Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergcross AV Goor




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
UITSLAGENLIJST

28-11-2021 17:23 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 33:14 33:12
2 Mark te Brake 95 AVA '70 33:46 33:44
3 Maurice Backschat 92 Nordhorn (GER) 34:59 34:58
4 Dave Pauelsen 86 TION 35:52 35:50
5 Niels Scheffer 95 LAAC Twente 35:54 35:53
6 Daan Nieuwenhuis 92 Rotterdam 36:11 36:10
7 Devi Wolthuizen 87 TION 37:38 37:36
8 Wilbert Jansen 93 Zwolle 37:58 37:56
9 Tim Jongman 83 Nederlandse Triathlo 38:08 38:06
10 Edwin Wentink 82 Nederlandse Triathlo 38:14 38:13
11 Joep Zanen 93 Nederlandse Triathlo 38:50 38:49
12 Rik Spijkerman 87 LAAC Twente 38:51 38:49
13 Wim Westerveld 89 LAAC Twente 39:02 39:01
14 Stefan Pekkeriet 90 Holten 39:03 39:01
15 Ruud Schurink 82 LAAC Twente 39:18 39:17
16 Thijs Oude Nijhuis 91 LAAC Twente 39:26 39:23
17 Denver Bijlsma 91 Eibergen 40:45 40:43
18 Dennis Wisselo 82 TION 41:30 41:29
19 Abel Hanse 91 Goor '75 41:39 41:37
20 Jeroen Laarveld 90 Voshaar Outdoor SEC 42:51 42:49
21 Bas Dijkhuis 97 Enschede 43:34 43:31
22 Wouter Hulsman 93 Argo 43:55 43:52
23 Christian Bredewoud 95 Wierden 44:41 44:36
24 Arjen Schultinga 94 Goor 47:10 47:03
25 Remco te Ronde 87 Amersfoort 47:13 47:03
26 Thijs Havekes 87 Zutphen 47:14 47:03
27 Kevin kamphuis 87 Daarle 47:48 47:43
28 Bob Wolbert 85 LAAC Twente 51:07 50:59

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 35:46 35:45
2 Mark Saathof 73 LAAC Twente 36:33 36:31
3 Koos Leeuw 78 Deventer 38:11 38:10
4 Edwin van der Ham 80 TION 39:21 39:19
5 Heini Rave 73 Aalten 40:55 40:54
6 Christian Hollanders 73 LAAC Twente 40:59 40:57
7 Bob Kendle 80 Hengelo Ov 41:02 40:59
8 Jeroen Lunding 75 Enschede 41:13 41:09
9 Heinz Kulpe 77 Nederlandse Triathlo 42:34 42:30
10 Thijs Nijhof 76 LAAC Twente 42:37 42:34
11 Marcel Spek 73 Enschede 42:41 42:39
12 Jeroen Lensen 77 Almelo 44:55 44:51
13 Bob Kiens 80 Borne 44:59 44:55
14 Pieter Hamming 76 Zelhem 45:15 45:11
15 Erwin Hekman 79 Archeus 45:36 45:32
16 Coen Schilderman 73 TION 47:02 47:02
17 Ronald Schutte 74 Borculo 47:02 46:57
18 Luc Geerlink 72 Haaksbergen 48:51 48:43
19 Laurens van der Velde 81 Enschede 49:07 49:02
20 Martijn Lievestro 81 Eibergen 50:16 50:06
21 Niels Doorn 76 Enschede 52:21 52:10
22 René Verdam 73 Enschede 52:24 52:19
23 Jeroen Jansen 81 Markelo 54:01 53:50
24 Mark Nijmeijer 72 Enschede 55:28 55:19

