Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
UITSLAGENLIJST

17-02-2022 13:55 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 34:19 34:18
2 Luuk Wijering 93 Cifla 34:30 34:30
3 Gijs Boerrigter 96 Oldenzaal 35:34 35:33
4 Niels Scheffer 95 LAAC Twente 36:45 36:44
5 Steven Mengels 85 Enschede 37:42 37:40
6 Tim Jongman 83 Nederlandse Triathlo 38:39 38:37
7 Thijs Oude Nijhuis 91 LAAC Twente 39:14 39:12
8 Rik Spijkerman 87 LAAC Twente 39:18 39:15
9 Pim de Kok 82 Enschede 40:30 40:27
10 Joep Zanen 93 Nederlandse Triathlo 40:30 40:28
11 Remko Siers 82 LAAC Twente 42:02 41:58
12 Vincent Buursen 87 Enschede 42:32 42:30
13 Denver Bijlsma 91 Eibergen 43:25 43:21
14 Stan Boerrigter 03 Oldenzaal 43:52 43:49
15 Daan Hardon 83 Almelo 43:55 43:53
16 Nick De Vries 90 Enschede 44:00 43:58
17 Arjo Koekoek 92 Almelo 44:05 44:03
18 Tim Baveld 90 Enschede 46:45 46:40
19 Bas Dijkhuis 97 Enschede 46:53 46:49
20 Elmer Mulder 83 Borne 47:16 47:08
21 Tom Hoekman 83 Weerselo 50:04 49:58
22 Ronald Medema 85 Losser 54:25 54:18
23 Pieter Goorhuis 82 Enschede 54:28 54:23

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 36:53 36:52
2 Mark Saathof 73 LAAC Twente 37:16 37:15
3 Jurian Glas 80 Loopgroep Aart Stigt 37:46 37:45
4 Edwin van der Ham 80 TION 40:30 40:28
5 Jeroen Lunding 75 Enschede 42:06 42:02
6 Christian Hollanders 73 LAAC Twente 42:56 42:53
7 Marcel Spek 73 Enschede 44:30 44:26
8 Jeroen Lensen 77 Almelo 46:06 45:58
9 Heinz Kulpe 77 Nederlandse Triathlo 46:11 46:02
10 Bas Van den Berg 74 Iphitos 47:10 47:07
11 Ivo Dousi 79 Losser 47:19 47:13
12 Laurens van der Velde 81 Enschede 47:56 47:51
13 Erwin Hekman 79 Archeus 47:57 47:51
14 Frank Pauw 74 Velp Gld 51:41 51:33
15 Bart de Vries 77 Iphitos 52:37 52:29
16 René Van der Sanden 76 Enschede 52:38 52:30
17 Maurice Olde Heuvel 74 Losser 54:51 54:44
18 Rob de Wildt 80 Enschede 55:11 54:59
19 Gerjan Ligtenberg 81 Enschede 55:20 55:14
20 Mark Nijmeijer 72 Enschede 56:38 56:28
21 Ger Sch 80 Overdinkel 57:29 57:16
22 Dirk Bekke 77 Loopgroep De Lutte 58:13 58:02
23 Niels Doorn 76 Enschede 58:26 58:14
24 Koen Nijland 78 Loopgroep De Lutte 1:01:02 1:00:52
25 Rob Kriele 72 Overdinkel 1:04:49 1:04:36

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Raymond Zeeman 70 Losser 40:07 40:06
2 Rob Baars 71 LAAC Twente 42:41 42:38
3 Gerrit Dijkslag 68 AVA '70 43:41 43:39
4 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 44:49 44:45
5 Mark Boerrigter 71 Oldenzaal 46:24 46:20
6 Henk van Benthem 66 Oldenzaal 49:26 49:22
7 Robert Schulte 65 Haaksbergen 52:38 52:31
8 Hans Velthuis 65 Enschede 53:14 53:05
9 Wijnand Zoutendijk 67 SISU 54:07 53:53
10 Leo van Wijchen 63 Iphitos 57:30 57:22

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Hans Rawee 60 Triathlon 45:29 45:26
2 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 49:57 49:53
3 Rudy Feldman 60 Ootmarsum 50:04 49:58
4 Paul Slot 58 Enschede 55:14 55:08
5 Cor Kuiper 55 TION 56:13 56:05
6 Harrie uit het Broek 55 Losser 57:05 57:00
7 BertJan Nijhuis 60 TION 1:00:10 1:00:00
8 Aert Bakker 51 Enschede 1:01:51 1:01:38
9 Henk de Jong 48 Oldenzaal 1:09:18 1:09:12

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Sheila Speijer 91 Hengelo Ov 44:20 44:07
2 Lynn Peters 95 Enschede 48:50 48:45
3 Carmen van Alst 89 Eibergen 52:15 52:06
4 Jade Blokhuis 02 Enschede 54:26 54:17
5 Marian Kwekkeboom 89 1:01:47 1:01:36
6 Marieke Schutten 93 1:01:48 1:01:37

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Arenda Könnecke 77 Atletics Nijverdal 44:10 44:07
2 Claudia Hilboldt 73 Hengelo Ov 46:06 46:04
3 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 49:11 49:04
4 Petra Hengeveld 82 Archeus 50:42 50:36
5 Carien Tebbens 78 LAAC Twente 52:52 52:42
6 Nicole Kuipers 83 Loopgroep De Lutte 1:01:04 1:00:54
7 Ellen Noordhof 76 Loopgroep De Lutte 1:01:08 1:00:58
8 Kim Oosting 85 Losser 1:02:10 1:01:58
9 Femke van den Berg 81 Losser 1:02:27 1:02:15
10 Rian Boers 83 Loopgroep De Lutte 1:04:44 1:04:33
11 Marloes Westerik 84 Loopgroep De Lutte 1:04:44 1:04:33
12 Rosa Teunis 82 Almelo 1:09:18 1:09:01
13 Mara Meulenbeld 80 Almelo 1:09:18 1:09:02

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Monique van Benthem 70 Oldenzaal 50:07 50:02
2 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 53:34 53:26
3 SJM Veldhuis 70 LAAC Twente 55:59 55:52
4 Rianne Vossers 69 LAAC Twente 57:32 57:21
5 Jacoline Huiskes 58 LAAC Twente 1:08:13 1:08:05
6 Susanne Jongepier 69 Enschede 1:12:54 1:12:38
7 Sharon Selen 71 Enschede 1:18:32 1:18:16

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Gert Tijhuis 01 Atletics Nijverdal 17:19 17:19
2 Jakub Lewandowski 01 TION 17:32 17:31
3 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 17:46 17:46
4 Bastiaan Roelofs 92 LAAC Twente 18:32 18:32
5 Damian Lange 97 Nederland 19:04 19:02
6 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 19:09 19:08
7 Bart Damveld 82 LAAC Twente 19:28 19:27
8 Mark Vlutters 89 Iphitos 20:02 20:00
9 Robin Brand 99 LAAC Twente 20:10 20:08
10 Thijs Coppelmans 85 LAAC Twente 21:10 21:07
11 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 22:17 22:16
12 Michel Piet 83 Hengelo Ov 23:30 23:25
13 Lars Grooters 11 ASV 24:14 24:08
14 Tom van der Pluijm 90 Oldenzaal 24:16 24:04
15 Jordy Nijhuis 82 Iphitos 28:50 28:44

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Raymond Brunninkhuis 75 LAAC Twente 18:54 18:54
2 Hendri Weenk 77 ASV 19:25 19:25
3 Nico klein Poelhuis 80 TION 19:49 19:49
4 Matthijs Kruijsen 79 Enschede 20:08 20:06
5 Jan Luttikhedde 74 Haaksbergen 20:38 20:36
6 Jeroen Olde Benneker 72 20:55 20:52
7 Rolf Schootman 79 ASV 21:04 21:03
8 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 21:35 21:33
9 Sjabbo Smedes 78 Marathon Pim Mulier 21:41 21:39
10 Jeroen Scholten 80 Enschede 21:43 21:40
11 Marco Gerritsen 74 Hengelo Ov 24:29 24:24
12 Frank ten Doeschot 75 Hengelo Ov 24:34 24:28

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Marcel Jolink 70 Argo 20:32 20:32
2 Theo Schreurs 66 Winterswijk 21:41 21:39
3 Edwin Veenstra 67 TION 21:54 21:51
4 Hans Dat 63 LAAC Twente 22:07 22:04
5 Hans Grooters 66 ASV 24:16 24:10
6 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 24:24 24:19
7 Toni Otten 67 Borculo 24:50 24:47
8 Harold Fraterman 71 Losser 25:10 25:06
9 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 26:05 26:02
10 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 26:24 26:20
11 Aldo Mulder 66 Atletics Nijverdal 27:09 27:03

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Herman Franck 58 ASV 27:21 27:19
2 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 28:02 27:55
3 Alex Tiehuis 61 TION 29:12 29:06

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 20:40 20:38
2 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 22:49 22:48
3 Joanne Schuitemaker 93 Groningen 23:30 23:26
4 Anouk Schreurs 93 Archeus 23:55 23:53
5 Wies Jacobs 00 SISU 25:47 25:44
6 Deniece Kirk 94 Hengelo Ov 26:18 26:10
7 Mieke Foks 91 Enschede 26:20 26:12
8 Willemijn Vredegoor 92 Enschede 26:24 26:18
9 Inge-Loes Willemsen 89 Enschede 27:32 27:27
10 Karen Koopman 96 Hengelo Ov 27:45 27:35
11 Marie-Claire Ottenhof 89 Enschede 28:48 28:36

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 22:29 22:27
2 Conny Maatjens 79 Nederlandse Triathlo 24:16 24:10
3 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:29 24:25
4 Melanie Witt 80 Argo 25:44 25:41
5 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 25:55 25:48
6 Marijke van Duuren 83 Marathon Pim Mulier 25:57 25:53
7 Marloes Bults 82 Hengelo 27:41 27:34
8 Roelien Akkerman 83 Hasselt 28:12 28:08
9 Erica Rompelman 79 TION 28:14 28:07
10 Karin Nijhuis 81 Overdinkel 28:47 28:41
11 Claudia Keereweer 74 Overdinkel 29:30 29:26
12 Wendy Grave 79 ASV 29:57 29:49
13 Renate Ebbekink 80 Gelselaar 31:27 31:20
14 Anouk Tragter 81 ASV 34:49 34:42
15 Wendy Kapers 77 Losser 35:52 35:40

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Diana Luijrink 59 ASV 26:09 26:06
2 Monique Bijlsma 71 ASV 26:24 26:19
3 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 26:56 26:52
4 Ineke Visser 55 ASV 27:41 27:37
5 Kristel Bosch 71 Losser 28:14 28:05
6 Karin Bielevelt 66 AV Haaksbergen 29:11 29:06
7 Annemie Vredegoor 58 Iphitos 33:20 33:14
8 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 36:09 36:01

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sebastiaan Horselenber 04 Hanzesport 17:08 17:07
2 Jelmer Otten 04 ASV 19:13 19:12
3 Wouter Arends 04 LAAC Twente 19:30 19:29
4 Milan Veenstra 04 TION 19:42 19:42
5 Tom Jolink 03 Doetinchem 20:58 20:57

MJUNA, LOOP 3: 2.5 KM
1 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 11:11 11:11
2 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 14:06 14:06
3 Anne Hovinga 04 Archeus 14:27 14:27

JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Lars van Kempen 06 Iphitos 9:10 9:10
2 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 9:21 9:20
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 9:54 9:54
4 Dani Martens 06 TION 10:03 10:02
5 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 12:45 12:43

MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 11:11 11:11
2 Esmee Mulder 05 Atletics Nijverdal 12:36 12:35

JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
1 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 9:30 9:30
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 9:45 9:45
3 Wessel te Bokkel 08 Archeus 10:17 10:17
4 Fabian Bos 07 Iphitos 10:28 10:28
5 Joep Scholten 08 Iphitos 11:09 11:09
6 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 11:20 11:20
7 Marnix Boerrigter 08 Iphitos 11:28 11:27

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Jolein Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 6:20 6:20
2 Kenna Kluivers 07 Voshaar Outdoor SEC 6:21 6:21
3 Marlou Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 7:05 7:05

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Lucas Boom 10 Argo 5:46 5:46
2 Thijmen Bos 10 Iphitos 6:44 6:44
3 Twan Roerdink 09 Archeus 6:54 6:54
4 Liam Prinsen 10 Archeus 7:04 7:03
5 Bob Scholten 10 Iphitos 7:08 7:08
6 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 7:39 7:39
7 Teun Riesewijk 09 Iphitos 7:40 7:40
8 Fedde Dousi 10 Losser 7:52 7:50

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Zoë Meinen 10 Archeus 6:34 6:34
2 Minke Dost 09 TION 6:46 6:46
3 Nine Kwerreveld 10 Archeus 6:50 6:48
4 Esmee Bulten 10 Goor '75 6:50 6:50
5 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 7:10 7:10
6 Tessa Beernink 10 Iphitos 7:25 7:24
7 Nina Tuller 10 Marathon Pim Mulier 7:34 7:33
8 Evi Nijhuis 10 Overdinkel 7:36 7:35
9 Jetske de Jonge 10 TION 7:40 7:38

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kamiel Schulte 11 TION 4:53 4:52
2 TOM Spek 11 Enschede 5:03 5:03
3 Siem Siem 11 Overdinkel 5:04 5:04
4 Huub van der Woning 12 Iphitos 5:11 5:11
5 Mick Sanders 11 Iphitos 5:11 5:11
6 Roel Beernink 12 Iphitos 5:19 5:18
7 Jorn olde Bolhaar 11 Iphitos 5:19 5:18
8 Bart-Jan Pietersen 11 Archeus 5:23 5:23
9 Timo Smit 11 TION 5:25 5:24
10 Fedde Zeeman 12 Losser 5:26 5:25
11 Flynn Hertsenberg 11 TION 5:41 5:41
12 Sam Eenink 11 Archeus 6:36 6:35

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sophie Willems 11 AV Rijssen 4:23 4:22
2 Jasmijn Nijenboer 12 TION 5:26 5:24
3 Lotte van Kempen 11 Iphitos 5:39 5:38
4 Josanne Reijnders 12 Iphitos 5:47 5:46
5 Fien Zuijdgeest 12 TION 5:48 5:46
6 Wies Damveld 11 Marathon Pim Mulier 5:53 5:53
7 Lieke Van der Beek 12 Enschede 5:54 5:52
8 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 6:04 6:04

JPUBB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Duuk Damveld 13 Oldenzaal 5:05 5:05
2 Marco Garcia Williamso 13 TION 5:19 5:18
3 Siem Schulte 13 TION 5:35 5:34
4 Giel Sanders 13 Losser 5:42 5:41
5 Twan Nijhuis 13 Overdinkel 5:43 5:40
6 Boris Tuller 13 Marathon Pim Mulier 5:48 5:46
7 Joël de Kok 13 Enschede 6:26 6:24

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Kiki Posthuma 13 TION 5:09 5:09
2 Pien Damveld 13 Marathon Pim Mulier 5:34 5:34
3 Jasmijn Akkerman 13 Trainingsgroep Het Z 5:35 5:35
4 Joanne Riesewijk 13 Iphitos 5:37 5:35
5 Elin Huttenhuis 13 Overdinkel 6:10 6:08

JPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Mats Evering 14 Iphitos 5:48 5:47
2 Vigo Damveld 15 Oldenzaal 6:00 6:00
3 Raf Molenaar 15 SISU 6:12 6:12
4 Daan de Kok 15 Enschede 6:28 6:26
5 Sep Nijkamp 15 ASV 6:39 6:38

MPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Kris de Vries 14 Iphitos 5:56 5:55
2 Tesse Quak 14 TION 5:57 5:57
3 Sala Snuverink 15 Delden 6:14 6:12

GLOOP, GLOOP
1 Antoine Dekker 97 Iphitos 12:38 12:30
2 Dennis ter Horst 02 Iphitos 14:37 14:28
3 Andre Spin 78 Iphitos 15:10 15:01
4 Niels Kamsteeg 75 Iphitos 15:13 15:03
5 Remco ter Horst 99 Iphitos 15:28 15:18
6 Bjorn Knip 95 Iphitos 15:44 15:35
7 Paul Vaneker 54 Iphitos 17:44 17:37
8 Marcel Krikke 72 Iphitos 19:25 19:14
9 Wouter van Loon 86 Iphitos 20:46 20:35
10 Maarten Kattier 83 Iphitos 21:01 20:51
11 Remco Harmsen 80 Iphitos 21:14 21:03
12 Ricardo Bulter 90 Iphitos 21:27 21:15
13 Bram Luyerink 02 Iphitos 21:27 21:14

www.twentsecrosscompetitie.nl