Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



TCC - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
UITSLAGENLIJST

07-12-2014 14:10 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Caimin Stevens 87 LAAC Twente 44:11
2 Rik Spijkerman 87 Delden 44:11
3 Tim Jongman 83 Enschede 45:20
4 Nico Klein Poelhuis 80 TION 45:40
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 47:14
6 Jan Baltink 83 AV '23 47:48
7 Niels te Pas 96 Enschede 47:51
8 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 50:22
9 Stef Schulte 88 AV Haaksbergen 51:01
10 Jeroen Laarveld 90 Haaksbergen 52:38
11 Tom Vocke 87 Kronos 52:43
12 Daan Hardon 83 SISU 53:03
13 Erik Kamerling 84 SISU 55:58
14 Wouter Lintsen 84 Hengelo Ov 59:37
15 Jan Raaben ASV 1:07:13

M40, LOOP 1: 12 KM
1 Edwin Veenstra 67 Marathon Pim Mulier 45:31
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 45:50
3 Ronnie Leusink 70 ASV 48:10
4 Guido Gosselink 70 TION 48:23
5 Simon Engelberts 67 TION 48:45
6 Willem-Jan Tanck Enschede 53:27
7 Rutger Tuller 74 Hengelo Ov 53:52
8 Mark walhof 67 Goor 54:59
9 Remco Geerdink 71 Goor 57:49
10 Ronnie Weustink 66 Enschede 1:01:41

M50, LOOP 1: 12 KM
1 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 47:38
2 Hilko Doesburg 62 LAAC Twente 52:13
3 Jan Lammers 57 AV Haaksbergen 53:26
4 Herman ten Hove 54 Goor '75 53:51
5 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 53:54
6 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 57:23
7 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 1:00:12
8 Alphons Winkelman 51 Haaksbergn 1:16:32

VSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Femke Hanse 82 Goor '75 59:03
2 Deborah Wissink 95 Hengelo 1:01:16
3 Eva Arnoldy 86 Delden 1:06:10

V35, LOOP 1: 12 KM
1 Claudia Hilboldt 73 Hengelo 57:55
2 Barbara Tempert 75 ASV 1:02:25
3 Karin Klamer-Stover 61 LAAC Twente 1:03:11
4 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 1:06:44
5 Minou Weustink 67 Enschede 1:08:50

12REM, LOOP 1: 12 KM
1 Erik Schra 72 Almelo 53:13
2 Eelke Naven 87 Zuidwolde 53:15
3 Mattie Verhoeven 63 Haarlo 53:43
4 Hans ten Voorde 63 Haaksbergen 55:40
5 Erik Tempert 69 Eibergen 56:34
6 Mark Gerfen Neede 57:25
7 Erik Jan Landman 76 Hengelo 57:28
8 Herbert Garritsen Eibergen 1:02:25
9 Niek Bouman 88 Haaksbergen 1:03:05
10 Eric Hoogerbrug 65 Aalten 1:04:43
11 Han van de Flier 68 Eibergen 1:04:43
12 Dick Wezel 59 Neede 1:06:15
13 Hanno Tempel 67 Eibergen 1:06:15
14 Ronald Hummelink 85 Eibergen 1:06:22
15 A3 Hoenink 58 Haarlo 1:07:56
16 Casper Hummelink 61 Eibergen 1:10:28

12REV, LOOP 1: 12 KM
1 Sanneke Maas 86 Zuidwolde 1:04:02
2 Erna Verhoeven 64 Haarlo 1:06:48

MSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Thomas Doesburg 92 ASV 21:55
2 Tjer Notten 83 AV '23 22:02
3 Jurrien ten Hoeve 91 Daventria 22:09
4 Branco Van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 22:23
5 Rik Hardon 77 TION 23:08
6 Rob Lanting 85 Marathon Pim Mulier 23:34
7 Ruud van Laar 91 Kronos 23:47
8 René Bos 86 LAAC Twente 23:55
9 João Rebelo 93 Aires (POR) 25:00
10 Tom Wouda 95 AV Haaksbergen 25:34
11 Lennart van de Lit Daventria 27:05
12 Jasper Heming 88 ASV 28:36
13 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 30:46
14 Bart Groot Zevert 84 Eibergen 30:54
15 Johan Rothuizen 82 LAAC Twente 32:12

M40, LOOP 2: 6 KM
1 Jeroen Loskamp 68 Glane 24:13
2 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 24:13
3 Robert Leussenkamp 65 ASV 25:02
4 Arne Oplaat 69 Goor '75 25:49
5 Herman Hassing 70 LAAC Twente 26:04
6 Harald Wiggers 66 Hengelo 26:57
7 Albert van der Smissen 65 Enschede 28:04
8 Ronald Teeuw 67 Enschede 28:13
9 Remon Wunderink 73 Westervoort 28:50
10 Aldo Mulder Enschede 30:38
11 Patrick vd Meulen 70 Almelo 33:20

M50, LOOP 2: 6 KM
1 Ab Reurslag 60 Hanzesport 22:32
2 Erik klein Baltink 64 Hanzesport 23:10
3 Jan Bolster 61 Neede 25:23
4 John Röring 63 Enschede 25:36
5 Wim Dekker 61 Wijhe 26:16
6 Frans Koevoets 61 LAAC Twente 26:28
7 Marcel van Tellegen 64 LAAC Twente 27:08
8 Gerrit Meutstege 59 Enschede 27:46
9 Walter Nijhuis 60 Marathon Pim Mulier 28:25
10 Harrie Bellers 61 Enschede 28:27
11 Theo Kosters 49 Goor '75 30:23
12 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 31:01
13 Bob Doornweerd ASV 33:14
14 Tonny Mengerink 54 Goor 41:35

VSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Rianne Aarnink 86 TION 26:09
2 Brigitte Loos 81 Iphitos 27:19
3 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 28:38
4 Lieneke Hardon 84 SISU 29:04
5 Maartje Hendrikse 91 Kronos 29:53
6 Esmee Peters 95 Hengelo 30:14
7 Laura Jager 99 ASV 30:20
8 Leanne Kruiskamp 84 SISU 32:54
9 Jettie Kolkman 94 Wageningen 35:35
10 Anouk Weustink 00 Enschede 37:15
11 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 37:27
12 Evelyne Bekke 80 Goor 38:45

V35, LOOP 2: 6 KM
1 Gea Siekmans 63 TION 26:15
2 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 29:12
3 Ineke Visser ASV 29:28
4 Evelien van Nieuwkuijk 71 Losser 33:18
5 Angela Cuevas 69 Westervoort 33:23
6 Ana Jeremic eibergen 33:59
7 Monique Grievink 65 Goor 34:58
8 Astrid Veldman 66 Goor 37:35

JJUNA, LOOP 2: 6 KM
1 Joost Somsen 99 ASV 23:28

6REM, LOOP 2: 6 KM
1 Bert ten Thije Boonkka 72 Haaksbergen 23:29
2 Gijs Maarse 90 Eibergen 24:03
3 Stefan Lankheet 93 Haaksbergen 26:49
4 Dennis Wonnink Eibergen 27:23
5 Joris Wansink Emmen 28:02
6 Wouter Klumpers 91 Eibergen 29:50
7 Erik Goudswaard 67 Eibergen 29:56
8 Mirco Wiericx 94 Eibergen 30:18
9 Rob Bomers 66 Eibergen 30:39
10 Martin Rooks 55 Eibergen 34:23
11 Aldo Coso 82 Enschede 36:12

6REV, LOOP 2: 6 KM
1 Angela Nijkamp 87 Neede 31:29
2 Tamara Woertman 77 Eibergen 33:30
3 Harriet van der Duim 64 Eibergen 33:35
4 Sylvia van Koningshove Emmen 33:56
5 Marija Serpic 00 Eibergen 34:00
6 Ingrid Pasman 77 Eibergen 34:12
7 Dini Hogeweg 57 Borculo 35:34
8 Emily Carrasco Perez Haaksbergen 35:47
9 Susana Castilla Waande Vreden (GER) 35:53
10 Linda Wamelink Winterswijk 36:32
11 Erna Klumpers 60 Eibergen 38:02
12 Paulien Boverhof 64 Beltrum 38:03
13 Marieke Kuiterman 79 Enschede 38:38
14 Inge Huetink Enschede 40:12
15 Sanne van Gorkom 88 Lichtenvoorde 41:14
16 Kitty van Heuveln 72 Eibergen 41:22
17 Alwine de Raad 71 Eibergen 41:30
18 Ki te Woerd 70 Eibergen 44:08

JJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Robin Klamer 99 LAAC Twente 10:26
2 Koen Wiggers 98 Marathon Pim Mulier 10:41

MJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Ellen van der Kolk 98 TION 12:02
2 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 12:04
3 Susan Wouda 99 Goor '75 13:39
4 Hanneke Bolster 98 ASV 14:00
5 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 14:34
6 Laura Nijhof 99 ASV 14:53

JJUNC, LOOP 3: 3 KM
1 Maikel Bloemen 01 Iphitos 11:55
2 Mart Nijhuis 00 Hengelo 12:04
3 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 12:59
4 Tristan Loskamp 01 Losser 13:02
5 Thomas Jager 01 ASV 13:03

