Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



TCC - BOVENBERGLOOP - AV GOOR
UITSLAGENLIJST

03-12-2014 10:53 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Wouter Doesburg 92 Rekken 37:22
2 Rik Spijkerman 87 Delden 38:12
3 Tim Jongman 83 Enschede 38:25
4 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 38:35
5 Nico Klein Poelhuis 80 TION 39:41
6 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 39:45
7 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 40:56
8 Niels te Pas 96 Enschede 41:05
9 Gerton Prinsen 75 Eibergen 41:41
10 Rob Lanting 85 Marathon Pim Mulier 41:45
11 Edwin Wentink 82 Enschede 42:39
12 Jaap Stiggelbont 84 Groningen 43:17
13 Bart Stig 86 Utrecht 43:18
14 Mark Hammink 85 SISU 43:51
15 Michel Huisken 81 Goor '75 44:57
16 Paul Wegdam 83 Hengevelde 45:02
17 Wouter Andringa 85 Enschede 45:17
18 Bob Egberink 90 Oldenzaal 45:56
19 Stef Schulte 88 AV Haaksbergen 46:04
20 Patrick Lamain 89 Borculo 46:23
21 Daan Hardon 83 SISU 46:28
22 Gert-Jan Egberink 84 Oldenzaal 46:34
23 Arne Wessels 82 Markelo 47:22
24 Martijn Slagers 77 Borne 48:03
25 Erik Kamerling 84 SISU 48:05
26 Coen Bakker 81 Enschede 50:09
27 Rikko Wielink 80 Enschede 50:10
28 Ramon Rozendom 79 Alphen aan den Rijn 51:04
29 Erwin Hoving 81 TION 52:26
30 Wouter Lintsen 84 Hengelo Ov 53:50
31 Dinant Nijenhuis 93 Laren 54:34
32 Auke Dijkstra 83 Markelo 55:56
33 Niels Vredenbregt 88 Haaksbergen 58:42

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Edwin Veenstra 67 Marathon Pim Mulier 39:33
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 40:17
3 Guido Gosselink 70 TION 41:00
4 Marco Kuipers 65 Nijverdal 44:19
5 Aldo Mulder 66 Enschede 46:08
6 Eddie Vaanholt 70 Enschede 46:21
7 Geert Klumperman 66 Hellendoorn 46:52
8 Rutger Tuller 74 Hengelo Ov 47:00
9 Coen Schilderman 73 Borne 47:24
10 Mark walhof 67 Goor 47:57
11 Joost Meijers 64 Goor 49:37
12 Remco Geerdink 71 Goor 50:28
13 Patrick Slaghekke 68 Markelo 50:44
14 Wouter Winkelhorst 73 Haaksbergen 51:45
15 hr. Hoevink 72 Markelo 52:21
16 Luc Geerlink 72 Haaksbergen 53:01
17 Winfried Timmer 70 Nijverdal 56:22
18 Jurgen Bos 69 Hengevelde 56:25
19 Kees Nijland 68 Wierden 59:12
20 Robert Markerink 65 Lochem 59:40
21 Andre Adolfs 71 Markelo 1:05:25

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 41:02
2 Jan van den Broek 64 Daventria 43:48
3 Arnold Koers 62 Deventer 44:47
4 G. Winkelman 64 Enschede 46:04
5 Jan Lammers 57 AV Haaksbergen 46:17
6 Herman ten Hove 54 Goor '75 46:48
7 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 47:06
8 Theo Wegdam 56 Hengevelde 48:12
9 Hans ten Voorde 63 Haaksbergen 48:29
10 Peter Scheeren 62 Goor '75 48:58
11 Nico van Putten 60 Goor '75 49:07
12 Richard Rikkert 62 Markelo 49:12
13 J. Boerman 56 Rijssen 49:34
14 hr. Kruisselbrink 63 Almelo 49:50
15 Rene Hermsen 64 Enschede 50:18
16 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 52:13
17 André Bosgraaf 64 LAAC Twente 52:14
18 Jos Huuskes 64 Goor 52:16
19 hr. Spil 62 Deventer 52:42
20 Marcel van Oeveren 61 Goor 53:21
21 Wout Klok 57 Goor 53:32
22 Bert Schepers 62 Overdinkel 53:54
23 Harrie Janssen 50 Beltrum 57:44
24 R. Kloppenborg 63 Enschede 57:59
25 Willem Ketting 63 Goor '75 58:08
26 Rob van Oeveren 59 Markelo 58:20
27 Richard de Wild 64 Deventer 58:54
28 Dirk Wezel 54 Neede 1:00:15
29 G. Winkelman 64 Enschede 1:00:53
30 Alphons Winkelman 51 Haaksbergn 1:07:38

