Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergcross AV Goor




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGCROSS
UITSLAGENLIJST

25-11-2019 09:23 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1 10K
1 Stijn Jansen 97 TION 37:37 37:37
2 Dave Paulsen 86 TION 37:59 37:59
3 Sven van Munster 87 TION 38:24 38:24
4 Tim Jongman 83 Triathlon 38:33 38:33
5 Ruud Schurink 82 LAAC Twente 39:26 39:25
6 Werner Wessels 86 Markelo 39:36 39:36
7 Ivan Smid 89 Emmen 39:43 39:40
8 Jasper van Hasteren 89 Gorssel 40:50 40:50
9 Edwin van der Ham 80 TION 42:01 42:01
10 Rick Harmsen 89 Rijssen 42:31 42:30
11 Wouter Andringa 85 Enschede 43:20 43:19
12 Matthijs Boon 84 Varsseveld 43:21 43:15
13 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 44:38 44:35
14 Jouke Bakker 83 TION 44:44 44:42
15 Bart Akerboom 91 Almelo 44:50 44:45
16 Marco Stegeman 90 Rijssen 45:24 45:20
17 Maarten Vaneker 93 Iphitos 46:01 45:56
18 Koen Kaffener 95 Utrecht 46:09 46:06
19 Huub Koster 92 Oldenzaal 46:25 46:21
20 Bob Kiens 80 Borne 49:28 49:21
21 Wilco Vehof 86 Loopgroep Hengevelde 49:43 49:39
22 Dirk Jan Pruntel 85 Markelo 50:21 50:11
23 Luuk Kaffener 96 Nijmegen 51:56 51:52
24 Jeroen Jansen 81 Goor '75 54:17 54:10
25 Wiebe Plantinga 91 56:00 55:56
26 Joost Plantinga 86 56:26 56:22
27 Eelco Kamphuis 85 Hengelo 57:22 57:10

M40, LOOP 1 10K
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 38:18 38:18
2 Raymond Zeeman 70 Losser 41:27 41:26
3 Michel van der Heide 70 Goor '75 41:45 41:44
4 Rob Baars 71 LAAC Twente 43:10 43:09
5 Bas Leenders 77 LAAC Twente 43:46 43:44
6 Mike Filipsen 76 44:06 44:04
7 Jeroen Olde Benneker 72 Enschede 45:01 44:56
8 Andre Leunk 73 Markelo 45:08 45:08
9 Rene Goorman 70 Laren 46:52 46:48
10 Henry Breukelman 71 LAAC Twente 48:27 48:22
11 Rene Wennink 72 Oldenzaal 50:30 50:26
12 Jan Brink 70 Getelo (GER) 50:44 50:42
13 Martijn Slagers 77 Borne 51:54 51:51
14 Martin Noeverman 77 Enter 51:56 51:50
15 Remco Geerdink 71 Goor '75 52:50 52:43
16 Roy te Lindert 71 Lochem 53:26 53:18
17 Dennis Tolhuis 75 Hengelo Ov 53:53 53:46
18 Johan Freriksen 76 Goor 53:57 53:48
19 Michiel Vlaanderen 78 Enschede 55:12 55:03
20 Jorgen de Vries 72 Enschede 55:48 55:41
21 Kelvin Huizing 78 Enschede 56:22 56:09
22 René Verdam 73 Enschede 57:47 57:38
23 Ries Moddenkolk 70 Rotterdam 58:19 58:09
24 Frank Kamerbeek 70 Enschede 1:02:14 1:02:00

M50, LOOP 1 10K
1 Edwin Veenstra 67 TION 43:00 42:58
2 Simon Engelberts 67 TION 43:26 43:24
3 Ron Hofte 62 LAAC Twente 43:44 43:42
4 Martin Steenbeeke 63 LAAC Twente 44:42 44:41
5 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 45:23 45:20
6 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 45:49 45:46
7 Tasos Tzinoudis 68 Iphitos 46:01 45:57
8 Clemens Meulenman 67 Hengelo 46:22 46:17
9 Alfred Harmsen 61 Goelenkam 47:07 47:05
10 Bart Vos 65 Hertme 47:08 47:03
11 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 48:49 48:47
12 Peter Scheeren 62 Goor '75 49:32 49:29
13 Arne Oplaat 69 Diepenheim 49:52 49:52
14 Joost Meijers 64 Goor '75 50:44 50:42
15 Wilfried Nijhuis 69 LAAC Twente 51:28 51:23
16 Robert Schulte 65 Haaksbergen 56:08 56:01
17 Ronald Buld 64 Oldenzaal 58:12 58:03
18 Bert Jan Nijhuis 60 Enschede 59:17 59:07
19 Jeroen Verheul 63 Arnhem 1:01:50 1:01:35
20 Franz Schucker 63 Ahaus 1:07:56 1:07:45

