Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Rutbeekcross AC Tion




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - RUTBEEKCROSS
UITSLAGENLIJST

05-01-2020 20:00 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1 10K
1 Dave Pauelsen 86 TION 39:45
2 Sven van Munster 87 TION 40:18
3 Ivan Smid 89 Emmen 42:07
4 Gijs ter Riet 84 Enschede 44:21
5 Edwin van der Ham 80 TION 44:35
6 Jord Pereboom 91 Oldenzaal 44:51
7 Joep Zanen 93 Nederlandse Triathlo 45:44
8 Wouter Andringa 85 Enschede 46:45
9 Joost Posthuma 81 Enschede 46:53
10 Maarten Vaneker 93 Iphitos 47:08
11 Hans Klaver 84 Delden 47:32
12 Bram Krijnen 83 Enschede 48:28
13 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 49:20
14 Ruud Pierik 86 Enschedw 50:14
15 Jos Weustenenk 87 Enschede 50:37
16 Joost van Bennekom 81 TION 50:40
17 Bob Kiens 80 Borne 50:43
18 Robert Koekkoek 81 TION 50:50
19 Remy van der Beek 81 Enschede 51:42
20 Huub Mensink 80 Denekamp 52:43
21 Peter van Roosmalen 83 Enschede 52:53
22 Robert Andringa 93 Enschede 54:18
23 Michiel Brantjes 92 Enschede 55:22
24 Laurens van der Velde 81 Enschede 56:27
25 Dylan Engelbertink 91 Enschede 56:28
26 Thijs Boin 88 Enschede 57:23
27 Mark Witzand 86 Enschede 59:22
28 Leon Stevense 91 Enschede 59:34
29 Ruben Plate 86 Enschede 1:00:07
30 Tom Oude Luttikhuis 87 Enschede 1:02:26
31 Thijs Bast 85 Enschede 1:05:05
32 Pascal de Groot 82 Enschede 1:06:42

M40, LOOP 1 10K
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 40:03
2 Mark Saathof 73 LAAC Twente 40:37
3 Melvin van der Voet 73 TION 44:56
4 Rob Baars 71 LAAC Twente 45:35
5 Andre Leunk 73 Markelo 47:53
6 Jeroen Olde Benneker 72 Enschede 48:39
7 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 49:25
8 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 50:25
9 Ronald Snippers 79 Iphitos 50:41
10 Stefan Limas 72 Enschede 51:32
11 Khedir Sais Nasser 72 TION 52:04
12 Gert-Jan Rodenburg 73 Enschede 53:16
13 Thomas Ladrak 70 Enschede 54:50
14 Steven Krueger 75 Magdeburg (GER) 56:01
15 Marco Olde Punte 73 Enschede 56:56
16 Dennis Tolhuis 75 Hengelo Ov 57:36
17 Christian Post 72 Gronau (GER) 58:55
18 René Verdam 73 Enschede 59:00
19 Marcus Meiners 71 Emsdetten (GER) 1:04:49
20 Frank Kamerbeek 70 Enschede 1:07:22
21 Mark Damhuis 78 Hengelo Ov 1:08:15
22 Christian Determann 71 Gronau - Epe (GER) 1:09:42
23 Thomas Schwietering 70 Ahaus (GER) 1:13:01

M50, LOOP 1 10K
1 Simon Engelberts 67 TION 45:47
2 Edwin Veenstra 67 TION 46:01
3 Ron Hofte 62 LAAC Twente 47:05
4 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 47:22
5 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 48:18
6 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 52:15
7 Patrick Lansink 69 Nederlandse Triathlo 52:44
8 Victor Groenewege 60 Enschede 52:52
9 Wilfried Nijhuis 69 LAAC Twente 53:45
10 Paul van der Vegt 61 TION 55:49
11 Jan Jaspers 60 Loopgroep PK 56:48
12 Robert Schulte 65 Haaksbergen 58:32
13 Hans Lubbers 67 Agelo 1:02:58
14 Marc Paulissen 61 Oldenzaal 1:04:28
15 Rudi Bruijs 60 Enschede 1:06:32
16 Bart Sachse 69 Enschede 1:11:32
17 Franz Schücker 63 Ahaus (GER) 1:13:00

M60, LOOP 1 10K
1 Harry Dijk 55 Enschede 48:11
2 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 52:56
3 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 1:00:30
4 Cor Kuiper 55 TION 1:00:56
5 Aert Bakker 51 Enschede 1:01:54
6 Gerhard Over 53 Meppen (GER) 1:10:55

