Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
UITSLAGENLIJST

26-11-2018 14:52 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Joep van den Zanden 87 Wageningen 37:50 37:50
2 Caimin Stevens 87 LAAC Twente 38:06 38:06
3 Sven van Munster 87 TION 39:34 39:34
4 David Meerstra 92 Daventria 40:28 40:28
5 Tim Jongman 83 Nederlandse Triathlo 40:38 40:38
6 Nico klein Poelhuis 80 TION 41:40 41:40
7 Arne Wessels 82 Markelo 41:51 41:51
8 Edwin van der Ham 80 TION 42:34 42:34
9 Edwin Wentink 82 TION 43:21 43:21
10 Roel Tijdhof 80 Loopgroep De Lutte 43:50 43:50
11 Rick Brunninkhuis 91 Enschede 45:17 45:17
12 Ewoud Roest 84 Kronos 45:37 45:37
13 Maarten Vaneker 93 Iphitos 46:26 46:26
14 Stef Migchelbrink 85 Enschede 46:35 46:35
15 Richard Grashof 80 Oldenzaal 47:08 47:08
16 Koen Reef 93 Enschede 47:14 47:14
17 Huub Koster 92 Oldenzaal 47:27 47:27
18 Erik Horstman 83 Enschede 47:44 47:44
19 Robert Koekkoek 81 Markelo 48:41 48:41
20 Jan Manenschijn 81 LAAC Twente 50:11 50:11
21 Kevin Krimmel 89 Haaksbergen 54:01 54:01
22 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 54:21 54:21
23 Arje van der Klift 83 Ede 54:25 54:25

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 38:16 38:16
2 Casper Koelma 77 Hengelo 39:11 39:11
3 Michel van der Heide 70 Goor '75 41:26 41:26
4 R Leusink 70 Beltrum 42:30 42:30
5 R Zeeman 70 Losser 43:26 43:26
6 Guido Gosselink 70 44:43 44:43
7 Marcel Spek 73 Boekelo 46:08 46:08
8 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 46:10 46:10
9 Rik Harton 77 TION 46:55 46:55
10 Olav Seliger 70 Enschede 47:18 47:18
11 Erik Schra 72 Almelo 47:20 47:20
12 Pieter Roos 75 Markelo 48:12 48:12
13 Jan Brink 70 Getelo (GER) 48:22 48:22
14 Eddie Vaanholt 70 Enschede 48:26 48:26
15 Wouter Kuipers 77 Albergen 48:51 48:51
16 Erwin Hondebrink 74 TION 48:56 48:56
17 Gerben Heimerink 76 Goor '75 49:16 49:16
18 Raymond Punt 77 Oldenzaal 51:27 51:27
19 Rene Wennink 72 LAAC Twente 52:14 52:14
20 Johan Freriksen 76 Goor 53:19 53:19
21 Mark Nijmeijer 72 Enschede 53:33 53:33
22 Gerbrand Wilbrink 77 Hengelo 54:41 54:41
23 Patrick Ketterink 75 Eibergen 54:56 54:56
24 René Verdam 73 Enschede 58:12 58:12
25 Dennis Tolhuis 75 Hengelo 58:34 58:34
26 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 1:07:58 45:36

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 42:22 42:22
2 Simon Engelberts 67 TION 43:37 43:37
3 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 44:51 44:51
4 B. Scharenborg 66 AV Haaksbergen 45:02 45:02
5 Frank Wiebes 65 Enschede 46:19 46:19
6 Tasos Tzinoudis 68 Iphitos 47:38 47:38
7 Bart Vos 65 LAAC Twente 49:10 49:10
8 Peter Scheeren 62 Goor '75 49:58 49:58
9 Wim Diepeven 65 Enschede 52:10 52:10
10 Peter Beernink 65 Iphitos 52:38 52:38
11 Robert Schulte 65 Haaksbergen 53:04 53:04
12 John Hagemeier 68 TION 53:51 53:51
13 Rob van Oeveren 59 Markelo 1:03:28 1:03:28
14 Gerard Reef 59 Goor 1:03:30 1:03:30
15 Alex Tiehuis 61 Enschede 1:05:31 1:05:31
16 Jos Bonke 59 Enschede 1:09:41 1:09:41

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Harry Dijk 55 TION 46:43 46:43
2 Otger Hullegie 56 LAAC Twente 56:31 56:31
3 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 56:40 56:40
4 Cees van Reemst 53 TION 57:36 57:36

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Titia van der Stelt 90 Enschede 49:21 49:21
2 Simone van der Stelt 86 Enschede 55:11 55:11
3 Miranda Tackenkamp 89 Borculo 58:56 58:56

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Bianca Menderink 73 LAAC Twente 50:11 50:11
2 Petra Meinen 82 Archeus 50:29 50:29
3 Rianne Vossers 69 LAAC Twente 57:03 57:03
4 Marieke Kamphuis 80 Iphitos 1:00:13 1:00:13
5 Erica Rompelman 79 TION 1:00:45 1:00:45
6 Ineke Hagemeier 71 TION 1:03:57 1:03:57
7 Evelyne Bekke 80 Goor '75 1:04:54 1:04:54
8 Martine Wilbrink 76 Hengelo Ov 1:05:39 1:05:39
9 NIenke de Haan-Bonke 69 Enschede 1:05:50 1:05:50
10 Angelique Karperien 78 Borne 1:06:42 1:06:42

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Jet Klomp 65 Haaksbergen 56:36 56:36
2 Anny Vaneker 57 Iphitos 1:03:15 1:03:15

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Seb Wiggemans 92 Daventria 18:07
2 Steef Severijn 95 Kronos 18:11
3 Wilfred Jonker 82 SISU 18:18
4 Dave Pauelsen 86 TION 18:33
5 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 18:46
6 Mark Jansonius 96 AV '34 18:50
7 Ruud Schurink 82 LAAC Twente 19:18
8 Nuguse Teklu 91 Schalkhaar 19:27
9 Mark Vlutters 89 Iphitos 19:37
10 Rene Bos 86 LAAC Twente 20:31
11 Amin Hassan 82 Schalkhaar 21:01
12 Andre Wigger 80 Schalkhaar 21:52
13 J.W. Miltenburg 81 Enschede 22:02
14 Kevin Kamphuis 87 Wierden 22:17
15 Sesay Mohamed 97 Schalkhaar 22:33
16 Alexander Sibon 90 Hengelo Ov 22:44
17 Mart uit het Broek 91 Iphitos 23:27
18 Marcello van den Brink 99 Goor '75 23:32
19 Ronald Snippers 79 Iphitos 23:37
20 Jeroen Scholten 80 Enschede 23:57
21 Rob de Wildt 80 Enschede 24:01
22 Amir Shad 80 Schalkhaar 25:52
23 Caminde Smit 83 Almelo 26:07
24 Daniel de Jong 92 TION 27:52
25 Delavar Bakitiari 95 Schakhaar 28:26
26 Antoine Dekker 97 Road Runners 28:27
27 Remco ter Horst 99 RoadRunners 28:45
28 M.W. van Veen 80 Enschede 30:13
29 Youri Leussenkamp 97 ASV 30:46
30 Daan Spikker 06 Geesteren 31:45
31 Richard van Voskuilen 82 Ede 33:08
32 Roy Huttenhuis 85 RoadRunners 35:41
33 Jort Mentink 79 Hengelo 40:36

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 LAAC Twente 18:48
2 Dennis Maats 78 Daventria 19:06
3 Hendri Weenk 77 ASV 19:57
4 Andy de Jong 75 Holten 21:12
5 Sander Belt 74 Bathmen 21:16
6 Jan Luttikhedde 74 Haaksbergen 21:27
7 Paul Baars 76 Daventria 21:47
8 Martin Roosink 73 AV Rijssen 22:03
9 Rik Harton 77 TION 22:08
10 Rene Nijman 71 Goor '75 22:20
11 Arjan van de Haar 71 Goor '75 22:34
12 Arne Oplaat 69 Goor '75 22:47
13 Daniel Spikker 72 AV Rijssen 23:04
14 Erik Wevers 70 AV Rijssen 23:12
15 Gerben Pinkert 76 Bathmen 23:33
16 Reinier van der Wal 71 Borne 24:48
17 Kees Warfman 69 Enschede 25:54
18 Gerard Bannink 70 ASV 28:13
19 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 28:18
20 Hans ten Zende 74 Goor '75 33:50

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Peter Bakker 68 Bathmen 19:14
2 Fred Sluijs 63 ACO Van Elderen 20:17
3 Robert Leussenkamp 65 ASV 20:35
4 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 22:31
5 Bert Boer 68 Daventria 22:57
6 Wim Kuiper 65 TION 23:02
7 Henk Aalpol 66 Enschede 23:50
8 Riekus Lensen 64 Iphitos 24:13
9 Albert van der Smissen 65 Enschede 24:18
10 Stephan Leijssenaar 67 Enschede 24:19
11 Henrie Denneboom 62 TION 24:24
12 Ronald Teeuw 67 Enschede 25:31
13 Jos Keulstra 62 TION 27:05
14 Edwin van Eijk 68 Enschede 27:19
15 Henri Wanschers 64 Almelo 27:39
16 Erik Slaghuis 65 Almelo 28:56

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Ronald Rumawatine 57 Marathon Pim Mulier 23:34
2 Theo Schootman 49 ASV 24:20
3 Bert Nijkamp 56 Almelo 25:09
4 Johny Röwer 56 TION 26:15
5 Cor Kuiper 55 TION 26:20
6 Carel van Leeuwen 55 TION 27:52
7 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 28:51
8 Wim Delmte 50 Loopmaatjes 30:23
9 Henk Laarman 52 Loopmaatjes 31:24

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Leonie Glazenborg 98 Daventria 21:19
2 Rianne Aarnink 86 TION 22:23
3 Nadinja Schonewille 95 SISU 23:03
4 Rosanne van Heijst 97 Kronos 24:09
5 Merel Kappert 01 Ruurlo 24:28
6 Nadieh van den Brink 99 Diepenheim 25:09
7 Lisa van Disseldorp 97 Enschede 26:31
8 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 26:40
9 Kirsten Pondman 87 Enschede 27:08
10 Jorien Brinkers 92 Markelo 28:08
11 Marije Wessels 90 Markelo 29:00
12 Roxanne van der Laan 86 LAAC Twente 30:21
13 Salimata Cherif 94 Schalkhaar 34:44

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 25:14
2 Marielle Krabbenbos 83 Markelo 25:44
3 Margot Damhof 74 Borne 25:55
4 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 26:31
5 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Iphitos 28:08
6 Mirthe Niehoff 83 Enchede 28:56
7 Kerensa Broersen 75 Enschede 29:02
8 Mariska Cubuk 75 Holten 29:38
9 Nienke Visser 80 Enschede 29:59
10 Dorien Boonstra 75 TION 31:18
11 Rienke Boersma 72 TION 31:47
12 Monique Greftenhuis 70 LAAC Twente 32:25
13 Monique Wijma 76 Enschede 34:46
14 Susanne Hageman 81 Hengelo Ov 34:59

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Brigit Landewe 62 TION 22:16
2 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 25:25
3 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 26:22
4 Ineke Visser 55 LAAC Twente 27:26
5 Nicole Beernink 65 Iphitos 30:24
6 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 31:04
7 Marian Wassenburg 59 TION 32:03
8 Erna Laarman 59 Loopmaatjes 35:42
9 Monique Wanschers 66 Almelo 37:59

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sven Westerop 00 Enschede 19:45

MJUNA, LOOP 3: 3.4 KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 13:12
2 Daphne de Koning 01 Archeus 13:38
3 Mariska Lensink 01 ASV 13:40
4 Laura Bomers 01 ASV 13:55
5 Wies Jacobs 00 SISU 15:46
6 Britt Orriens 01 AV Haaksbergen 18:50

JJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 11:00
2 Olivier van Noort 02 Daventria 11:03
3 Luc Kappert 02 Daventria 11:26
4 Niels Haverkate 02 ambt-delden 11:29
5 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 11:52
6 Luca Walhof 03 Goor '75 12:26
7 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 12:30
8 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 12:53
9 Andor Engeberts 02 TION 12:58
10 Luc ter Linde 02 TION 13:49

MJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Maren de Koning 03 Archeus 14:32
2 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 18:00

JJUNC, LOOP 3: 3.4 KM
1 Douwe Bentsink 04 Archeus 11:48
2 Luke Hiddink 04 Archeus 12:24
3 Steven Luttikhedde 04 Buurse 12:47
4 Ezra Somers 04 Archeus 13:14
5 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 13:36
6 Cars Bennink 05 TION 14:52
7 Mitch Michorius 05 AV Haaksbergen 15:11
8 Matthias Burggraaff 04 Goor 15:32
9 Tim ter Linde 04 TION 18:45

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:15
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:24
3 Annemarie Gosselink 04 6:30
4 Esmee Mulder 05 Atletics Nijverdal 6:40
5 Cato Vervelde 04 ASV 7:12

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Rens Gosselink 06 5:52
2 Lars van Kempen 06 Iphitos 6:01
3 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 6:01
4 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 6:01
5 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 6:02
6 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 6:15
7 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 6:18
8 Dani Martens 06 TION 6:26
9 Brian Luttikhedde 06 Buurse 6:36
10 Niels Freriksen 07 Goor 6:39
11 Henrik Boomkamp 07 ASV 6:42
12 Christiaan Righart 07 Iphitos 6:45
13 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 6:57
14 Finn van Nimwegen 06 Zwaag 6:59
15 Fabian Bos 07 Iphitos 7:08
16 Koos Gosemeijer 06 Oldenzaal 7:10
17 David Dinter 07 ASV 7:13
18 Gunnar Keulstra 07 Enschede 7:22
19 Bas van Eijk 06 TION 8:33

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Joan Hardon 06 TION 6:07
2 Jente van der Meer 07 TION 6:41
3 Nadia de Jong 06 Archeus 6:45
4 Feline Wierdsma 07 Iphitos 7:02
5 Emma de Koning 07 Archeus 7:15
6 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 7:23
7 Saskia de Jong 06 Archeus 7:32
8 Sam Schra 06 SISU 7:41

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 5:09
2 Toon Gosemeijer 08 Oldenzaal 5:32
3 Bram van Kempen 08 Enschede 5:33
4 Guus Huistede 09 Goor '75 5:49
5 Lars Jansen 09 Goor '75 5:57
6 Matthijs Righart 08 Iphitos 6:12

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Liz Ekelhof 08 Iphitos 5:18
2 Faye Hardon 08 TION 5:40
3 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 5:55
4 Chelsey Timme 09 ASV 6:16
5 Femke Grooten 09 ASV 6:17
6 Laura Kempers 09 Markelo 6:18
7 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 6:20
8 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 6:35
9 Isis Schinkel 09 TION 6:53
10 Vivienne van Leeuwen 09 TION 6:56
11 Sanne Haarman Goor '75 7:19

JPUBB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Jorrit van Rooijen 10 TION 5:25
2 Roan Meester 10 TION 5:37
3 Luran Groeneweg 10 Goor '75 5:42
4 Thijmen Bos 10 Iphitos 6:06
5 Tobias Righart 10 Iphitos 6:07

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Noek Ekelhof 10 Iphitos 5:47
2 Zoe Meinen 10 Archeus 5:55
3 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 5:58
4 Jasmijn Hulshoff 10 TION 6:40
5 Jetske de Jonge 10 TION 6:50

JPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Bart-Jan Pietersen 11 Archeus 6:11
2 Mats Ekelhof 12 Iphitos 6:17
3 Tom Spek 11 Boekelo 6:26
4 Lars Grooten 11 ASV 6:45
5 Thijs Kempers 11 Markelo 6:49

MPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Lotte van Kempen 11 Iphitos 7:18
2 Evi ten Doeschot 11 Loopgroep Witmarsum 7:40
3 Efin Senel 11 Marathon Pim Mulier 7:55
4 Kim Jansen 12 Goor '75 8:13


www.twentsecrosscompetitie.nl