M60, LOOP 1 10K
1 André Somhorst 56 AV Haaksbergen 46:16 46:13
2 Harry Dijk 55 Enschede 46:47 46:47
3 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 49:45 49:40
4 George Jeremie 56 Zoetermeer 51:51 51:39
5 Cor Kuiper 55 TION 53:55 53:49
6 Cees van Reemst 53 TION 56:29 56:21
7 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 56:43 56:35
8 Aert Bakker 51 Enschede 58:21 58:16
9 Harrie Janssen 50 Beltrum 1:05:07 1:05:00
10 Inus Westhoff 51 Neede 1:08:42 1:08:31
11 Gerrit van Tolij 56 Goor 1:09:00 1:08:44
12 Jan Gerber 57 Goor 1:09:00 1:08:43

VSEN, LOOP 1 10K
1 Simone van der Stelt 86 Enschede 50:28 50:27
2 Marlies Hemmer 86 LAAC Twente 55:27 55:21
3 Carlijn Huuskes 91 LAAC Twente 55:28 55:22
4 Aranka Berends 93 Loenen 57:20 57:12

V35, LOOP 1 10K
1 Sandra Wassink 77 Archeus 46:28 46:25
2 Claudia Hilboldt 73 LAAC Twente 48:54 48:54
3 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 50:38 50:32
4 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 54:22 54:16
5 Sandra de Vries 70 Enschede 57:27 57:19
6 Daisy Meekes 82 Enschede 57:43 57:37
7 Martha Hettema 71 Borne 59:50 59:39
8 Giulia Baracco 71 Rotterdam 1:01:29 1:01:17

V50, LOOP 1 10K
1 Jet Klomp 65 Haaksbergen 58:25 58:19
2 Annemiek de Graaf 65 Arnhem 1:01:50 1:01:36
3 Anny Vaneker 57 Iphitos 1:02:18 1:02:09
4 Christine van Pareren 52 Ahaus 1:02:49 1:02:38
5 Alexa Huck 68 Ahaus 1:02:51 1:02:41
6 Birgitte Rotering 57 Ahau 1:07:56 1:07:46

MSEN, LOOP 2 5K
1 William van Eeken 94 ACO Van Elderen 17:53 17:53
2 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 18:03 18:03
3 Kyan Rytzeil 97 Enschede 18:28 18:28
4 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 18:30 18:30
5 Gert Tijhuis 01 Nijverdal 19:11 19:11
6 Mark Vlutters 89 Iphitos 19:40 19:39
7 Bauke Rijper 99 SISU 20:16 20:14
8 Bastiaan van der Star 83 Marathon Pim Mulier 20:38 20:36
9 Kris Achterkamp 87 Holten 20:44 20:42
10 Thomas Karnebeek 04 21:11 21:09
11 Nico Klein Poelhuis 80 TION 21:17 21:17
12 Rob de Wildt 80 Enschede 24:17 24:12
13 Friso Roeleveld 99 Marathon Pim Mulier 24:36 24:31
14 Caminde Smit 83 Almelo 25:27 25:24
15 Stef Evertzen 06 Goor 25:33 25:29
16 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 25:47 25:36
17 Ruud Bijen 89 Hengelo 29:34 29:28
18 Youri Leussenkamp 97 ASV 29:41 29:35
19 Rudy Boelaarts 83 Markelo 49:02 49:02

M40, LOOP 2 5K
1 Jan Paalman 74 Rijssen 19:24 19:24
2 Jorrit Stokvis 74 Marathon Pim Mulier 19:30 19:30
3 Hendri Weenk 77 ASV 19:41 19:41
4 Guido Gosselink 70 TION 20:26 20:26
5 Wim Gerritsen 69 Rijssen 20:39 20:38
6 Jan Luttikhedde 74 buurse 20:51 20:50
7 Daniele Arseni 74 Enschede 21:08 21:08
8 Arjan van de Haar 71 Goor '75 22:15 22:13
9 M. Roosink 73 AV Rijssen 22:28 22:26
10 S Smedes 78 Hengelo Ov 22:59 22:57
11 Rolf Schootman 79 ASV 23:10 23:10
12 Gerard Reesink 70 Enschede 23:20 23:17
13 Udo Waanders 71 Hellendoorn 23:43 23:40
14 Reinier van der Wal 71 Borne 24:05 24:03
15 Michel van 't Klooster 79 Enschede 25:31 25:22
16 Gerard Bannink 70 ASV 27:49 27:43
17 Martin Vollenbroek 72 Enschede 28:44 28:33
18 Michiel Damhof 76 Marathon Pim Mulier 30:39 30:29
19 Walter Wilms 74 Marathon Pim Mulier 34:27 34:17

M50, LOOP 2 5K
1 Fred Sluys 63 ACO Van Elderen 20:40 20:38
2 Theo Schreurs 66 Winterswijk 22:19 22:17
3 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 23:19 23:18
4 Rick Moezelaar 63 Ruurlo 24:10 24:06
5 John Hagemeier 68 TION 24:22 24:19
6 Albert van der Smissen 65 Enschede 24:59 24:56
7 Rob Bomers 66 Eibergen 25:24 25:20
8 Teeuw 67 Boekelo 26:31 26:22
9 Nico van Putten 60 Goor '75 26:51 26:46
10 Bob van Es 69 TION 26:52 26:48
11 Henri Wanschers 64 Almelo 28:01 27:55
12 Wim Klein Aaltink 64 Kring van Dorth 28:22 28:14
13 Erik Slaghuis 65 Almelo 29:03 28:55
14 Fokke-Gert Spinder 68 ASV 30:59 30:52
15 Alex Tiehuis 61 Enschede 33:21 33:11

M60, LOOP 2 5K
1 Ronald Runnawatine 57 enschede 23:01 23:01
2 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 23:40 23:40
3 Carel van Leeuwen 55 TION 28:59 28:55
4 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 29:28 29:24
5 Dick Wezel 54 ASV 31:05 30:58

VSEN, LOOP 2 5K
1 Deborah Wissink 95 Diepenheim 21:16 21:16
2 Gemma Frances 01 TION 22:03 22:02
3 Winnie Dankers 85 Lochem 22:57 22:53
4 Nadinja Schonewille 95 SISU 23:51 23:49
5 Monique Krajenbrink 92 Hanzesport 24:17 24:13
6 Anouk Schreurs 93 Archeus 25:02 24:59
7 Annemarie Gosselink 04 TION 25:06 25:03
8 Hasse Keulstra 00 Enschede 25:15 25:12
9 Elisabeth Ribera D'Alc 96 Belgie 25:37 25:35
10 Elke Tijhuis 87 Harbrinkhoek 27:33 27:27
11 Wies Jacobs 00 SISU 28:32 28:29
12 Karen Koopman 96 Hengelo 29:33 29:27
13 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 30:59 30:52
14 Nienke ter Riet 88 Markelo 32:04 31:53
15 Manou de Monnink 03 Holten 33:40 33:35

V35, LOOP 2 5K
1 Jolanda Brugman 79 Hanzesport 22:51 22:47
2 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 23:18 23:16
3 Margot Damhof-Leushuis 74 Borne 25:48 25:44
4 Marijke Van Duuren 83 Marathon Pim Mulier 26:18 26:15
5 Melanie Houmann 81 Doetinchem 26:45 26:41
6 Bertine Luttikhedde 79 buurse 27:21 27:11
7 Erica Rompelman 79 TION 28:08 27:59
8 Anke Tuinman 72 Enschede 28:21 28:16
9 Evelyne Bekke 80 Goor '75 28:46 28:41
10 Gonny Peters 70 TION 29:11 29:02
11 Ineke Hagemeier 71 Enschede 30:12 30:02
12 Anouk Tragter 81 Geesteren Gld 30:44 30:38
13 Rienke Boersma 72 TION 31:40 31:32
14 Dorien Boonstra 75 TION 32:16 32:08
15 Hariette Breukers 74 Delden 33:52 33:43
16 Miranda de Boer 75 TION 35:18 35:09
17 Selina Smedes 79 Marathon Pim Mulier 36:30 36:20
18 Ramona Boelaarts 84 Markelo 49:02 49:02

V50, LOOP 2 5K
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 26:26 26:23
2 Rian Hagedoorn 69 29:50 29:43
3 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 30:12 30:08
4 Ellen Aarninkhof 67 Hengelo 31:13 31:05
5 Marian Wassenburg 59 TION 32:04 31:56
6 Meriam Burggraaff 69 Goor '75 32:11 32:06
7 Margreet de Hoog 69 TION 36:09 35:59
8 Thea Kok 59 Hengelo 39:15 39:07