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Rene Poppe 66 Salland 38:50 38:49
2 Raymond Zeeman 70 Losser 39:14 39:12
3 Michel van der Heide 70 Goor '75 39:43 39:41
4 Rob Baars 71 LAAC Twente 40:40 40:38
5 Ronnie Leusink 70 ASV 42:05 42:02
6 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 43:16 43:14
7 Jelle Jellema 68 Nijverdal 43:47 43:44
8 René Goorman 70 Laren Gld 43:56 43:51
9 Herman Hassing 70 Loopgroep Aart Stigt 44:25 44:20
10 Peter Scheeren 62 Goor '75 44:25 44:17
11 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 45:01 44:57
12 Clemens Meuleman 67 LAAC Twente 45:11 45:05
13 Henri Mulder 63 Iphitos 45:30 45:23
14 Frank Maasdam 66 Enschede 46:36 46:31
15 Arjan Onnink 71 Archeus 46:51 46:48
16 René Steentjes 62 Enter 47:15 47:08
17 Jan Brink 70 Getelo (GER) 47:45 47:41
18 Robert Schulte 65 Haaksbergen 49:23 49:18
19 Wijnand Zoutendijk 67 SISU 51:21 51:08
20 Hans Velthuis 65 Enschede 53:38 53:29
21 Peter de Zeeuw 68 Borne 56:50 56:39
22 Dirk-Jan Robbe 67 Groenlo 59:22 59:16
23 Gerben Van der Tang 66 Hengelo Ov 1:02:02 1:01:51

M60, LOOP 1: 10 KM
1 Hans Rawee 60 Triathlon 43:37 43:32
2 Wim Brinkman 59 AVA '70 45:02 44:57
3 Theo Wegdam 56 Loopgroep Hengevelde 47:31 47:24
4 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 48:09 48:04
5 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 51:43 51:35
6 BertJan Nijhuis 60 TION 54:29 54:19
7 Aert Bakker 51 Enschede 55:16 55:05

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Deborah Wissink 95 Triathlon 40:49 40:49
2 Debby Westerveld 89 Oldenzaal 45:25 45:22
3 Nadinja Schonewille 95 SISU 47:09 47:06
4 Susanne Wentink-Nijhui 88 Nederlandse Triathlo 50:13 50:05
5 Carlijn Huiskes 91 LAAC Twente 51:40 51:33
6 Wendy Pigmans 92 Rotterdam 52:28 52:26

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Claudia Hilboldt 73 Hengelo Ov 44:06 44:04
2 Linda Eektimmerman 85 PEC 1910 44:27 44:24
3 Sandra Wassink 77 Archeus 44:48 44:46
4 Petra Hengeveld 82 Archeus 46:29 46:25
5 Bianca Menderink-Harin 73 LAAC Twente 47:24 47:19
6 Barbara Tempert -de Ha 75 ASV 48:12 48:09
7 Denise Van der Donk 83 Groenlo 48:31 48:25
8 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 49:01 48:57
9 Carien Tebbens 78 LAAC Twente 50:24 50:15

V50, LOOP 1: 10 KM
1 Saskia Bekhuis 69 Vasse 48:57 48:50
2 Lydia Gerritsma 67 Schalkhaar 49:11 49:04
3 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 52:07 52:01
4 Rianne Vossers 69 LAAC Twente 55:03 54:53
5 Martha Hettema 71 Borne 56:50 56:40
6 Jacoline Huiskes 58 LAAC Twente 1:08:18 1:08:10

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 16:32 16:31
2 Jakub Lewandowski 01 TION 16:41 16:39
3 Gert Tijhuis 01 Atletics Nijverdal 16:53 16:52
4 Vincent Brake 94 Archeus 17:53 17:52
5 Bauke Rijper 99 Almelo 18:01 17:59
6 Bastiaan Roelofs 92 LAAC Twente 18:17 18:15
7 Tim van Leeuwen 88 Voshaar Outdoor SEC 18:43 18:39
8 Jan Berg 95 Voshaar Outdoor SEC 18:49 18:45
9 Mark Vlutters 89 Iphitos 18:59 18:57
10 Bart Damveld 82 LAAC Twente 19:04 19:02
11 Robin Brand 99 LAAC Twente 19:11 19:08
12 Renzo Wassing 84 Voshaar Outdoor SEC 19:19 19:18
13 Jeroen Laarman 91 Markelo 19:32 19:28
14 Djurre de Jong-Bruinin 85 Diepenheim 19:45 19:42
15 Robert Zandjans 94 Rotterdam 20:22 20:16
16 Tom Wouda 95 AV Haaksbergen 20:24 20:21
17 Niels Haverkate 02 Goor '75 20:29 20:29
18 Joep Scholten 05 Marathon Pim Mulier 20:37 20:35
19 Friso Roeleveld 99 Marathon Pim Mulier 20:55 20:53
20 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 21:08 21:06
21 Floris Smit 07 Almelo 21:27 21:26
22 Bienvenu Polepole 92 Schalkhaar 21:33 21:28
23 Martin Platenkamp 88 Marathon Pim Mulier 21:38 21:31
24 Michel Piet 83 Hengelo Ov 22:31 22:24
25 Amir Deragon 92 Schalkhaar 23:51 23:44
26 Lars Grooters 11 ASV 23:58 23:53
27 Nico Zeeders 83 Hengelo Ov 24:23 24:17
28 Nay Myo Htike 90 Schalkhaar 24:59 24:51
29 Nuguse Teklu 91 Schalkhaar 25:07 25:02
30 Jun Wang 83 Schalkhaar 25:13 25:06
31 Jan Willem Poel 93 Rijssen 25:13 25:02
32 Martijn Wilgenhof 08 Wierden 26:04 26:02
33 George George 83 Schalkhaar 26:56 26:51
34 Sam Ghobadzadeh 83 Schalkhaar 26:59 26:53
35 Robbert Poel 96 Rijssen 28:02 27:50

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Bob Gosemeijer 76 LAAC Twente 17:24 17:22
2 Raymond Brunninkhuis 75 LAAC Twente 18:11 18:09
3 Hendri Weenk 77 ASV 18:37 18:36
4 Nico klein Poelhuis 80 TION 19:08 19:06
5 Jan Luttikhedde 74 Haaksbergen 19:30 19:28
6 Rolf Schootman 79 ASV 20:09 20:07
7 Jeroen Scholten 80 Enschede 20:36 20:32
8 Sjabbo Smedes 78 Marathon Pim Mulier 20:37 20:34
9 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 20:54 20:51
10 Andre Wigger 80 Deventer 21:08 21:03
11 Arjan van de Haar 71 Goor '75 21:13 21:12
12 Martin Roosink 73 Markelo 21:52 21:49
13 Gerben Pinkert 76 Bathmen 22:37 22:28
14 Job Molenaar 77 SISU 24:13 24:07
15 Maarten Kuipers 78 Iphitos 24:24 24:19
16 Martijn Sak 78 Haaksbergen 24:27 24:21
17 Marco Gerritsen 74 Hengelo Ov 24:50 24:40
18 Michel van t Klooster 79 Enschede 24:56 24:47
19 Paulo ten Buuren 78 Hengelo 25:18 25:12
20 Dennis Kempers 80 Markelo 25:22 25:12
21 Gerben Knobben 74 Holten 26:13 26:00
22 Gerben Schot 72 Goor 26:18 26:11
23 Fereydoon Mehrabi 73 Schalkhaar 26:36 26:33
24 Hans ten Zende 74 Goor '75 28:08 27:59
25 Amir Farashi 75 Schalkhaar 28:48 28:40
26 Jerry Bosch 80 Apeldoorn 31:32 31:17

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Marcel Jolink 70 Doetinchem 19:14 19:12
2 Gert Berenst 68 ACO Van Elderen 20:12 20:11
3 Edwin Veenstra 67 TION 20:49 20:48
4 Theo Schreurs 66 Winterswijk 20:57 20:56
5 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 21:02 21:00
6 Jaco Middag 70 Atletics Nijverdal 21:30 21:29
7 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 21:34 21:28
8 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 23:56 23:46
9 Hans Grooters 66 ASV 24:03 23:58
10 Toni Otten 67 Borculo 24:22 24:10
11 Rick Slaghekke 66 AV Rijssen 24:23 24:17
12 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 24:58 24:52
13 Erik Wilgenhof 69 Wierden 25:43 25:39
14 Erik Meuleman 70 Holten 26:19 26:07
15 Albert van der Smissen 65 Triathlon 27:35 27:18
16 Maarten Hoogstraten 64 Deventer 33:11 32:57

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Jan Hankamp 57 Vroomshoop 22:37 22:36
2 Theo Schootman 49 ASV 24:01 23:57
3 Frans Wijlens 54 Iphitos 24:26 24:21
4 Nico van van Putten 60 Goor '75 25:25 25:21
5 Herman Franck 58 ASV 25:27 25:23
6 Gert Jan 57 AV Haaksbergen 25:39 25:31
7 Henk Blik 60 Enschede 26:09 26:05
8 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 26:45 26:33
9 Alex Tiehuis 61 TION 27:03 26:52
10 Carel van Leeuwen 55 TION 27:56 27:43