3REM, LOOP 3: 3 KM
1 Boudewijn Ilbrink Zutphen 17:06
2 Timo Ilbrink Zutphen 17:13

3REV, LOOP 3: 3 KM
1 Monique ter Braak 82 Neede 20:07

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 5:43
2 Tosca Oudshoorn 01 AV Haaksbergen 6:00
3 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 6:07
4 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 6:11
5 Kaya Wildenborg 01 Haaksbergen 6:39
6 Laura Bomers 01 ASV 6:40
7 Suse Stijckel 01 TION 7:33
8 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 8:17
9 Corine Geerts Groenlo 14:32

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Mats Klein Poelhuis 03 TION 5:22
2 Niels Haverkate 02 Ambt Delden 5:24
3 Connor Kluivers 02 ASV 5:28
4 Bram Klein Poelhuis 02 TION 5:31
5 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 5:36
6 Bart Baassen 03 Almelo 5:44
7 Levi Witbreuk 03 Haasbergen 5:55
8 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 6:10
9 Fernando Wunderink 03 Westervoort 6:10
10 Matthijs Beerling 03 SISU 6:20
11 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 6:23
12 Lars vd Steeg 03 Almelo 6:55
13 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 7:01
14 Luca Walhof 03 Goor '75 7:35
15 Luc ter Linde 02 Enschede 7:36
16 Jeroen Weernink Groenlo 8:39
17 Dinant Vaags ASV 8:58

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Britt Oplaat 02 Diepenheim 5:46
2 Nikita Hammink 03 SISU 6:08
3 Milou Oplaat 02 Diepenheim 6:13
4 Anouk van Manen 03 Marathon Pim Mulier 6:24
5 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 6:36
6 Megan Davina 02 Hengelo 6:57
7 Inez vd Meuelen 03 Almelo 7:08
8 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 7:18
9 Elke Tjepkema 02 Hengelo 7:22
10 Emma Halfman 03 SISU 7:42
11 Yael de Raad Eibergen 9:24

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Niek Nijman 04 Goor '75 4:03
2 Mart te Vaanhold 04 ASV 4:10
3 Jorn Zwiers 04 Eibergen 4:11
4 Twan Willemsen 04 Eibergen 4:36
5 Thijs Grijsen 04 ASV 4:40
6 Tijn Kuit 04 Enschede 4:41
7 Wiebe Kokenberg 04 SISU 4:46
8 Gijs Scharenborg 04 ASV 4:54
9 Milan Reuvers 03 Eibergen 5:01
10 Joost van Manen 05 Marathon Pim Mulier 5:11
11 Sam Tempert 04 ASV 5:12
12 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 5:12
13 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 5:23

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kyara Ruardij 04 AV Haaksbergen 4:16
2 Julia vd Meulen 05 Almelo 4:30
3 Romy Snijders 04 ASV 4:34
4 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 4:38
5 Annemarie Gosselink 04 Ahaus-Alstätte (GER) 4:43
6 Elin Ottenschot 04 AV Haaksbergen 4:46
7 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 4:49
8 Finn Schreuder 04 Eibergen 5:03
9 Merrin Kluivers 05 ASV 5:17
10 Esmee Mulder TION 5:18
11 Daniek Heinst 04 Haaksbergen 5:22
12 Lieke Tjepkema 04 Hengelo 5:28
13 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 5:31
14 Loes ten Thije Boonkka 05 Haaksbergen 5:36
15 Britt te Woerd 05 ASV 5:36
16 Floor klein Goldewijk ASV 9:02

JPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Julian Wilting 06 TION 4:25
2 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 4:26
3 Nauk Tempert 06 ASV 5:07
4 Syl Zimmermann 06 SISU 5:30
5 Jonah Harwig 06 Vriezenveen 5:44
6 Karsten van Dijk 06 SISU 6:02

MPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Joan Hardon 06 Almelo 4:43
2 Kris Oosterveld 06 Marathon Pim Mulier 4:58
3 Florine Braakman Goor '75 5:50
4 Sam Schra 06 SISU 6:07

JPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 David Dinter 07 ASV 5:31
2 Boudewijn Braakman Goor '75 6:13

MPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kenna Kluivers 07 ASV 5:23
2 Finne Baër 07 SISU 5:31
3 Diede Maatman 07 ASV 5:47
4 Faye Hardon 07 Almelo 5:51
5 Julia Wissink 08 Diepenheim 6:14
6 Evelien Gosselink 07 Ahaus-Alstätte (GER) 6:56

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie