Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Hulsbeekcross LAAC Twente




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - HULSBEEKCROSS
UITSLAGENLIJST

20-01-2020 09:30 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1 12 KM
1 Dave Pauelsen 86 TION 42:31
2 Tim Jongman 83 Triathlon 43:55
3 Sven van Munster 87 TION 44:15
4 Ivan Smid 89 Emmen 45:30
5 Denver Bijlsma 91 Eibergen 45:51
6 Harald Derks 81 LAAC Twente 46:34
7 Edwin van der Ham 80 TION 47:17
8 Jord Pereboom 91 Oldenzaal 47:54
9 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 49:36
10 Wouter Andringa 85 Enschede 50:16
11 Tim Dielhoff 82 Enschede 51:58
12 Huub Koster 92 Oldenzaal 52:00
13 Frank Meere 83 Hengelo 52:25
14 Marcel Kraesgenberg 89 Denekamp 52:51
15 Bob Kiens 80 Borne 54:05
16 Bas Damink 81 Oldenzaal 54:07
17 Rob Heuvels 84 Denekamp 54:58
18 Jeroen Nijhuis 81 Oldenzaal 55:31
19 Dylan Engelbertink 91 Enschede 55:37
20 Bart Veurink 97 Hardenberg 56:17
21 Maarten Arends 80 Oldenzaal 56:33
22 Huub Mensink 80 Denekamp 57:06
23 Laurens van der Velde 81 Enschede 57:52
24 Ward Nijland 95 Wageningen 1:02:49
25 Sjoerd Lensink 88 Aalten 1:03:17

M40, LOOP 1 12 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 42:47
2 Mark Saathof 73 LAAC Twente 43:47
3 Michel van der Heide 70 Goor '75 48:21
4 Raymond Zeeman 70 Losser 50:06
5 Ferry Schopman 76 LAAC Twente 52:58
6 John Galgenbeld 78 Enschede 53:11
7 Ronald Snippers 79 Iphitos 54:03
8 Rob Veenhoven 76 Hengelo 54:45
9 Wouter Hagen 76 LAAC Twente 55:18
10 Bob Leuvelink 73 Marathon Pim Mulier 55:27
11 Bernd Mensen 79 Oldenzaal 55:53
12 Rene Kuiper 71 LAAC Twente 59:00
13 Bas Hudepohl 79 Oldenzaal 59:30
14 Raymond Punt 77 Oldenzaal 1:02:03
15 René Verdam 73 Enschede 1:03:31
16 Geert Bakhuis 70 Daarle 1:06:03
17 Bas Busschers 77 Enschede 1:08:27
18 Frank Kamerbeek 70 Enschede 1:10:57
19 Wouter Zurcher 74 Enschede 1:15:17

M50, LOOP 1 12 KM
1 Peter Balkenende 66 AV '56 46:46
2 André Oude Elferink 67 Denekamp 48:56
3 Edwin Veenstra 67 TION 49:22
4 Joop Vriend 67 LAAC Twente 49:43
5 Ron Hofte 62 LAAC Twente 50:56
6 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 52:21
7 Bart Vos 65 LAAC Twente 53:55
8 René Roelofs 64 LAAC Twente 56:07
9 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 56:31
10 Robert Brunink 69 LAAC Twente 57:41
11 Paul van der Vegt 61 TION 58:33
12 Wilfried Nijhuis 69 LAAC Twente 58:44
13 Gerrit ter Doest 67 Hengelo 59:05
14 Robert Schulte 65 Haaksbergen 1:01:56
15 Gerard Zwaferink 64 Oldenzaal 1:03:07
16 Han Lansink 62 LAAC Twente 1:07:56
17 Leo van Wijchen 63 Iphitos 1:08:08
18 Peter de Zeeuw 68 Borne 1:09:23
19 Franz Schucker 63 Ahaus 1:12:09
20 Bart Sachse 69 Enschede 1:15:10

M60, LOOP 1 12 KM
1 Harry Dijk 55 Enschede 51:46
2 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 57:11
3 Paul Slot 58 Lonneker 1:01:17
4 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 1:02:30
5 Cor Kuiper 55 TION 1:04:21
6 Aert Bakker 51 Enschede 1:06:51

VSEN, LOOP 1 12 KM
1 Titia van der Stelt 90 LAAC Twente 54:29
2 Simone van der Stelt 86 Enschede 57:02
3 Nina Oude Bos 92 Oldenzaal 58:03
4 Carlijn Huuskes 91 LAAC Twente 1:01:43
5 Marlies Hemmer 86 LAAC Twente 1:03:26
6 Eline Veen 88 Hengelo Ov 1:16:42

V35, LOOP 1 12 KM
1 Sandra Wassink 77 Archeus 52:40
2 Tessa Schurink 83 Enschede 55:11
3 Claudia Hilboldt 73 LAAC Twente 55:29
4 Petra Meinen 82 Archeus 57:53
5 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 1:00:16
6 Debby Hoffmann 78 Oldenzaal 1:07:16
7 Chantal de Graaf 78 Enschede 1:08:27
8 Martha Hettema 71 Borne 1:09:23
9 Manon Lansink 80 De Lutte 1:10:01

V50, LOOP 1 12 KM
1 Jet Klomp 65 Haaksbergen 1:07:01
2 Anny Vaneker 57 Iphitos 1:08:37
3 Onbekend 68 Ahaus 1:12:27
4 Gerda Koedijk-Paus 54 LAAC Twente 1:16:50

MSEN, LOOP 2 6KM
1 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 20:15
2 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 20:51
3 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 20:52
4 Freek Bielevelt 96 Haaksbergen 21:49
5 Tjitse Ozinga 96 Oldenzaal 22:13
6 Mark Vlutters 89 Iphitos 22:27
7 Jasper Haselager 82 Losser 22:54
8 Nico Klein Poelhuis 80 TION 22:59
9 Sebastiaan Horselenber 04 Hanzesport 23:10
10 Lukas Bos 96 Enschede 24:01
11 Rene Bos 86 LAAC Twente 24:09
12 Thomas Karnebeek 04 24:11
13 Joram Hoekman 83 LAAC Twente 24:53
14 Remco Smits 92 Marathon Pim Mulier 25:39
15 Mart uit het Broek 91 Iphitos 25:54
16 Jeroen Scholten 80 Enschede 26:34
17 Hans Pijpker 80 Enschede 27:13
18 Wouter van der Waal 81 Enschede 27:26
19 Rick Bakhuis 86 Enschede 27:35
20 Caminde Smit 83 Almelo 27:42
21 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 27:46
22 Joep Keur 04 Losser 27:49
23 Jesse Olde Riekerink 04 Iphitos 28:07
24 Dennis Wijnberg 81 Enschede 28:10
25 Justin Gemser 94 Hengelo Ov 30:18
26 Joost van der AA 92 Borne 30:21
27 Martin Platenkamp 88 Marathon Pim Mulier 30:23
28 Dieko Vrieling 83 Marathon Pim Mulier 31:00
29 Patrick de Boer 83 Oldenzaal 31:17
30 Lars Degen 92 Oldenzaal 31:57
31 Leon Geerlink 92 Oldenzaal 33:23
32 Rene Bouman 81 Enschede 33:41
33 Robert Olthof 87 Enschede 34:51
34 Joris klein Haarhuis 88 Tubbergen 37:24
35 David Fidder 04 Albergen 38:48

M40, LOOP 2 6KM
1 Jorrit Stokvis 74 Marathon Pim Mulier 22:17
2 Raymond Brunninkhuis 75 Ootmarsum 22:58
3 Guido Gosselink 70 TION 23:07
4 Jan Luttikhedde 74 buurse 23:17
5 Daniele Arseni 74 Enschede 23:27
6 Arjan Eenink 75 Winterswijk 23:48
7 Arjan van de Haar 71 Goor '75 24:56
8 Rolf Schootman 79 ASV 25:10
9 S Smedes 78 Hengelo Ov 25:12
10 Martijn ter Hofte 73 Hengelo 26:27
11 Reinier van der Wal 71 Borne 27:44
12 Frank ten Doeschot 75 Hengelo 29:36
13 Roland Peters 74 Enschede 30:26
14 Daan Peters 72 Enschede 30:26
15 Gerard Bannink 70 ASV 30:51

M50, LOOP 2 6KM
1 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 23:41
2 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 25:24
3 Theo Schreurs 66 Winterswijk 25:55
4 Jan Wullink 66 Vasse 26:51
5 John Hagemeier 68 TION 27:44
6 Albert van der Smissen 65 Enschede 28:13
7 Erik Elmers 66 Hengelo 28:16
8 Teeuw 67 Boekelo 28:58
9 Bob van Es 69 TION 29:59
10 Ruud Haarman 67 Weerselo 30:41
11 FG Spinder 69 Eibergen 32:36
12 Hans Fidder 67 Albergen 33:45
13 Chris Zorgdrager 65 Denekamp 35:44
14 Alex Tiehuis 61 Enschede 37:02

M60, LOOP 2 6KM
1 Ronald Runnawatine 57 enschede 26:04
2 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 26:49
3 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 31:27
4 Theo Weegerink 45 LAAC Twente 31:32
5 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 33:49
6 Carel van Leeuwen 55 TION 34:19
7 Hans Klomp 43 LAAC Twente 39:51
8 Gerrit de Klein 41 LAAC Twente 48:10

VSEN, LOOP 2 6KM
1 Gemma Frances 01 TION 24:53
2 Nadinja Schonewille 95 SISU 26:30
3 Ellie van Houten 86 Triathlon 27:22
4 Hasse Keulstra 00 Enschede 27:40
5 Elisabetha Ribera Dalc 96 Enschede 27:44
6 Anouk Schreurs 93 Archeus 28:09
7 Jolien Ramerman 93 Borne 28:11
8 Emma Trouw 01 Kronos 28:31
9 Iris Bosch 93 Enschede 28:39
10 Iris Wilms Hengelo 28:41
11 Deniece Kirk 94 Hengelo 29:29
12 Annemarie Gosselink 04 TION 31:05
13 Nikee Ruardij 95 Enschede 31:15
14 Rox van der Laan 86 LAAC Twente 31:34
15 Ester Scholten 89 Hengelo Ov 32:25
16 Lieske van der Voort 94 Enschede 32:56
17 Iris Reimerink 88 Enschede 33:36
18 Meike Wensink 87 Weerselo 35:29
19 Kinga Voorhuis 94 Oldenzaal 35:49
20 Linda Weustink 87 Enschede 36:30
21 Mirjam Bos 96 Enschede 36:38
22 Ilse Hesselink 93 Saasveld 37:17
23 Merel Tijhuis 92 Tubbergen 37:24
24 Anouk Kreijenveld 93 Hengelo Ov 37:58
25 Kelly Beverborg 92 Hengelo Ov 38:00
26 Lisa Campos 95 Oldenzaal 42:44
27 Sofie Blokhuis 89 Weerselo 44:40

V35, LOOP 2 6KM
1 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 26:25
2 Laura Kotte 73 LAAC Twente 26:47
3 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 28:03
4 Margot Damhof-Leushuis 74 Borne 28:17
5 Claudia Bergman 71 GAC Hilversum 28:47
6 Melanie Hollmann 81 Doetinchem 28:49
7 Bertine Luttikhedde 79 buurse 30:00
8 Erica Rompelman 79 TION 31:31
9 Gonny Peters 70 TION 32:18
10 Anouk Tragter 81 Geesteren Gld 32:46
11 Kim Kloppenborg 81 Oldenzaal 33:30
12 Aimee Bakhuis 83 Enschede 34:42
13 Jacobijn Boerrigter 80 Oldenzaal 35:28
14 Claudia Keereweer 74 Iphitos 36:22
15 Talitha Huiskes-Faber 80 LAAC Twente 36:24
16 Melinda Peters 76 Enschede 36:36
17 Rienke Boersma 72 TION 36:41
18 Miranda de Boer 75 TION 39:16
19 Susan Westbroek 75 Enschede 39:25
20 Mariska Heuver 73 Rijssen 39:41
21 Jikke van Beek 78 Hengelo Ov 40:23
22 Selina Smedes 79 Marathon Pim Mulier 42:20
23 Jolijn Siekman 79 Enschede 43:32
24 Carmen Malcorps 72 PAC 46:30

V50, LOOP 2 6KM
1 Saskia Bekhuis 69 Vasse 27:46
2 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 30:16
3 Rian Hagedoorn 69 31:58
4 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 35:05
5 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 36:11
6 Marian Wassenburg 59 TION 36:43
7 Jolande Hannink 68 LAAC Twente 36:55
8 Ellen Siemonsma 61 LAAC Twente 36:55
9 Herma Olde Keizer 58 LAAC Twente 37:20
10 Irene Bulter 69 LAAC Twente 37:31
11 Margreet de Hoog 69 TION 39:36
12 Alison Anssems 62 LAAC Twente 40:03
13 Gea Schuurman 65 Denekamp 41:49

JJUNA, LOOP 2 6KM
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 22:03
2 Niels Haverkate 02 Goor '75 24:09
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 25:04

MJUNA, LOOP 3 3KM
1 Marte Kotte 08 Oldenzaal 14:21
2 Tosca Oudshoorn 01 Marathon Pim Mulier 14:27
3 Emmy Tenniglo 08 Oldenzaal 14:38
4 Daphne de Koning 01 Archeus 15:19

JJUNB, LOOP 3 3KM
1 Florian Kok 04 Oldenzaal 10:22
2 Douwe Bentsink 04 Archeus 10:23
3 Milan Veenstra 04 TION 10:55
4 Luke Hiddink 04 Archeus 10:56
5 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 11:35
6 Steven Luttikhedde 04 Buurse 12:06

MJUNB, LOOP 3 3KM
1 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 12:54
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 13:08
3 Maren de Koning 03 Winterswijk 14:03
4 Anne Hovenga 04 Archeus 15:37
5 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 16:37

JJUNC, LOOP 3 3KM
1 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 11:17
2 Lars van Kempen 06 Iphitos 11:31
3 Dani Martens 06 TION 12:01
4 Cars Bennink 05 TION 12:07
5 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 12:26
6 Koos Gosemeijer 06 Oldenzaal 14:41
7 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 15:43
8 Bas Rinket 06 Enschede 16:18

MJUNC, LOOP 4 2KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 9:25
2 Iris Wilms 05 Marathon Pim Mulier 9:45
3 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 10:34
4 Meike Vincent 06 Marathon Pim Mulier 10:48
5 Jasmijn Wilms 06 Marathon Pim Mulier 11:15
6 Kirra Smedes 05 Marathon Pim Mulier 11:44

JJUND, LOOP 4 2KM
1 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 8:40
2 Henrik Boomkamp 07 ASV 9:04
3 Lev Hoffmann 07 Oldenzaal 9:17
4 Joep Scholten 08 Iphitos 9:26
5 Jarno Heijnsdijk 08 AV Haaksbergen 9:27
6 Fabian Bos 07 Iphitos 9:38
7 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 9:50
8 Ruben Stuifzand 08 Enschede 9:59
9 Bram van Kempen 08 Iphitos 10:01
10 Sieb Heuvels 08 Denekamp 10:19
11 Maarten de Olde 08 SISU 10:34

MJUND, LOOP 4 2KM
1 Anne Tijink 07 Oldenzaal 9:58
2 Taynah Halink 08 Oldenzaal 10:32
3 Sophia de Leeuw 08 Enschede 11:10
4 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 11:12
5 Kim ten Doeschot 08 Hengelo Ov 11:13
6 Lynn de Jonge 08 Hengelo Ov 11:23

JPUPA, LOOP 5 1KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 4:50
2 Lars Jansen 09 Goor '75 5:10
3 Liam Prinsen 10 Meddo 5:14
4 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 6:00
5 Lars Galgenbeld 10 Enschede 6:41

MPUPA, LOOP 5 1KM
1 Zoë Meinen 10 Archeus 5:12
2 Laura Kempers 09 Markelo 5:16
3 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 5:52
4 Gwen Wiedemeijer 09 Marathon Pim Mulier 6:04
5 Jetske de Jonge TION 6:19

JPUBB, LOOP 6 1KM
1 Tom Spek 11 Enschede 5:29
2 Bartjan Pietersen 11 Archeus 5:40
3 Kamiel Schulte 11 TION 5:46
4 Cas Lauwers 11 Oldenzaal 6:03
5 Thijs Kempers 11 Markelo 6:10
6 Hessel Heuvels 11 Denekamp 6:10
7 Rafi Hoffmann 11 Oldenzaal 6:27
8 Timo Smit 11 TION 6:29
9 Sam Eenink 11 Archeus 7:03

MPUPB, LOOP 6 1KM
1 Suus Eertman 11 De Lutte 6:09
2 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 6:13
3 Kris van den Broek 11 Oldenzaal 6:17
4 Lotte van Kempem 11 Iphitos 6:17
5 Julia Spiele 11 Iphitos 6:55
6 Niene Visscher 11 Oldenzaal 7:46

JPUPC, LOOP 7 1KM
1 Lennard Kooiker 12 Enschede 5:27
2 Duuk Damveld 15 Marathon Pim Mulier 6:24
3 Siem Schulte 13 TION 6:42
4 Julian Kuipers 13 Iphitos 7:01
5 Mats van den Broek 13 Oldenzaal 7:36
6 Vigo Damveld 15 Oldenzaal 13:01

MPUPC, LOOP 7 1KM
1 Fem van Veen 12 Iphitos 6:18
2 Kim Jansen 12 Goor '75 8:19
3 Nikki van den Broek 15 Oldenzaal 9:00

9_M, 9 KILOMETER
1 Mart Nijhuis 00 Hengelo 31:16
2 Sander Roesink 87 Hengelo Ov 38:49
3 Frank Wageman 87 Hengelo Ov 39:06
4 Arno Derksen 80 Aalten 39:45
5 Kosta 88 Oldenzaal 39:56
6 Tom Kwekkeboom 91 Oldenzaal 40:11
7 Freek Dokter 79 Enschede 40:47
8 Nico Benneker 69 Oldenzaal 41:05
9 Matt Eers 81 Losser 41:19
10 Harold Tijink 76 Oldenzaal 41:27
11 Peter van Roosmalen 83 Enschede 41:47
12 Thijs Westerbeek 84 Oldenzaal 42:25
13 Wouter Oonk 94 Weerselo 43:58
14 Laurens Borghuis 67 Saasveld 44:05
15 Edwin Bijlsma 87 Bruchterveld 45:21
16 Bas Odink 93 Hardenberg 45:22
17 Nico Zeeders 83 Hengelo 45:38
18 Robert Huusken 69 Oldenzaal 45:49
19 Walter Nijhuis 60 Hengelo 45:51
20 Kaj Blokhuis 81 Hengelo 47:36
21 Frank Kamphuis 82 Enschede 48:18
22 Dennis Tolhuis 75 Hengelo Ov 48:20
23 Mike Luttikhuis 90 Oldenzaal 49:29
24 Tom van der Pluijm 90 Losser 50:33
25 Hans Grootenhaar 67 Hengelo 52:50
26 Jan Kroeze 56 Oldenzaal 53:22

9_V, 9 KILOMETER
1 Imke Woldering 95 Oldenzaal 49:16
2 Linda Mateboer 77 Delden 49:24
3 Daisy Meekes 82 Enschede 51:25
4 Bernadette Nijenhuis 62 Deurningen 52:38
5 Karin Grootenhaar 66 Hengelo 52:53
6 Odile Elshout 72 Oldenzaal 53:10
7 Kjersti Bugge 61 Oldenzaal 53:17
8 Maria Cristina Tolomeo 68 Oldenzaal 53:17
9 Monique Greftenhuis 70 De Lutte 56:45

3MC, CANICROSS 3KM
1 Henri Bolink 68 Nijverdal 11:58
2 Bas Reith 93 Hengelo Ov 12:42
3 Wesley Haakman 86 Lutten 14:10
4 Melvin Hamer 94 Enschede 14:11
5 Thijs Reith 90 Hengelo Ov 15:15
6 Rob Reith 61 Hengelo Ov 15:33
7 Bart Boomars 64 Oldenzaal 15:39

3VC, CANICROSS 3KM
1 Rabea Kühn-van Geldern 92 Gelsenkirchen (GER) 10:21
2 Lucie Sönnichsen 95 Gladbeck (GER) 11:53
3 Amy BOsch 88 Bruchterveld 12:30
4 Rianne Blokhuis 76 Enschede 13:54
5 Ellis Lansink 93 Oldenzaal 14:59
6 Ellen Smit 87 Enschede 16:55
7 Melissa van der Beek 85 Enschede 18:01
8 Karlijn Barends 11 Enschede 20:11
9 Debbie Barends 77 Enschede 20:13

6MC, CANICROSS 6KM
1 Ruben Postma 84 Ermelo 20:06
2 Marco Bohxem 76 Bergentheim 25:29
3 N. Velthuis 77 Oldenzaal 25:39
4 André Bosgraaf en Nala 64 Overdinkel 26:05
5 Remy van der Beek 81 Enschede 26:15
6 Remco Slot 79 Markelo 27:35
7 Mark Snuverink 84 Oldenzaal 28:05
8 Maarten Christenhusz 71 Oldenzaal 29:08
9 Team Nico en Laik 55 Oldenzaal 29:20
10 Mathieu JaspersFaijer 78 Enschede 32:21

6VC, CANICROSS 6KM
1 Laura Tuller 81 Enschede 26:16
2 Judith JaspersFaijer 81 Enschede 28:36
3 Lia en Kaya 90 Enschede 29:06
4 Milou Derkman 77 Enschede 31:17
5 Nicole Brands 82 Holten 31:36
6 Veronique Ligtenberg 68 Enschede 34:03
7 Rita Doesburg 66 Rekken 38:05

www.twentsecrosscompetitie.nl