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Vera Toet 01 Hanzesport 19:45 19:42
2 Ellis Bebseler 91 Lochem 20:32 20:31
3 Rianne Hulshof 89 Voshaar Outdoor SEC 20:42 20:38
4 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 21:35 21:33
5 Joanne Schuitemaker 93 Groningen 22:45 22:43
6 Anouk Schreurs 93 Archeus 23:08 23:06
7 Annemarie Gosselink 04 TION 24:51 24:47
8 Mieke Foks 91 Enschede 25:00 24:50
9 Wies Jacobs 00 SISU 25:05 25:04
10 Chazia Slinkman 98 Zwolle 25:17 25:09
11 Ester Scholten 89 Triathlon 27:34 27:17
12 Franciska Tekle 93 Hengelo Ov 29:12 29:04

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Dione Scheuten 80 LAAC Twente 19:20 19:18
2 Rianne Aarnink 86 TION 20:58 20:55
3 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 21:48 21:45
4 Mariëlle Krabbenbos 83 Markelo 22:56 22:50
5 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 23:00 22:57
6 Conny Maatjens 79 Nederlandse Triathlo 23:04 22:54
7 Marijke van Duuren 83 Marathon Pim Mulier 24:46 24:38
8 Daphne Zwartjes 83 Enschede 24:51 24:48
9 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 25:02 24:53
10 Melanie Witt 80 Argo 25:08 25:04
11 Anke Tuinman 72 Enschede 26:27 26:19
12 Marloes Bults 82 Hengelo 26:35 26:29
13 Erica Rompelman 79 TION 27:03 26:50
14 Rox van der Laan 86 LAAC Twente 27:08 26:58
15 Elisa Martinez 80 Enschede 27:16 27:12
16 Maureen Langezaal 73 Holten 27:22 27:08
17 Leonieke Lusthusz 80 Borne 27:58 27:46
18 Annemarie Bekhuis 72 Goor 28:07 28:00
19 Inge Bonvanie 86 LAAC Twente 28:43 28:31
20 Ingrid Wolves 80 Wierden 31:32 31:17

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Diana Luijrink 59 ASV 24:29 24:25
2 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 25:52 25:47
3 Ineke Visser 55 ASV 26:54 26:47
4 Christine van Pareren 52 Hardlooptrainers Ned 27:30 27:26
5 Gerdien Tijssen 67 Apeldoorn 34:39 34:24
6 Carla Bruggink 62 Delden 36:30 36:18
7 Heike Behl 70 Almelo 38:18 38:05

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sebastiaan Horselenber 04 Hanzesport 16:33 16:32
2 Milan Veenstra 04 TION 18:12 18:10
3 Jelmer Otten 04 ASV 18:59 18:58
4 Wouter Arends 04 LAAC Twente 19:09 19:05
5 Luke Hiddink 04 Archeus 19:44 19:42
6 Tom Jolink 03 Doetinchem 19:44 19:42
7 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 20:48 20:45

MJUNA, LOOP 3: 2.5 KM
1 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 10:38 10:36
2 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 13:31 13:30
3 Anne Hovinga 04 Archeus 14:17 14:16

JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Nando Kramer 05 Aquilo 8:06 8:05
2 Lars van Kempen 06 Iphitos 8:41 8:39
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 8:42 8:42
4 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 8:49 8:48
5 Twan vossebelt 06 AV Rijssen 8:49 8:48
6 Cars Bennink 05 TION 9:13 9:11
7 Rens Gosselink 06 TION 9:18 9:16
8 Thomas Huiskes 06 Marathon Pim Mulier 9:45 9:43
9 Bauke ter Weel 06 Enter 10:54 10:53
10 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 11:17 11:16

MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Siënne Kooreman 06 Marathon Pim Mulier 11:02 11:01
2 Joan Hardon 06 TION 11:27 11:25
3 Milena Jelic 05 Marathon Pim Mulier 11:35 11:34
4 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 12:21 12:20
5 Meike Vincent 06 Marathon Pim Mulier 13:15 13:13

JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
1 Tremen van Santen 08 Raalte 8:48 8:47
2 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 9:08 9:06
3 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 9:27 9:25
4 Cavo van Mastrigt 07 Almelo 9:49 9:47
5 Fabian Bos 07 Iphitos 9:53 9:52
6 Joep Scholten 08 Iphitos 10:54 10:52
7 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 11:01 10:59
8 Marnix Boerrigter 08 Iphitos 11:13 11:12
9 Finn Korf 08 TION 11:27 11:24
10 Jelte ter Weel 07 Enter 11:52 11:50

MJUNC, LOOP 4: 2.5 KM
1 Jolein Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 11:26 11:24
2 Faye Hardon 08 TION 11:36 11:34
3 Kenna Kluivers 07 Voshaar Outdoor SEC 11:59 11:57
4 Lente Steenvoorde 08 Enschede 13:56 13:54
5 Evelien Gosselink 08 TION 15:57 15:55

JJUND, LOOP 4: 2.5 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 Haaksbergen 11:09 11:08
2 Finn Posthuma 10 Team Mysporttalent.n 11:47 11:45
3 Lars Jansen 09 Markelo 12:10 12:09
4 Thijmen Bos 10 Iphitos 12:16 12:14
5 Twan Roerdink 09 Archeus 12:50 12:48
6 Marron Wolfs 10 Archeus 12:50 12:48
7 Liam Prinsen 10 Archeus 12:52 12:49
8 Bob Scholten 10 Iphitos 13:07 13:04
9 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 13:31 13:28
10 Jochem ter Weel 10 Enter 15:05 15:04

MJUND, LOOP 4: 2.5 KM
1 Carmen Bruinsma 09 Atletics Nijverdal 11:40 11:39
2 Esmee Bulten 10 Goor '75 12:13 12:12
3 Zoë Meinen 10 Archeus 12:15 12:13
4 Minke Dost 09 TION 12:29 12:27
5 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 12:45 12:44
6 Laura Kempers 09 Markelo 13:25 13:23
7 Nina Tuller 10 Marathon Pim Mulier 13:32 13:31
8 Femke steenvoorde 10 Enschede 16:18 16:15

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sven Posthuma 12 Team Mysporttalent.n 3:53 3:51
2 Mica Molenaar 12 SISU 4:02 4:01
3 Kamiel Schulte 11 TION 4:13 4:12
4 Hidde Steenvoorde 12 Enschede 4:31 4:29
5 Mick Sanders 11 Iphitos 4:33 4:31
6 Huub van der Woning 12 Iphitos 4:34 4:33
7 TOM Spek 11 Enschede 4:46 4:45
8 Bart-Jan Pietersen 11 Archeus 4:47 4:45
9 Flynn Hertsenberg 11 TION 4:50 4:48
10 Sam Eenink 11 Archeus 5:22 5:20
11 Joaquin Elsinga 12 Enschede 5:23 5:21

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sophie Willems 11 AV Rijssen 3:52 3:50
2 Lotte van Kempen 11 Iphitos 4:51 4:49
3 Fien Zuijdgeest 12 TION 4:53 4:50
4 Josanne Reijnders 12 Iphitos 4:55 4:54
5 Wies Damveld 11 Marathon Pim Mulier 5:01 4:59
6 Julia Spiele 11 Iphitos 5:10 5:07

JPUBB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Duuk Damveld 13 Oldenzaal 4:21 4:19
2 Jim Meinen 13 Winterswijk Brinkheu 4:24 4:23
3 Thijmen Boerrigter 13 Oldenzaal 4:25 4:23
4 Marco Garcia Williamso 13 TION 4:27 4:26
5 Julian Kuipers 13 Iphitos 4:51 4:49
6 Giel Sanders 13 Losser 4:52 4:49
7 Boris Tuller 13 Marathon Pim Mulier 4:54 4:52
8 Siem Schulte 13 TION 5:00 4:58
9 Maarten Gosselink 13 Enschede 5:03 5:01
10 Mees Zwartjes 13 TION 5:16 5:15

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Kiki Posthuma 13 TION 4:43 4:42
2 Pien Damveld 13 Marathon Pim Mulier 5:01 4:59
3 Elin Huttenhuis 13 Overdinkel 5:18 5:17

JPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Raf Molenaar 15 SISU 5:10 5:08
2 Kian Haveman 14 Iphitos 5:11 5:09
3 Vigo Damveld 15 Oldenzaal 5:12 5:10

www.twentsecrosscompetitie.nl