VSEN, LOOP 1 10K
1 Titia van der Stelt 90 LAAC Twente 51:05
2 Marieke Haalboom 90 Enschede 51:28
3 Simone van der Stelt 86 Enschede 54:02
4 Nina Oude Bos 92 Oldenzaal 55:34
5 Carlijn Huuskes 91 LAAC Twente 57:36
6 Marlies Hemmer 86 LAAC Twente 1:02:43

V35, LOOP 1 10K
1 Sandra Wassink 77 Archeus 49:50
2 Tessa Schurink 83 Enschede 50:44
3 Claudia Hilboldt 73 LAAC Twente 51:42
4 Petra Meinen 82 Archeus 53:32
5 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 54:17
6 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 57:42
7 Susan Ladrak 73 Enschede 1:09:15

V50, LOOP 1 10K
1 Chantal Lansink 68 AV Haaksbergen 58:12
2 Jet Klomp 65 Haaksbergen 1:03:31
3 Anny Vaneker 57 Iphitos 1:08:14
4 Birgitte Rotering 57 Ahaus (GER) 1:13:00

MSEN, LOOP 2 5K
1 Harmen Hoek 94 TION 17:42
2 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 18:53
3 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 19:23
4 Joep Harmsen 93 Phanos 19:51
5 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 19:55
6 Gert Tijhuis 01 Nijverdal 19:58
7 Freek Bielevelt 96 Haaksbergen 20:17
8 Jan-Roelf Heerssema 84 München (GER) 20:17
9 Ruben Eijsink 86 Enschede 20:56
10 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 21:05
11 Jesse Nijmeijer 00 PEC 1910 21:12
12 Nico Klein Poelhuis 80 TION 21:12
13 Gonçalo Tomás 91 Enschede 21:24
14 Harald Derks 81 LAAC Twente 21:34
15 Ruben Blauw 91 Enschede 21:53
16 Joe Stephens 81 Bellingen, NSW (AUS) 22:09
17 Lukas Bos 96 Enschede 22:28
18 Kevin Schelvis 91 Breda 22:48
19 Rene Bos 86 LAAC Twente 23:00
20 Thijs Coppelmans 85 Oldenzaal 23:07
21 Thomas Karnebeek 04 23:24
22 Onno de Vries 89 Enschede 23:41
23 Remco Smits 92 Marathon Pim Mulier 24:03
24 Daan Bijlsma 04 Eibergen 24:42
25 Joram Hoekman 83 Nederlandse Triathlo 24:56
26 Jeroen Scholten 80 Enschede 25:09
27 Rob de Wildt 80 Enschede 25:29
28 Michel Piet 83 Hengelo Ov 26:05
29 Hans Pijpker 80 Enschede 26:07
30 Caminde Smit 83 Almelo 26:14
31 Wouter van der Waal 81 Enschede 26:14
32 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 26:33
33 Diede Bult 83 Loopgroep Gemeente E 27:58
34 Niels Elschot 87 Enschede 28:15
35 Mathijs Jansen 87 TION 28:20
36 Patrick de Meulmeester 84 Haaksbergen 28:47
37 Antoine Dekker 97 Iphitos 28:56
38 Koen Zieleman 83 Haaksbergen 29:44
39 Ilco Kuiper 87 Enschede 29:56
40 Orangel Henriquez 83 Enschede 30:24
41 Daniel Berger 92 Enschede 32:55
42 Olivier Klos 07 Enschede 33:55
43 Ruben de Ruiter 95 Enschede 34:25
44 Robert Olthof 87 Enschede 34:29
45 Youri Leussenkamp 97 ASV 36:00

M40, LOOP 2 5K
1 Jan Luttikhedde 74 buurse 21:48
2 Daniele Arseni 74 Enschede 21:51
3 Guido Gosselink 70 TION 22:18
4 Arjan Eenink 75 Winterswijk 22:39
5 Arjan van de Haar 71 Goor '75 23:23
6 S Smedes 78 Hengelo Ov 23:43
7 Rolf Schootman 79 ASV 24:17
8 Gerard Reesink 70 Enschede 25:07
9 Bob Leuvelink 73 Marathon Pim Mulier 25:15
10 Wilfried Hengelman 70 Vreden (GER) 25:51
11 Gerard Bannink 70 ASV 28:57
12 Daan Peters 72 Enschede 29:03
13 Gertjan Koster 71 Enschede 29:51
14 Marc Woesthuis 73 TION 30:23
15 Michiel Damhof 76 Marathon Pim Mulier 32:02
16 Rutger-Jan Hesselink 70 Enschede 32:50
17 Ben Kok 70 Kampen 33:50

