Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
UITSLAGENLIJST

16-12-2018 20:14 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Luuk Wijering 93 33:55 33:54
2 Stijn Jansen 97 Enschede 34:40 34:39
3 Joost Somsen 99 35:09 35:08
4 Lars Duistermaat 86 35:35 35:34
5 Sven van Munster 87 TION 35:41 35:41
6 Robin Willemsen 99 Stadtlohn (GER) 36:25 36:24
7 Eric Benneman 98 36:25 36:24
8 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 36:59 36:59
9 Nico klein Poelhuis 80 TION 38:11 38:10
10 Tim Jongman 83 Nederlandse Triathlo 38:15 38:12
11 Ferdi Roxwinkel 82 Doetinchem 38:47 38:46
12 Edwin van der Ham 80 TION 38:54 38:53
13 Ferdi Ubbing 87 Winterswijk 39:45 39:43
14 Maarten Ranke 90 Enschede 41:06 41:06
15 Stef Migchelbrink 85 Enschede 41:26 41:25
16 Gijs Christiaans 87 Enschede 41:42 41:40
17 Ewoud Roest 84 Kronos 41:47 41:47
18 Sietze Berends 93 41:53 41:49
19 Jordy Bomers 92 Eibergen 41:57 41:53
20 Dennis Wisselo 82 Enschede 42:23 42:21
21 Huub Koster 92 Oldenzaal 42:30 42:26
22 Rick Brunninkhuis 91 Enschede 42:52 42:50
23 Maarten Vaneker 93 Iphitos 43:59 43:55
24 Robin Steentjes 88 Enter 44:03 44:00
25 Alex Kamphuis 92 TION 45:09 45:04
26 Stijn van de Linden 97 47:17 47:13
27 Kevin Krimmel 89 Haaksbergen 47:45 47:38
28 Stijn Hagemeier 98 Enschede 49:19 49:13
29 Jasper Heming 88 ASV 49:21 49:16
30 Tom Mekenkamp 85 Hengelo Ov 53:13 53:03

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 35:15 35:15
2 Casper Koelma 77 Hengelo 35:57 35:56
3 R Leusink 70 Beltrum 38:27 38:27
4 Marcel Spek 73 Boekelo 42:32 42:31
5 Olav Seliger 70 Enschede 43:03 43:03
6 Jeroen Ruijter 78 43:10 43:04
7 Jan Brink 70 Getelo (GER) 43:22 43:21
8 Erwin Hondebrink 74 TION 44:17 44:15
9 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 44:23 44:19
10 Robert Meuleman 73 Eibergen 45:55 45:45
11 Wouter Winkelhorst 73 Haaksbergen 49:14 49:07
12 Bart Winter 72 Switch 49:15 49:10
13 Patrick Ketterink 75 Eibergen 50:13 50:07
14 Mark Nijmeijer 72 Enschede 50:16 50:11
15 Dennis Tolhuis 75 Hengelo 51:21 51:16
16 Gerbrand Wilbrink 77 Hengelo 51:29 51:20
17 Eric Klaassen 69 53:44 53:35
18 Richard Schippers 70 Eibergen 53:54 53:47
19 René Verdam 73 Enschede 55:13 55:07
20 Michel Jongerman 72 Eibergen 1:00:21 1:00:13

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Eric Borg 67 37:05 37:04
2 Edwin Veenstra 67 TION 39:10 39:10
3 Simon Engelberts 67 TION 41:21 41:19
4 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 42:05 42:03
5 Bas Noordkamp 65 Losser 42:12 42:09
6 Tasos Tzinoudis 68 Iphitos 43:33 43:29
7 Richard Leussink 67 Haaksbergen 44:40 44:38
8 Bart Vos 65 LAAC Twente 45:25 45:22
9 Erwin Leusink 67 Eibergen 45:47 45:43
10 Martin Oosterveld 64 Enschede 46:41 46:38
11 Robert Schulte 65 Haaksbergen 48:33 48:27
12 Henk Lammer 62 Eibergen 48:47 48:39
13 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 48:55 48:54
14 John Hagemeier 68 TION 50:40 50:34
15 Hanno Tempel 67 Eibergen 53:31 53:23
16 Ton Harmsen 61 Rekken 57:33 57:24
17 Rene Gierkink 61 Lichtenvoorde 1:02:08 1:02:01

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Harry Dijk 55 TION 42:38 42:38
2 Henk-Jan Baltink 55 Enschede 46:42 46:39
3 Rob Stevers 56 Eibergen 48:33 48:29
4 Frans Wijlens 54 Iphitos 49:03 48:58
5 Cees van Reemst 53 TION 51:11 51:08
6 Otger Hullegie 56 LAAC Twente 51:38 51:35
7 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 52:03 51:59
8 Aert Bakker 51 Enschede 52:49 52:47

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Deborah Wissink 95 Diepenheim 42:32 42:31
2 Titia van der Stelt 90 Enschede 46:08 46:07
3 Simone van der Stelt 86 Enschede 49:00 49:00
4 Marije Vaanhold 87 Enschede 1:00:06 1:00:04

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Sandra Wassink 77 43:08 43:06
2 Petra Meinen 82 Archeus 46:46 46:43
3 Bianca Menderink 73 LAAC Twente 46:49 46:46
4 Suzanne Dijkstra 81 ASV 47:01 46:56
5 Chantal Lansink 68 AV Haaksbergen 49:12 49:08
6 Iris Van Heesch 79 Enschede 49:41 49:39
7 Barbara Tempert de Haa 75 Eibergen 49:55 49:50
8 Marijke Weidemeijer 82 53:54 53:47
9 Ingrid Klaassen 69 53:56 53:48
10 Ineke Hagemeier 71 TION 56:20 56:14
11 Marieke Kamphuis 80 Iphitos 56:42 56:37
12 Martine Wilbrink 76 Hengelo Ov 1:01:05 1:00:56
13 NIenke de Haan-Bonke 69 Enschede 1:01:10 1:01:00
14 Inge Lefers 70 Enschede 1:08:35 1:08:30

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Jeanet Harbers 64 Eibergen 59:32 59:24
2 Adri Gygink 57 Eibergen 59:32 59:24

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Tim Loohuis 97 Haaksbergen 16:46 16:46
2 Steef Severijn 95 Kronos 17:02 17:02
3 Wilfred Jonker 82 SISU 17:11 17:11
4 Mark Jansonius 96 AV '34 17:12 17:12
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 17:18 17:18
6 Casper van Leeningen 93 Rotterdam 17:39 17:39
7 Harald Derks 81 LAAC Twente 17:59 17:57
8 Davied Meerstra 92 Deventer 18:16 18:15
9 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 18:25 18:25
10 Mark Vlutters 89 Iphitos 18:39 18:37
11 Jasper Haselager 82 Losser 18:47 18:45
12 Rene Bos 86 LAAC Twente 18:48 18:48
13 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 18:50 18:49
14 Daan Hardon 83 SISU 19:17 19:17
15 Rolf Schootman 79 ASV 20:47 20:46
16 Guus Diepenmaat 03 Rekken 20:56 20:53
17 Martijn Geelen 99 Enschede 21:14 21:10
18 Ronald Snippers 79 Iphitos 21:16 21:14
19 Sander Leussink 02 Haaksbergen 21:44 21:40
20 Jeroen Scholten 80 Enschede 21:56 21:53
21 Rob de Wildt 80 Enschede 23:38 23:33
22 Joshua Hennink 10 Deurningen 23:39 23:36
23 Tim Kendle 84 Hengelo 23:53 23:44
24 Daniel de Jong 92 Enschede 25:05 25:02
25 Antoine Dekker 97 Road Runners 27:42 27:33
26 Remco ter Horst 99 RoadRunners 28:06 27:59
27 Youri Leusenkamp 97 Neede 28:24 28:16
28 Roy Huttenhuis 85 RoadRunners 33:05 32:56
29 Jeroen Weernink 82 Groenlo 36:13 36:08

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 LAAC Twente 17:20 17:20
2 Dennis Maats 78 Daventria 17:40 17:40
3 Hendri Weenk 77 ASV 18:20 18:20
4 Jan Luttikhedde 74 Haaksbergen 19:15 19:12
5 Daniele Arseni 74 Enschede 19:25 19:25
6 Paul Baars 76 Daventria 19:49 19:49
7 Arjan van de Haar 71 Goor '75 21:20 21:19
8 Reinier van der Wal 71 Borne 22:25 22:22
9 Joost van Oostrum 69 Noordijk 22:31 22:28
10 Pieter de Goede 72 Boekelo 22:50 22:44
11 Arol Hennink 73 Deurningen 23:47 23:44
12 Gerard Bannink 70 ASV 25:06 25:01
13 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 26:19 26:14
14 Martin Vollenbroek 72 Boekelo 27:43 27:36

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Robert Leussenkamp 65 ASV 18:22 18:22
2 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 19:44 19:44
3 Wim Kuiper 65 TION 21:05 21:03
4 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 21:11 21:11
5 Theo Schreurs 66 Winterswijk 21:31 21:29
6 Frank Maasdam 66 Enschede 21:46 21:44
7 Henk Aalpol 66 Enschede 21:52 21:49
8 Riekus Lensen 64 Iphitos 22:01 21:59
9 Wieger Wiggemans 61 Deventer 22:37 22:34
10 Albert van der Smissen 65 Enschede 22:44 22:38
11 Henrie Denneboom 62 TION 22:48 22:45
12 Edwin van Eijk 68 Enschede 24:12 24:05
13 Jos Keulstra 62 TION 24:32 24:25
14 Johan Onstein 65 Eibergen 25:26 25:22
15 Erik Slaghuis 65 Almelo 26:23 26:18
16 Walter Wessels 67 Eibergen 26:32 26:27

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Ronald Rumawatine 57 Marathon Pim Mulier 21:24 21:24
2 Theo Schootman 49 ASV 22:18 22:16
3 Marcel Vlutters 56 Losser 23:43 23:39
4 Cor Kuiper 55 TION 24:03 23:58
5 Johny Röwer 56 TION 24:18 24:14
6 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 24:30 24:26
7 Carel van Leeuwen 55 TION 25:43 25:38
8 Wim Delmte 50 Loopmaatjes 29:00 28:54
9 Martin Rooks 55 Eibergen 29:16 29:12
10 Dick Wezel 54 Neede 31:02 30:54
11 Henk Laarman 52 Loopmaatjes 33:07 32:58

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Leonie Glazenborg 98 Daventria 19:21 19:20
2 Gemma Frances 01 TION 20:09 20:09
3 Rianne Aarnink 86 TION 20:20 20:19
4 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 20:37 20:36
5 Anouk Visscher 90 TION 22:02 22:00
6 Nadinja Schonewille 95 SISU 22:09 22:09
7 Nadiek van den Brink 99 Diepenheim 22:39 22:37
8 Merel Kappert 01 Ruurlo 22:55 22:53
9 Rosanne van Heijst 97 Kronos 23:02 23:00
10 Hasse Keulstra 00 TION 23:27 23:24
11 Anouk Schreurs 93 Winterswijk 23:51 23:46
12 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 24:32 24:27
13 Kirsten Pondman 87 Enschede 24:39 24:34
14 Nikee Ruardy 95 Enschede 26:14 26:10
15 Andrea Leussink 00 Haaksbergen 28:52 28:48

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 23:15 23:13
2 Margot Damhof 74 Borne 23:29 23:28
3 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 24:17 24:11
4 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 24:38 24:36
5 Merlinn van Nieuwkuijk 73 Iphitos 25:42 25:34
6 Mirthe Niehoff 83 Enchede 26:06 25:59
7 Enith Bouwmeeskes 72 Enschede 26:33 26:27
8 Kerensa Broersen 75 Enschede 26:50 26:44
9 Nienke Visser 80 Enschede 27:14 27:10
10 Esther Diepenmaat 70 27:28 27:23
11 Dorien Boonstra 75 TION 28:30 28:23
12 Rienke Boersma 72 TION 28:55 28:48
13 Clemy Woertman 74 Eibergen 29:09 29:01
14 Jacqueline Stoteler 75 Eibergen 29:09 29:01
15 Maaike van de Voort 80 Deventer 29:51 29:45
16 Liane Bannink 73 Geesteren 30:37 30:29

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Brigit Landewe 62 TION 20:39 20:39
2 Wilma Luggenhorst 64 Eibergen 23:03 23:00
3 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 23:19 23:17
4 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 24:18 24:16
5 Ineke Visser 55 LAAC Twente 25:05 25:01
6 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 28:23 28:16
7 Erna Laarman 59 Loopmaatjes 29:00 28:51
8 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 29:20 29:16
9 Monique Kerkhoffs 58 TION 31:57 31:50

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sven Westerop 00 Enschede 18:07 18:07
2 Max Vrijkorte 00 SISU 20:58 20:58
3 Maikel Bloemen 01 Iphitos 21:44 21:42

MJUNA, LOOP 3: 2.4 KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 9:19 9:19
2 Daphne de Koning 01 Archeus 10:01 10:01
3 Mariska Lensink 01 ASV 10:18 10:18

JJUNB, LOOP 3: 2.4 KM
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 8:24 8:24
2 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 8:28 8:28
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 9:23 9:22
4 Luc ter Linde 02 TION 9:49 9:49

MJUNB, LOOP 3: 2.4 KM
1 Jill Otte 06 9:55 9:55
2 Maren de Koning 03 Archeus 10:32 10:32
3 Heike ten Wolde 03 Winterswijk 10:35 10:35
4 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 12:58 12:58

JJUNC, LOOP 3: 2.4 KM
1 Milan Veenstra 04 TION 8:30 8:30
2 Douwe Bentsink 04 Archeus 8:31 8:31
3 Luke Hiddink 04 Archeus 8:53 8:53
4 Steven Luttikhedde 04 Buurse 9:08 9:07
5 Ezra Somers 04 Archeus 9:15 9:15
6 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 9:31 9:31
7 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 9:42 9:42
8 Cars Bennink 05 TION 10:20 10:20
9 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 12:31 12:29
10 Tim ter Linde 04 TION 13:02 13:01
11 Dinant Vaags Eibergen 15:16 15:15

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:29 6:29
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:37 6:37
3 Iris Wilms 05 Marathon Pim Mulier 6:40 6:40
4 Annemarie Gosselink 04 6:56 6:56
5 Anne Hovinga 04 7:32 7:32

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Rens Gosselink 06 6:07 6:07
2 Lars van Kempen 06 Iphitos 6:15 6:15
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 6:22 6:22
4 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 6:26 6:26
5 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 6:28 6:28
6 Brian Luttikhedde 06 Buurse 6:34 6:33
7 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 6:34 6:33
8 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 6:39 6:39
9 Dani Martens 06 TION 6:44 6:44
10 Henrik Boomkamp 07 ASV 6:49 6:48
11 Max Bijlsma 07 Eibergen 6:59 6:58
12 Lennert van der Wal 06 Marathon Pim Mulier 7:01 7:00
13 Christiaan Righart 07 Iphitos 7:29 7:29
14 Fabian Bos 07 Iphitos 7:30 7:30
15 Gunnar Keulstra 07 Enschede 7:31 7:29
16 David Dinter 07 ASV 7:44 7:43
17 Bas van Eijk 06 TION 7:46 7:43

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Ruby Jansen 07 Hengelo 6:43 6:42
2 Jente van der Meer 07 TION 6:50 6:50
3 Nadia de Jong 06 Archeus 7:19 7:18
4 Emma de Koning 07 Archeus 7:31 7:29
5 Feline Wierdsma 07 Oldenzaal 7:33 7:32
6 Saskia de Jong 06 Archeus 7:37 7:36
7 Dani Hiddink 07 Winterswijk 7:54 7:53

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 3:35 3:35
2 Delany Reurink 08 3:43 3:43
3 Bram van Kempen 08 Enschede 3:53 3:53
4 Lars Jansen 09 Goor '75 3:56 3:56
5 Matthijs Righart 08 Iphitos 4:20 4:20

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Liz Ekelhof 08 Iphitos 3:43 3:42
2 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 4:06 4:06
3 Yinthe Kooreman 08 4:10 4:09
4 Chelsey Timme 09 ASV 4:15 4:14
5 Femke Grooters 09 Neede 4:25 4:24
6 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 4:27 4:26
7 Evelien Gosselink 08 4:28 4:28
8 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 4:33 4:33

JPUBB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Jorrit van Rooijen 10 TION 4:04 4:04
2 Odin Kooreman 10 4:06 4:06
3 Roan Meester 10 TION 4:15 4:15
4 Thijmen Bos 10 Iphitos 4:30 4:30
5 Tobias Righart 10 Iphitos 4:44 4:43

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Noek Ekelhof 10 Iphitos 4:12 4:12
2 Zoe Meinen 10 Archeus 4:18 4:17
3 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 4:20 4:20
4 Jetske de Jonge 10 TION 4:43 4:41
5 Jasmijn Hulshoff 10 TION 5:05 5:03

JPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Bart-Jan Pietersen 11 Archeus 4:18 4:18
2 Tom Spek 11 Boekelo 4:27 4:26
3 Mats Ekelhof 12 Iphitos 4:39 4:38
4 Kjell Nutma 12 Boekelo 4:45 4:43
5 Maarten Gosselink 13 Enschede 5:48 5:45

MPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Lotte van Kempen 11 Iphitos 5:01 5:01
2 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 5:03 5:03
3 Kim Jansen 12 Goor '75 6:08 6:08
4 Rhune Nutman Boekelo 8:16 8:14


www.twentsecrosscompetitie.nl