Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
UITSLAGENLIJST

16-12-2019 20:50 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1 10K
1 Harmen Hoek TION 33:02 33:02
2 Daan Jacobs 95 AV Haaksbergen 34:23 34:23
3 Joost Somsen 99 Eibergen 34:34 34:34
4 Caimin Stevens 87 LAAC Twente 35:32 35:31
5 Tim Jacobs 95 Nederlandse Triathlo 35:59 35:59
6 Ruud Schurink 82 LAAC Twente 36:59 36:59
7 Tim Jongman 83 Triathlon 37:06 37:05
8 Steven Mengels 85 Enschede 37:53 37:53
9 Denver Rijsma 91 Eibergen 38:00 37:58
10 Edwin van der Ham 80 TION 38:52 38:52
11 Wim Westerveld 89 LAAC Twente 39:03 39:03
12 Stijn Jansen 97 TION 40:54 40:54
13 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 40:57 40:55
14 Rik Spijkerman 87 LAAC Twente 41:05 41:03
15 Tim te Brake 97 Aalten 41:20 41:18
16 Marco Vernooij 85 Enschede 41:26 41:26
17 Wouter Andringa 85 Enschede 41:30 41:27
18 Daniel Booms 96 Aalten 41:32 41:31
19 Abel Hanse 91 Goor '75 41:42 41:38
20 Maarten Vaneker 93 Iphitos 41:57 41:53
21 Huub Koster 92 Oldenzaal 42:19 42:15
22 Dennis Schulkes 93 Laren 42:33 42:23
23 Jasper Drost 93 Enschede 44:00 43:55
24 Wouter Engelbertink 90 Enschede 44:01 43:56
25 Kjell Vogel 84 Eibergen 44:16 44:10
26 Erwin Lenferink 88 Eibergen 44:16 44:10
27 Ruud Pierik 86 Enschede 44:35 44:26
28 Maarten Teutelink 82 Eibergen 44:53 44:43
29 Bob Kiens 80 Borne 45:17 45:11
30 Robin Steentjes 88 Goor 45:49 45:43
31 Nick Kamers 83 ASV 46:01 45:55
32 Robin Meinen 86 Winterswijk 47:17 47:06
33 Tristan Fleerkate 92 Laren 48:57 48:43
34 Vincent Hofman 03 Neede 49:32 49:22

M40, LOOP 1 10K
1 Mark Saathof 73 LAAC Twente 35:32 35:32
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 39:21 39:21
3 Raymond Zeeman 70 Losser 40:04 39:40
4 Rob Baars 71 LAAC Twente 40:32 40:31
5 Ronnie Leusink 70 Beltrum 41:11 41:09
6 Heini Rare 73 Aalten 41:41 41:39
7 Andre Leunk 73 Markelo 42:01 42:00
8 Andre Neerlaar 70 Beltrum 42:29 42:27
9 Marcel Spek 73 Enschede 42:41 42:41
10 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 42:52 42:48
11 Ronald Snippers 79 Iphitos 44:19 44:14
12 Jan Brink 70 Getelo (GER) 45:15 45:12
13 Robert Meuleman 73 Eibergen 47:21 47:03
14 Olaf Gerfen 75 Eibergen 47:49 47:34
15 Stefan Konniger 76 Eibergen 49:14 48:58
16 Dennis Tolhuis 75 Hengelo Ov 51:17 51:10
17 René Verdam 73 Enschede 53:31 53:22
18 Frank Kamerbeek 70 Enschede 58:16 57:59

M50, LOOP 1 10K
1 Edwin Veenstra 67 TION 40:20 40:20
2 Simon Engelberts 67 TION 41:03 40:58
3 Martin Steenbeeke 63 LAAC Twente 41:29 41:29
4 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 41:31 41:30
5 Tasos Tzinoudis 68 Iphitos 41:43 41:40
6 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 42:23 42:21
7 Frank Buitink 69 Braamt 43:26 43:25
8 Henri Mulder Losser 44:24 44:19
9 Richard Leussink 67 AV Haaksbergen 44:49 44:46
10 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 45:12 45:09
11 Wilfried Nijhuis 69 LAAC Twente 46:43 46:37
12 Patrick Lansink 69 Nederlandse Triathlo 48:02 47:55
13 Rene Steentjes 62 Enter 48:19 48:14
14 Robert Schulte 65 Haaksbergen 50:58 50:50
15 Herbert Garritsen 66 ASV 52:15 52:06
16 Michel van de Heijden 64 Eibergen 53:15 53:06
17 Henk Lammers 62 Archeus 53:42 53:30
18 Hanny Tempel 67 Eibergen 54:22 54:10
19 Hans Veltkamp 65 Enschede 54:46 54:36
20 Bert Jan Nijhuis 60 Avanti-Wilskracht 55:47 55:36
21 Rob Hofman 65 Neede 56:17 56:07
22 Klaas Jan Sikkink 69 Eibergen 58:45 58:33
23 Ton Harmsen 61 ASV 59:18 59:04