JJUNA, LOOP 2 5K
1 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 22:00 21:59
2 Maikel Bloemen 01 Iphitos 25:29 25:27

JJUNB, LOOP 3 3.3K
1 Douwe Bentsink 04 Archeus 11:18 11:18
2 Luke Hiddink 04 Archeus 12:01 12:01
3 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 12:21 12:20
4 Steven Luttikhedde 04 Buurse 13:04 13:03

MJUNB, LOOP 3 3.3K
1 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 13:45 13:45
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 14:08 14:08
3 Marielle Lensen 04 HAC '63 14:36 14:36
4 Anne Hovenga 04 Archeus 15:16 15:16
5 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 19:43 19:43

JJUNC, LOOP 3 3.3K
1 Lars van Kempen 06 Iphitos 12:12 12:12
2 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 12:22 12:22
3 Jerre Kwast 05 Iphitos 12:31 12:31
4 Dani Martens 06 TION 12:37 12:37
5 Rens Gosselink 06 TION 12:57 12:56
6 Cars Bennink 05 TION 13:21 13:21
7 Jasper Burghout 06 Apeldoorn 13:29 13:28
8 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 13:30 13:30
9 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 14:01 14:01
10 Mees Siemerink 06 Goor 14:02 14:00
11 Lennert van der Wal 06 Borne 15:00 15:00
12 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 17:02 17:00

MJUNC, LOOP 4 1.7K
1 Joan Hardon 06 TION 6:16 6:16
2 Iris Wilms 05 Marathon Pim Mulier 6:49 6:49
3 Jasmijn Wilms 06 Marathon Pim Mulier 6:59 6:58
4 Sienne Kooreman 06 Marathon Pim Mulier 7:00 7:00
5 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 7:03 7:03

JJUND, LOOP 4 1.7K
1 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 5:43 5:43
2 Henrik Boomkamp 07 ASV 6:14 6:14
3 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 6:16 6:16
4 Jarno Heijnsdijk 08 AV Haaksbergen 6:17 6:17
5 Niels Freriksen 07 Goor '75 6:28 6:28
6 Fabian Bos 07 Iphitos 6:33 6:33
7 Ruben Stuifzand 08 Enschede 6:38 6:38

MJUND, LOOP 4 1.7K
1 Dianthe Scherphof 07 Goor 6:16 6:16
2 Faye Hardon 08 TION 6:52 6:52
3 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 7:13 7:13
4 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 7:36 7:36
5 Evelien Gosselink 08 TION 7:46 7:45

JPUPA, LOOP 5 1K
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 5:28 5:28
2 Odin Kooreman 10 Marathon Pim Mulier 5:35 5:35
3 Lars Jansen 09 Goor '75 5:40 5:40
4 Sem Reijmer 10 Goor '75 5:45 5:45
5 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 6:00 6:00
6 Rijan Scherphof 10 Goor 6:35 6:35
7 Kris Nijzink 10 AV Rijssen 25:55 5:05

MPUPA, LOOP 5 1K
1 Zoë Meinen 10 Archeus 5:31 5:31
2 Laura Kempers 09 Markelo 5:34 5:34
3 Esmee Bulten 10 5:37 5:37
4 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 5:43 5:43
5 Chelsey Timme 09 ASV 6:07 6:07
6 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 6:19 6:19
7 Jetske de Jonge TION 6:31 6:31
8 Jet Siemerink 09 Goor '75 6:37 6:36

JPUBB, LOOP 6 1K
1 Koen Wijma 11 TION 5:45 5:45
2 Bartjan Pietersen 11 Archeus 5:54 5:54
3 Timo Smit 11 TION 6:13 6:13
4 Thijs Kempers 11 Markelo 6:27 6:27

MPUPB, LOOP 6 1K
1 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 6:34 6:34
2 Lotte van Kempem 11 Iphitos 6:46 6:46
3 Julia Spiele 11 Iphitos 7:03 7:03

JPUPC, LOOP 7 1K
1 Stef Nijzink 12 AV Rijssen 5:19 5:19
2 Lennard Kooiker 12 Enschede 5:29 5:29
3 Michael Wissink 12 7:18 7:17
4 Maarten Gosselink 13 Enschede 7:51 7:51

MPUPC, LOOP 7 1K
1 Fem van Veen 12 Iphitos 6:46 6:46
2 Kim Jansen 12 Goor '75 7:47 7:47

www.twentsecrosscompetitie.nl