21
4 Dani Martens 06 TION 9:21
5 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 9:53
6 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 10:03
7 Lars Heubach 06 TION 10:10
8 Sven Siebelt 06 Iphitos 10:10
9 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 10:12
10 Lars van Kempen 06 Iphitos 10:19
11 Roy Winter 06 Enschede 10:20
12 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 10:21
13 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 10:38
14 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 10:44
15 Mart Hallers 06 Archeus 10:49
16 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 10:52
17 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 11:31

MJUND, LOOP 4: 2 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 9:53
2 Joan Hardon 06 TION 10:18
3 Laurie Hulst 05 Iphitos 11:19
4 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 12:00

JPUPB, LOOP 6: 1KM PBC
1 Cas Winter 09 4:50
2 Teun Riesewijk 09 Iphitos 5:25

MPUPB, LOOP 6: 1KM PBC
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 5:41
2 Gwen Wiedemeijer 09 hengelo 5:49

JPUPC, LOOP 6: 1KM PBC
1 Roan Meester 10 TION 5:05
2 Lukan Groeneweg 10 Goor '75 5:22
3 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 5:39
4 Tobias Righart 10 Iphitos 5:49
5 Mats Ekelhof 12 Iphitos 6:06
6 Koen Wijma 11 TION 6:25

MPUPC, LOOP 6: 1KM PBC
1 Noek Ekelhof 10 Iphitos 5:21
2 Liz te Nahuis 10 ASV 5:38
3 Esmee Kosters 10 5:43
4 Zoë Meinen 5:49
5 Jasmijn Hulshoff 10 TION 6:07
6 Kayleigh Vrielink 11 Goor '75 6:57

JPUPA, LOOP 5: 1KM PA
1 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 4:27
2 Jort Siebelt 07 Iphitos 4:28
3 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 4:35
4 Henrik Boomkamp 07 ASV 4:54
5 Roding Botterhuis 07 5:06
6 Daan Hulst 08 Iphitos 5:22
7 Christiaan Righart 07 Iphitos 5:33
8 Job Rieseweijk 07 Iphitos 5:45
9 Matthijs Righart 08 Iphitos 5:52

MPUPA, LOOP 5: 1KM PA
1 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 4:16
2 Jente van der Meer 07 TION 4:31
3 Liz Ekelhof 08 Iphitos 4:47
4 Faye Hardon 08 TION 4:57
5 Finne Baer 07 SISU 5:01
6 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 5:32
7 Evelien Gosselink 08 TION 5:38
8 Kim ten Doeschot 08 Marathon Pim Mulier 5:52
9 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 6:09
10 Iris Derksen 07 TION 6:39

www.twentsecrosscompetitie.nl