M60, LOOP 1 10K
1 Harry Dijk 55 Enschede 41:57 41:57
2 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 46:37 46:34
3 Cor Kuiper 55 TION 50:14 50:08
4 Rob Stevens 56 Eibergen 50:34 50:26
5 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 53:07 53:01
6 Theo Weegerink 45 LAAC Twente 54:51 54:44
7 Jan te Luggenhorst 46 Haarlo 58:39 58:25
8 Bertus te Raa 55 Eibergen 59:00 58:53
9 Luco Post Eibergen 59:24 59:10

VSEN, LOOP 1 10K
1 Deborah Wissink 95 Diepenheim 43:05 43:04
2 Minke Rutten 86 Enschede 46:30 46:26
3 Simone van der Stelt 86 Enschede 47:18 47:16
4 Titia van der Stelt 90 LAAC Twente 47:56 47:56
5 Carlijn Huuskes 91 LAAC Twente 50:24 50:17
6 Marlies Hemmer 86 LAAC Twente 52:47 52:43
7 Roos Gerfen Eibergen 1:05:53 1:05:39

V35, LOOP 1 10K
1 Sandra Wassink 77 Archeus 43:32 43:32
2 Tessa Schurink 83 Enschede 46:19 46:18
3 Petra Meinen 82 Archeus 48:05 48:02
4 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 48:11 48:07
5 Barbara Tempert 75 ASV 48:19 48:14
6 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 48:52 48:46
7 Monique Bijlsma 71 Eibergen 52:38 52:33
8 Josselyn Wentink 78 Haarlo 54:28 54:16
9 Judith ten Brinke 80 Eibergen 54:28 54:17
10 Daisy Meekes 82 Enschede 54:47 54:35
11 Carla Zomer 81 Enschede 56:12 56:05
12 Jaqueline Stoteler 75 1:01:20 1:01:07
13 Ellen Tragter 80 Haarlo 1:02:25 1:02:12
14 Debbie Scholten 82 Eibergen 1:02:46 1:02:32
15 Miriam Gerfen 78 Eibergen 1:05:54 1:05:39

V50, LOOP 1 10K
1 Chantal Lansink 68 AV Haaksbergen 51:28 51:22
2 Anny Vaneker 57 Iphitos 58:45 58:34
3 Jacoline Huiskes 58 Hengelo 1:00:41 1:00:33
4 Monique Heulinck 69 Eibergen 1:02:43 1:02:32
5 Anneke Welle 60 Eibergen 1:08:17 1:08:04

MSEN, LOOP 2 5K
1 Harmen Hoek TION 16:05 16:05
2 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 16:56 16:56
3 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 17:05 17:03
4 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 17:30 17:30
5 Gert Tijhuis 01 Nijverdal 17:31 17:31
6 Farhaan Abdi Ali 04 Hanzesport 17:34 17:34
7 Thies Eeltink 98 Enschede 18:05 18:05
8 Mark Vlutters 89 Iphitos 18:09 18:08
9 Freek Bielevelt 96 Haaksbergen 18:10 18:10
10 Twan Wildebeer 96 Kronos 18:27 18:27
11 Antoine van Brummelen 83 Eibergen 19:03 19:02
12 Nico Klein Poelhuis 80 TION 19:08 19:07
13 Lukas Bos 96 Enschede 19:13 19:12
14 Joep Zanen 93 Enschede 19:35 19:32
15 Vincent Rosboom 97 Enschede 19:40 19:38
16 Thomas Karnebeek 04 19:55 19:52
17 Rene Bos 86 LAAC Twente 20:18 20:16
18 Mart uit het Broek 91 Iphitos 20:34 20:31
19 Jeroen Scholten 80 Enschede 21:29 21:27
20 Jesse Olde Riekerink 04 Iphitos 23:18 23:15
21 Diede Bult 83 Rekken 24:06 23:57
22 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 24:11 23:59
23 Youri Leussenkamp 97 ASV 27:26 27:20
24 Jeroen Weernink 82 Groenlo 35:43 35:31

M40, LOOP 2 5K
1 Bob Gosemeijer 76 LAAC Twente 17:46 17:46
2 Hendri Weenk 77 ASV 18:13 18:13
3 Guido Gosselink 70 TION 18:47 18:46
4 Daniele Arseni 74 Enschede 19:18 19:17
5 Gertjan Lahuis 72 Twello 19:21 19:21
6 Jan Luttikhedde 74 buurse 19:30 19:27
7 Arjan Eenink 75 Winterswijk 20:04 20:03
8 Rolf Schootman 79 ASV 20:29 20:29
9 S Smedes 78 Hengelo Ov 21:15 21:13
10 Marijn Lampio 74 Lichtenvoorde 21:23 21:20
11 Ruud Scholten 78 Eibergen 21:35 21:30
12 Tom Wopereis 77 Lichtenvoorde 22:16 22:12
13 Bob Leuvelink 73 Hengelo 22:33 22:25
14 Michel van 't Klooster 79 Enschede 23:27 23:18
15 Martin Vollenbroek 72 Enschede 25:35 25:27
16 Reinier van der Wal 71 Borne 25:37 25:35
17 Gerard Bannink 70 ASV 26:50 26:43
18 Clemy Woertman 74 Eibergen 28:23 28:14
19 Walter Wilms 74 Hengelo 31:17 31:05

M50, LOOP 2 5K
1 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 19:32 19:31
2 Theo Schreurs 66 Winterswijk 20:37 20:35
3 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 21:47 21:47
4 John Hagemeier 68 TION 22:38 22:36
5 Rob Bomers 66 Eibergen 23:35 23:31
6 Albert van der Smissen 65 Enschede 23:35 23:29
7 Teeuw 67 Boekelo 24:14 24:04
8 Joost van Oostrum 69 Noordijk 24:22 24:14
9 Bob van Es 69 TION 25:09 25:04
10 Wim Klein Baltink 64 Kring van Dorth 25:54 25:49
11 Johan Onstein 65 Eibergen 26:06 25:58
12 Dirk-Jan Robbe 67 Groenlo 27:09 27:05
13 Alex Tiehuis 61 Enschede 30:09 29:59

M60, LOOP 2 5K
1 Otto Zeijpveld 58 Lochem 25:20 25:10
2 Ronald Runnawatine 57 enschede 25:36 25:36
3 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 25:39 25:37
4 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 26:11 26:07
5 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 26:56 26:52
6 Carel van Leeuwen 55 TION 27:05 27:00
7 Dick Wezel 54 Neede 28:45 28:40
8 Martin Rooks 55 Eibergen 29:33 29:23

VSEN, LOOP 2 5K
1 Nadinja Schonewille 95 SISU 22:30 22:30
2 Elisabetta Ribera D Al 96 België 22:54 22:51
3 Annemarie Gosselink 04 TION 23:08 23:06
4 Anouk Schreurs 93 Archeus 23:19 23:16
5 Hasse Keulstra 00 Enschede 23:21 23:17
6 Laura Bomers 01 Eibergen 24:42 24:38
7 Mariska Lensink 01 Lochem 24:53 24:48
8 Pauline Oonk 97 Enschede 26:01 25:54
9 Lieske van de Voort 94 Enschede 27:33 27:22
10 Marie-Claire Ottenhof 89 Enschede 27:48 27:38
11 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 28:10 28:06
12 Mirjam Bos 96 Enschede 29:51 29:44

V35, LOOP 2 5K
1 Dione Scheuten 80 Oldenzaal 20:09 20:08
2 Irene Tesink 83 Amsterdam 22:40 22:37
3 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 22:54 22:51
4 Margot Damhof-Leushuis 74 Borne 23:39 23:37
5 Melanie Hollmann 81 Doetinchem 24:13 24:10
6 Bertine Luttikhedde 79 buurse 24:56 24:50
7 Erica Rompelman 79 TION 26:09 26:02
8 Ineke Hagemeier 71 Enschede 27:15 27:08
9 Nienke Visser 80 Enschede 28:33 28:25
10 Dorien Boonstra 75 TION 29:33 29:25
11 Anouk Tragter 81 Geesteren Gld 30:28 30:20
12 Hariette Breukers 74 Delden 32:28 32:18

V50, LOOP 2 5K
1 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 23:34 23:34
2 Karin Klamer 61 Beuningen 25:04 25:00
3 Ineke Visser 55 LAAC Twente 25:41 25:37
4 Rian Hagedoorn 69 27:04 26:55
5 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 28:08 28:02
6 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 30:09 30:05

JJUNA, LOOP 2 5K
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 19:01 19:01
2 Niels Haverkate 02 Goor '75 19:51 19:51
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 20:49 20:47

MJUNA, LOOP 3 2.5K
1 Daphne de Koning 01 Archeus 11:24 11:24

JJUNB, LOOP 3 2.5K
1 Douwe Bentsink 04 Archeus 8:00 8:00
2 Milan Veenstra 04 TION 8:27 8:27
3 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 9:09 9:08

MJUNB, LOOP 3 2.5K
1 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 10:02 10:02
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 10:31 10:31
3 Anne Hovenga 04 Archeus 11:16 11:16
4 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 13:23 13:21

JJUNC, LOOP 3 2.5K
1 Lars van Kempen 06 Iphitos 8:38 8:38
2 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 8:55 8:55
3 Rens Gosselink 06 TION 9:24 9:24
4 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 9:26 9:25
5 Dani Martens 06 TION 9:28 9:28
6 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 9:29 9:29
7 Cars Bennink 05 TION 9:45 9:45
8 Bauke ter Weel 06 Enter 9:55 9:54
9 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 10:38 10:38
10 Lennert van der Wal 06 Borne 10:48 10:48
11 Dinant Vaags Eibergen 20:10 20:09

MJUNC, LOOP 4 1.5K
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:33 6:32
2 Iris Wilms 05 Marathon Pim Mulier 7:02 7:02
3 Kirra Smedes 05 Marathon Pim Mulier 7:11 7:11
4 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 7:14 7:14
5 Jasmijn Wilms 06 Marathon Pim Mulier 7:17 7:17
6 Sienne Kooreman 06 Marathon Pim Mulier 7:45 7:45

JJUND, LOOP 4 1.5K
1 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 6:03 6:03
2 Henrik Boomkamp 07 ASV 6:36 6:36
3 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 6:41 6:41
4 Jarno Heijnsdijk 08 AV Haaksbergen 6:55 6:55
5 Fabian Bos 07 Iphitos 7:00 7:00
6 Bram van Kempen 08 Iphitos 7:02 7:01
7 Ruben Stuifzand 08 Enschede 7:17 7:16
8 Max Bijlsma 07 Eibergen 7:22 7:21
9 Maarten de Olde 08 SISU 7:26 7:26

MJUND, LOOP 4 1.5K
1 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 8:00 8:00
2 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 8:29 8:28

JPUPA, LOOP 5 1K
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 3:32 3:32
2 Lars Jansen 09 Goor '75 3:49 3:49
3 Odin Kooreman 10 Marathon Pim Mulier 4:03 4:03
4 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 4:05 4:05

MPUPA, LOOP 5 1K
1 Laura Kempers 09 Markelo 3:52 3:51
2 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 3:53 3:53
3 Zoë Meinen 10 Archeus 3:55 3:55
4 Chelsey Timme 09 ASV 4:18 4:18
5 Jetske de Jonge TION 4:38 4:37
6 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 4:56 4:56
7 Floor Klein Goldewijk Neede 8:06 8:04

JPUBB, LOOP 6 1K
1 Tom Spek 11 Enschede 4:00 4:00
2 Koen Wijma 11 TION 4:10 4:10
3 Bartjan Pietersen 11 Archeus 4:18 4:18
4 Linus Konniger 11 Eibergen 4:30 4:29
5 Thijs Kempers 11 Markelo 4:48 4:48
6 Sam Eenink 11 Archeus 4:54 4:53

MPUPB, LOOP 6 1K
1 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 4:33 4:33
2 Lotte van Kempem 11 Iphitos 4:35 4:35
3 Julia Spiele 11 Iphitos 5:02 5:02

JPUPC, LOOP 7 1K
1 Lennard Kooiker 12 Enschede 3:55 3:55
2 Maarten Gosselink 13 Enschede 5:56 5:56

MPUPC, LOOP 7 1K
1 Fem van Veen 12 Iphitos 4:42 4:42
2 Kim Jansen 12 Goor '75 5:16 5:16
3 Tess van Vuuren 08 Eibergen 6:25 6:25

www.twentsecrosscompetitie.nl