M50, LOOP 2 5K
1 Robert Reitsema 65 Isala '96 22:14
2 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 22:16
3 Gerrit Dijkslag 68 AVA '70 22:59
4 Theo Schreurs 66 Winterswijk 23:02
5 Patrick Goossens 64 TION 23:48
6 Hans Dat 63 LAAC Twente 23:49
7 John Hagemeier 68 TION 25:31
8 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 25:46
9 Albert van der Smissen 65 Enschede 26:50
10 Teeuw 67 Boekelo 27:28
11 Bob van Es 69 TION 28:33
12 Adri Berger 68 Enschede 28:59
13 Ton Harmsen 61 ASV 31:07
14 Fokke-Gert Spinder 69 Eibergen 31:11
15 Stephan Lendring 67 Nienborg (GER) 31:38
16 Jan Kwakkel 69 Vroomshoop 32:18
17 Geert-Jan van der Veer 68 Almelo 33:56
18 Eric Klaassen 69 Hengelo 34:08
19 Alex Tiehuis 61 Enschede 34:33
20 Joan Oldersma 68 Enschede 36:37

M60, LOOP 2 5K
1 Ronald Runnawatine 57 enschede 23:45
2 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 24:36
3 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 29:45
4 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 31:09
5 Carel van Leeuwen 55 TION 32:35

VSEN, LOOP 2 5K
1 Gemma Frances 01 TION 22:41
2 Renee van Hoof 86 TION 22:56
3 Sophie Lingelbach 91 München (GER) 23:03
4 Anouk Schreurs 93 Archeus 25:16
5 Nadinja Schonewille 95 SISU 25:19
6 Annemarie Gosselink 04 TION 26:28
7 Elisabetta Ribera D'al 96 Brussel (BEL) 26:35
8 Inge Neimeijer 88 Enschede 26:39
9 Susanne Wentink 88 Enschede 27:57
10 Mariska Lensink 01 Lochem 28:07
11 Lynn Leferink 00 Goor '75 28:09
12 Laura Bomers 01 Eibergen 28:20
13 Marijke Abma 94 Enschede 30:37
14 Karen Koopman 96 Hengelo Ov 31:06
15 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 31:12
16 Franciska Tekle 93 Hengelo Ov 32:02
17 Rebecca ten Donkelaar 96 Enschede 34:26
18 Mirjam Bos 96 Enschede 36:50
19 Anne Bergen 91 Enschede 38:19
20 Charelle Titsing 94 Enschede 38:25
21 Manon Haverkamp 89 Enschede 38:35

V35, LOOP 2 5K
1 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 24:30
2 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 26:11
3 Margot Damhof-Leushuis 74 Borne 26:51
4 Cyrille Boulonois 81 Enschede 28:53
5 Nicole Nijmeijer 77 Archeus 29:42
6 Erica Rompelman 79 TION 30:14
7 Gonny Peters 70 TION 30:52
8 Ilona Gras 83 Enschede 30:54
9 Ineke Hagemeier 71 Enschede 31:34
10 Karen Roonzet 81 Enschede 31:57
11 Ellen Kiekebelt 73 Almelo 32:14
12 Ingrid Klaassen 76 Enschede 34:13
13 Marije Geesing-Kosters 81 Enschede 35:08
14 Florentine van Amerong 81 Enschede 35:08
15 Hariette Breukers 74 Delden 35:51
16 Loes van der Laan-Poel 84 Enschede 36:16
17 Rianne Arfman 81 Enschede 36:24
18 Nathalie de Groot 78 Enschede 36:37
19 Miranda de Boer 75 TION 36:45
20 Nadia Latka 78 Enschede 37:01
21 Mariska Heuver 73 Rijssen 37:24
22 Maaike Piet 76 Enschede 38:23
23 Jikke van Beek 78 Hengelo Ov 38:29
24 Selina Smedes 79 Marathon Pim Mulier 39:38

V50, LOOP 2 5K
1 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 26:43
2 Irna van der Molen 69 TION 28:09
3 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 28:30
4 Ineke Visser 55 Neede 29:46
5 Rian Hagedoorn 69 30:06
6 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 34:20
7 Annelies van der Burg 55 TION 35:04
8 Marian Wassenburg 59 TION 35:06
9 Margreet de Hoog 69 TION 38:26
10 Tessa van der Veer 68 Almelo 48:25

JJUNA, LOOP 2 5K
1 Niels Haverkate 02 Goor '75 21:48
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 21:49
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 23:28

JJUNB, LOOP 3 2.5K
1 Milan Veenstra 04 TION 10:32
2 Luke Hiddink 04 Archeus 10:35
3 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 11:02
4 Steven Luttikhedde 04 Buurse 11:05

MJUNB, LOOP 3 2.5K
1 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 11:58
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 12:37
3 Emelie Pass 10 Rhede (GER) 13:48
4 Anne Hovenga 04 Archeus 13:50
5 Marie Knipping 10 Rhede (GER) 13:52
6 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 15:13
7 Karlijn Barends 11 Enschede 16:19

JJUNC, LOOP 3 2.5K
1 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 11:06
2 Jerre Kwast 05 Iphitos 11:16
3 Dani Martens 06 TION 11:31
4 Cars Bennink 05 TION 11:35
5 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 11:49
6 Rens Gosselink 06 TION 11:50
7 Sven ten Bokum 06 Hengelo 11:53
8 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 12:05
9 Bauke ter Weel 06 Enter 12:23
10 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 12:25
11 Lennert van der Wal 06 Borne 13:03

SEN, LOOP 3 2.5K
1 Debbie Barends 77 Enschede 16:21
2 Yolande Meijer 81 Usselo 17:49
3 Naomi Berger 95 Enschede 17:59

MJUNC, LOOP 4 1.5K
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 10:28
2 Iris Wilms 05 Marathon Pim Mulier 10:39
3 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 11:36
4 Jasmijn Wilms 06 Marathon Pim Mulier 11:59

JJUND, LOOP 4 1.5K
1 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 9:41
2 Henrik Boomkamp 07 ASV 10:32
3 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 10:33
4 Jarno Heijnsdijk 08 AV Haaksbergen 10:35
5 Fabian Bos 07 Iphitos 10:55
6 Maarten de Olde 08 SISU 10:57
7 Bram van Kempen 08 Iphitos 11:26

MJUND, LOOP 4 1.5K
1 Faye Hardon 08 TION 11:03
2 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 12:35
3 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 12:46
4 Evelien Gosselink 08 TION 13:11

JPUPA, LOOP 5 1K
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 4:31
2 Kris Nijzink 10 AV Rijssen 4:31
3 Finn Posthuma 10 Enschede 4:57
4 Benjamin Miedema TION 5:01
5 Lars Jansen 09 Goor '75 5:08
6 Odin Kooreman 10 Marathon Pim Mulier 5:24
7 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 5:25
8 Teun van der Veen 09 TION 5:27
9 Lars Nijenhuis 10 Usselo 5:29
10 Jasper Nijenhuis 09 Usselo 5:41
11 Jochem ter Weel 10 Enter 6:05

MPUPA, LOOP 5 1K
1 Zoë Meinen 10 Archeus 5:10
2 Melle Hup 09 Almelo 5:17
3 Laura Kempers 09 Markelo 5:20
4 Chelsey Timme 09 ASV 5:41
5 Doris Veld 09 Enter 5:43
6 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 5:47
7 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 5:51
8 Jetske de Jonge TION 6:28

JPUBB, LOOP 6 1K
1 Mika Hup 11 Almelo 5:21
2 Tom Spek 11 Enschede 5:25
3 Milan Wassink 11 Rijssen 5:40
4 Kamiel Schulte 11 TION 5:47
5 Bartjan Pietersen 11 Archeus 5:51
6 Koen Wijma 11 TION 5:56
7 Timo Smit 11 TION 6:00
8 Thijs Kempers 11 Markelo 6:13
9 Sam Eenink 11 Archeus 6:59

MPUPB, LOOP 6 1K
1 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 6:25
2 Lotte van Kempem 11 Iphitos 6:35
3 Julia Spiele 11 Iphitos 6:37
4 Fleur van der Veen 11 TION 6:42

JPUPC, LOOP 7 1K
1 Lennard Kooiker 12 Enschede 4:58
2 Stef Nijzink 12 AV Rijssen 5:00
3 Sven Posthuma 12 Enschede 5:11
4 Finn Nijenhuis 13 Usselo 6:36
5 Siem Schulte 13 TION 6:50
6 Maarten Gosselink 13 Enschede 7:38
7 Willem Brouwer 12 TION 8:09
8 Daan Spek 14 Boekelo 8:28

MPUPC, LOOP 7 1K
1 Fem van Veen 12 Iphitos 6:31
2 Julia Wassink 12 Rijssen 6:46
3 Kim Jansen 12 Goor '75 8:03
4 Sala Snuverink 15 Delden 8:19

www.twentsecrosscompetitie.nl