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Deborah Wissink 95 Hengelo 51:20
2 Femke Hanse 82 Goor '75 52:11
3 Eva Arnoldy 86 Delden 57:03
4 Pien Pouwels 84 Groningen 1:00:52

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Brigit Landewe 65 Boekelo 44:11
2 Claudia Hilboldt 73 Hengelo 50:38
3 Karin Klamer-Stover 61 LAAC Twente 51:50
4 Barbara Tempert 75 ASV 54:20
5 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 55:50
6 Josien Ruts 77 Runners Club Woerden 57:10
7 Minou Weustink 67 Enschede 58:28
8 mw. Ligtenbarg 72 Nijverdal 58:29
9 Rita Doesburg 66 LAAC Twente 1:00:02
10 Irma meijers 73 Rijssen 1:01:06
11 Kim Elfring 78 Enschede 1:01:21
12 mw. Kruisselbrink 61 Almelo 1:05:05
13 Hilde de Meijer 70 Nijverdal 1:07:02
14 Caroline Eshuis 73 Nijverdal 1:07:03

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Gert Jan Wassink 85 Argo 17:20
2 Thomas Doesburg 92 ASV 18:48
3 Branco Van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 19:12
4 Ephrem Kuiper 95 Enschede 19:25
5 Ronald Kuin 87 Daventria 19:34
6 Stefan Paalman 89 Holten 19:51
7 Danny Paalman 92 Holten 19:53
8 Rik Hardon 77 TION 20:08
9 Ynze Keulstra 95 Boekelo 20:11
10 Ruud van Laar 91 Kronos 20:59
11 Pieter Roos 75 Markelo 21:15
12 João Rebelo 93 Aires (POR) 21:55
13 Maarten Vaneker 93 Iphitos 22:32
14 Sander Veger 98 Enschede 23:11
15 Frank Wouda 90 AV Haaksbergen 23:23
16 William Molenaar 87 Rijssen 23:27
17 Jarne Tijhof 86 Wierden 24:09
18 Martijn Pol 82 Hengelo 24:35
19 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 25:54
20 Rik van Altena 80 Goor 26:10
21 Marcel Beunk 79 Rijssen 28:18
22 Elmar Ipskamp 93 Enschede 28:33
23 Herman klein Leetink 85 Markelo 28:36
24 Martijn Beuze 90 Enter 28:38
25 Jeroen Evertzen 77 Goor 31:05

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Ronnie Leusink 70 ASV 20:09
2 Bert ten Thije Boonkka 72 Haaksbergen 20:39
3 André Blumink 67 Goor '75 21:03
4 Jeroen Loskamp 68 Glane 21:10
5 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 21:21
6 Marcel Spek 73 Enschede 21:29
7 Robert Leusenkamp 65 Neede 21:32
8 Gerjan Jonkeren 73 Almelo 22:00
9 Martin Roosink 73 Markelo 22:08
10 Herman Hassing 70 LAAC Twente 22:18
11 Gerard Koning 67 TION 22:50
12 Arne Oplaat 69 Goor '75 22:59
13 Harold Wiggers 66 Hengelo 23:03
14 Peter Kneefel 68 Hanzesport 23:09
15 GJ Paalman 68 Holten 23:16
16 Albert van der Smissen 65 Enschede 23:42
17 Jurgen Pallast 74 Hengelo 24:14
18 Ronald Teeuw 67 Enschede 24:29
19 Herbert Halfman 66 SISU 24:53
20 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 25:43
21 Patrick vd Meulen 70 Almelo 26:38
22 R Bomers 66 Eibergen 26:41
23 Erik Slaghuis 65 Almelo 27:25
24 Henk Haverkate 67 Ambt Delden 27:33
25 Wim Hendriks 65 Borne 27:38
26 Rainier Ensink 73 Goor 28:04
27 Paul Gelen 67 Goor 35:26

M50, LOOP 2: 5 KM
1 John Röring 63 Enschede 21:57
2 Gerard Hendriks 55 Ruurlo 22:06
3 Jan Bolster 61 Neede 22:09
4 Wim Dekker 61 Wijhe 23:06
5 Marcel Tellegen 64 LAAC Twente 23:30
6 Erwin Middelhuis 64 Goor 24:13
7 Gerrit Meutstege 59 Enschede 24:20
8 Harrie Bellers 61 Enschede 24:31
9 Albert Ruinemans 56 Markelo 25:16
10 Cor kuiper 55 Enschede 25:21
11 Frans Koevoets 61 LAAC Twente 25:31
12 Theo Kosters 49 Goor '75 25:55
13 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 27:19
14 Frans Heering 62 Enter 27:52
15 Marcel Wennink 58 Hengelo 29:37
16 Jan Rutenfrans 60 Enter 32:28
17 Frans vd Wobel 61 Markelo 33:35

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Rianne Aarnink 86 TION 22:03
2 Brigitte Loos 81 Iphitos 23:33
3 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 24:02
4 Sam Wennink 00 Hengelo 24:16
5 Lieneke Hardon 84 SISU 25:23
6 Esmee Peters 95 Hengelo 25:46
7 Susanne Nijhuis 88 TION 26:34
8 Sabine Harkink 89 Goor 26:42
9 Lisanne Scheeren 92 Goor '75 27:50
10 Marije Beldman 85 Markelo 28:34
11 Daniëlle Koopman 90 Kronos 29:04
12 Anouk Tragter 81 ASV 29:30
13 Veerle Ruinemans 87 Apeldoorn 29:47
14 Annelien Morsink 85 Markelo 29:53
15 Mirije Oplaat 88 Markelo 29:59
16 Marjolein Lambers 83 Vriezenveen 30:32
17 Ilse Broeks 87 Markelo 30:36
18 Marloes Boink 85 Diepenheim 30:54
19 Fieke van den Esschert 92 Epse 31:48
20 Mariefke Oolbekkink 86 Holten 31:54
21 Marieke Harmsen Heino 32:19
22 Carolien Rutenfrans 89 Enter 32:47
23 Marloes Boink 85 Diepenheim 33:08
24 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 33:18
25 Hetty Leeftink 85 Markelo 35:29
26 Rianne Heetebrij 82 Goor 35:30

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Gea Siekmans 63 TION 22:40
2 Ria Roosink 61 AV Rijssen 23:37
3 Bianca Menderink 73 Hengelo 24:44
4 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 25:20
5 Elske Barkman 64 Enschede 26:19
6 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 27:13
7 Anny Vaneker 57 Iphitos 28:12
8 Annemarie Kelder 72 Goor 28:14
9 Evelien van Nieuwkuijk 71 Losser 28:19
10 Melanie Oudshoorn 69 Haaksbergen 29:18
11 Monique Grievink 65 Goor 29:45
12 Irma Holterman 73 Goor 29:55
13 Meriam Burggraaff 69 Goor 30:25
14 Carolien Meijers 70 Goor 30:41
15 Annette de Wilde 76 Markelo 30:56
16 Scholte in t Hoff 76 Goor 32:27
17 Yvonne Veltkamp 66 Markelo 32:40
18 Esther Toornstra 72 Goor 32:44
19 Judith Boomkamp 76 Ambt Delden 32:45
20 Rianne Visschedijk 74 Ambt Delden 32:46
21 Patricia Krooshof 76 Goor 34:38
22 Agnus Lamain 63 Goor 35:10
23 Karin Geelen 69 Goor 35:24
24 Janet Nijland 66 Wierden 37:52

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Joost Somsen 99 ASV 19:47

JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Robin Klamer 99 LAAC Twente 12:46
2 Koen Wiggers 98 Marathon Pim Mulier 14:16
3 Roy van Os 99 Atletics Nijverdal 14:45

MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Ellen van der Kolk 98 TION 14:47
2 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 14:55
3 Susan Wouda 99 Goor '75 16:46
4 Hanneke Bolster 98 ASV 17:33
5 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 18:45
6 Laura Nijhof 99 ASV 18:51

JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
1 Maikel Bloemen 01 Iphitos 15:23
2 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 15:53
3 Tristan Loskamp 01 Losser 15:56
4 Thomas Jager 01 ASV 16:54
5 Stijn Swarts 01 Ambt Delden 19:11

MJUNC, LOOP 4: 2.5 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 7:27
2 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 7:39
3 Tosca Oudshoorn 01 AV Haaksbergen 7:45
4 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 8:09
5 Lisa Nijman 01 Goor 8:15
6 Laura Bomers 01 ASV 8:40
7 Kaya Wildenborg 01 Haaksbergen 9:20
8 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 11:02

JJUND, LOOP 4: 2.5 KM
1 Mats Klein Poelhuis 03 TION 7:01
2 Niels Haverkate 02 Ambt Delden 7:03
3 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 7:05
4 Bart Paassen 03 ALMELO 7:11
5 Connor Kluivers 02 ASV 7:12
6 Bram Klein Poelhuis 02 TION 7:17
7 Levi Witbreuk 03 Haasbergen 7:30
8 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 7:53
9 Fernando Wunderink 03 Ciko '66 8:05
10 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 8:20
11 Matthijs Beerling 03 SISU 8:22
12 Lars vd Steeg 03 Almelo 8:53
13 Thymon Mes 03 Westervoort 9:17
14 Colin Haverkate 02 Ambt Delden 9:24
15 Luc ter Linde 02 Enschede 9:26
16 Bram Blokhuis 03 Iphitos 9:30
17 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 9:34
18 Timo Elferink 03 Almelo 10:05
19 Luca Walhof 03 Goor '75 10:17

MJUND, LOOP 4: 2.5 KM
1 Britt Oplaat 02 Diepenheim 7:34
2 Milou Oplaat 02 Diepenheim 8:02
3 Nikita Hammink 03 SISU 8:08
4 Anouk van Manen 03 Marathon Pim Mulier 8:13
5 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 8:33
6 Megan Davina 02 Hengelo 9:09
7 Inez vd Meuelen 03 Almelo 9:11
8 Lisa Baak 03 ASV 9:16
9 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 9:33
10 Elke Tjepkema 02 Hengelo 9:46
11 Emma Halfman 03 SISU 10:09

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Niek Nijman 04 Goor '75 3:45
2 Mart te Vaanhold 04 ASV 4:10
3 Joren Wolthuis 05 Goor 4:14
4 Thijs Grijsen 04 ASV 4:23
5 Thijs Nijman 05 4:24
6 Wiebe Kokenberg 04 SISU 4:25
7 Norvin Spinder 05 ASV 4:27
8 Tijn Kuit 04 Enschede 4:29
9 Gijs Scharenborg 04 ASV 4:33
10 Twan Willemsen 04 Eibergen 4:37
11 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 4:48
12 Joost van Manen 05 Marathon Pim Mulier 4:55
13 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 4:59
14 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 5:12
15 Huub Swarts 05 Goor '75 5:36

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kyara Ruardij 04 AV Haaksbergen 4:12
2 Julia vd Meulen 05 Almelo 4:15
3 Romy Snijders 04 ASV 4:17
4 Celine Spinder 05 ASV 4:18
5 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 4:20
6 Maureen Rekers 04 AV Rijssen 4:26
7 Elin Ottenschot 04 AV Haaksbergen 4:27
8 Annemarie Gosselink 04 Ahaus-Alstätte (GER) 4:30
9 Silke Ketting 05 Goor '75 4:38
10 Jula Baër 05 SISU 4:40
11 Esmee Mulder 05 TION 4:41
12 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 4:51
13 Merrin Kluivers 05 ASV 5:01
14 Iris Ensink 5:15
15 Daniek Heinst 04 Haaksbergen 5:16
16 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 5:17
17 Lieke Tjepkema 04 Hengelo 5:18
18 Loes ten Thije Boonkka 05 Haaksbergen 5:25

JPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Rens Gosselink 06 Ahaus-Alstätte (GER) 4:01
2 Julian Wilting 06 TION 4:03
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 4:05
4 Stef Evertzen 06 Goor 4:50
5 Syl Zimmermann 06 SISU 5:11
6 Mees Klok 06 SISU 5:19
7 Luca Potgiet 06 Markelo 5:21
8 Jonah Harwig 06 Vriezenveen 5:29
9 Karsten van Dijk 06 SISU 5:53

MPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kris Oosterveld 06 Marathon Pim Mulier 4:36
2 Joan Hardon 06 Almelo 4:42
3 Florine Braakman 06 Diepenheim 5:25
4 Sam Schra 06 SISU 6:14
5 Marell Oplaat 06 Diepenheim 6:42

JPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Koen Roos 07 Markelo 4:58
2 David Dinter 07 ASV 5:20
3 Boudewijn Braakman 08 Diepenheim 6:05
4 Sil Schraa 08 Almelo 7:57

MPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kenna Kluivers 07 ASV 5:22
2 Finne Baër 07 SISU 5:23
3 Faye Hardon 07 Almelo 5:26
4 Diede Maatman 07 ASV 5:32
5 Evelien Gosselink 07 Ahaus-Alstätte (GER) 5:56
6 Jikke Maatman 07 ASV 5:58
7 Esmee Rekers 07 Almelo 6:00
8 julia Wissink 08 Diepenheim 6:07

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie