Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Lentecross ASV Eibergen





UITSLAGENLIJST

21-03-2022 11:01 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, 10 KM
1 Luuk Wijering 93 Cifla 36:22 36:21
2 Joep Zanen 93 Nederlandse Triathlo 41:14 41:13
3 Cas Wieggers 97 Nederland 42:15 42:14
4 Daan Hardon 83 Almelo 42:26 42:25
5 Bas Dijkhuis 97 Enschede 46:30 46:27
6 Theo Olde Rukkerink jr 95 Nederland 47:14 47:08

M40, 10 KM
1 Jeroen Lunding 75 Enschede 41:42 41:40
2 Christian Hollanders 73 LAAC Twente 42:01 41:59
3 Marcel Spek 73 Enschede 42:45 42:44
4 Heinz Kulpe 77 Nederlandse Triathlo 44:22 44:20
5 Jeroen Lensen 77 Almelo 45:47 45:45
6 Bjorn Wantia 75 Nederland 46:23 46:18
7 Coen Schilderman 73 TION 46:46 46:45
8 Robert Meuleman 73 Nederland 47:54 47:43
9 Ruud Wilbrink 81 Nederland 48:11 48:05
10 Niels Doorn 76 Enschede 56:32 54:13
11 Michel Jongerman 72 Nederland 58:46 58:42

M50, 10 KM
1 Ronnie Leusink 70 ASV 42:52 41:12
2 Rob Baars 71 LAAC Twente 43:16 43:14
3 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 43:22 43:20
4 Arjan Onnink 71 Nederland 47:56 47:53
5 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 48:55 48:52
6 Henk Lammers 62 Nederland 50:01 47:49
7 Robert Schulte 65 Haaksbergen 52:19 52:16
8 Hans Velthuis 65 Enschede 52:58 52:54

M60, 10 KM
1 Hans Rawee 60 Triathlon 47:04 47:03
2 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 47:09 47:04
3 Paul Slot 53:10 51:11
4 BertJan Nijhuis 60 TION 57:53 57:46
5 Jan te Luggenhorst 46 Nederland 1:03:17 1:03:09

VSEN, 10 KM
1 Lynn Peters 95 Enschede 48:15 48:12
2 Jade Blokhuis 02 Enschede 52:33 52:27
3 Marian Kwekkeboom 89 Nederland 53:07 53:03
4 Marieke Schutten 93 Nederland 55:40 55:36

V35, 10 KM
1 Claudia Hilboldt 73 Hengelo Ov 46:52 46:44
2 Suzan de Jong 81 Nederland 47:40 45:45
3 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 49:06 49:02
4 Petra Hengeveld 82 Archeus 50:55 50:52

V50, 10 KM
1 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 52:08 52:05
2 Rianne Vossers 69 LAAC Twente 56:13 56:06
3 Rita Doesburg 66 Nederland 1:02:28 1:02:22

MSEN, 5 KM
1 Sebastiaan Horselenber 04 Nederland 18:09 18:09
2 Vincent te Brake 94 Nederland 18:34 18:33
3 Bauke Rijper 99 SISU 19:05 19:05
4 Mark Vlutters 89 Iphitos 20:19 20:18
5 Robin Brand 99 LAAC Twente 20:40 20:38
6 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 21:36 21:35
7 Arnold Marinus van Lee 90 Nederland 21:54 21:53
8 Onbekend 1344 22:19 22:18
9 Jorn te Hoonte 89 Neede 22:39 22:38
10 Thijmen Trouw 23:06 21:38
11 Martin Platenkamp 88 Nederland 23:14 21:41
12 Michel Piet 83 Hengelo Ov 23:26 23:24
13 Lars Grooters 11 ASV 23:49 23:47
14 Jeroen Weernink 82 Nederland 38:57 38:52

M40, 5 KM
1 Raymond Brunninkhuis 75 LAAC Twente 19:20 19:20
2 Michiel Snuverink 19:37 19:36
3 Hendri Weenk 77 ASV 20:24 20:23
4 Rolf Schootman 79 ASV 21:26 21:25
5 Daniele Arseni 74 Nederland 21:35 21:34
6 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 21:37 21:35
7 Sjabbo Smedes 78 Marathon Pim Mulier 22:04 22:02
8 Rob de Wildt 80 Nederland 23:59 23:56
9 Marco Gerritsen 74 Hengelo Ov 25:28 25:25
10 Job Molenaar 77 SISU 25:48 25:46
11 Frank Kosters 74 Marathon Pim Mulier 26:01 25:57
12 Michel van t Klooster 79 Enschede 26:14 26:09
13 Dennis Kempers 80 Markelo 26:33 24:39

M50, 5 KM
1 Theo Schreurs 66 Winterswijk 22:39 22:38
2 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 23:53 23:52
3 Hans Grooters 66 Nederland 24:02 23:59
4 Toni Otten 67 Borculo 24:10 24:08
5 Richard Schippers 70 Nederland 24:20 24:15
6 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 24:21 24:19
7 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 26:20 26:18
8 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 27:00 26:56

M60, 5 KM
1 Marco Mijnheer 92 Nederland 20:46 20:44
2 Theo Schootman 49 Nederland 25:36 25:35
3 Frans Wijlens 54 Iphitos 26:15 26:12
4 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 27:01 26:59
5 Herman Franck 58 ASV 27:11 27:10
6 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 28:36 28:31
7 Alex Tiehuis 61 TION 29:22 29:18
8 Dick Wezel 54 Nederland 29:57 29:54
9 Carel van Leeuwen 55 TION 31:11 31:06

VSEN, 5 KM
1 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 24:13 24:11
2 Deniece Kirk 94 Hengelo Ov 26:07 26:04

V35, 5 KM
1 Conny Maatjens 79 Nederlandse Triathlo 24:34 24:30
2 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 25:07 25:05
3 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 25:59 25:55
4 Marloes Bults 82 Hengelo 28:19 28:16
5 Erica Rompelman 79 TION 28:35 28:31
6 Anke Tuinman 72 Enschede 28:48 28:43
7 Jenny Cooper 29:12 29:06
8 Wendy Grave 79 ASV 29:35 29:29
9 Anouk Tragter 81 ASV 30:56 30:50
10 Renate Ebbekink 80 Gelselaar 31:40 31:35
11 Gedien Slotboom 75 Nederland 34:31 34:25

V50, 5 KM
1 Diana Luijrink 59 ASV 26:08 26:05
2 Erna Verhoeven 64 Nederland 28:04 28:00
3 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 33:59 33:57

JJUNA, 5 KM
1 Douwe Bentsink 04 Archeus 18:09 18:09
2 Jelmer Otten 04 ASV 19:11 19:10

MJUNA, 2.4 KM
1 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 10:28 10:28
2 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 14:21 14:20

JJUNB, 2.4 KM
1 Lars van Kempen 06 Iphitos 8:31 8:30
2 Zoltin Kwerreveld 05 Nederland 8:32 8:32
3 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 8:53 8:52
4 Dani Martens 06 TION 9:19 9:18
5 Thomas Huiskes 06 Marathon Pim Mulier 9:50 9:49
6 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 12:03 12:02

MJUNB, 2.4 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 10:22 10:21
2 Farhat Ahmadi 06 Nederland 11:11 11:10
3 Milena Jelic 05 Marathon Pim Mulier 11:21 11:20
4 Siënne Kooreman 06 Marathon Pim Mulier 11:43 11:42
5 Meike Vincent 06 Marathon Pim Mulier 12:49 12:47
6 Sannah Damhof 06 Marathon Pim Mulier 13:14 13:13

JJUNC, 2.4 KM
1 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 8:54 8:53
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 9:20 9:19
3 Fabian Bos 07 Iphitos 10:11 10:10
4 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 10:50 10:49
5 Cas Poort 11 Nederland 12:47 12:46

MJUNC, 1.5 KM
1 Kenna Kluivers 07 Voshaar Outdoor SEC 7:05 7:04
2 Jolein Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 7:09 7:08
3 Marlou Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 7:48 7:46

JJUND, 1.5 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 Haaksbergen 6:55 6:54
2 Thijmen Bos 10 Iphitos 7:21 7:20
3 Twan Roerdink 09 Archeus 7:29 7:28
4 Marron Wolfs 10 Archeus 7:59 7:58
5 Liam Prinsen 10 Archeus 8:10 8:08
6 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 8:46 8:44
7 Mats Konniger Nederland 9:16 9:14

MJUND, 1.5 KM
1 Zoë Meinen 10 Archeus 6:58 6:57
2 Esmee Bulten 10 Goor '75 7:25 7:25
3 Minke Dost 09 TION 7:30 7:29
4 Nine Kwerreveld 10 Archeus 7:38 7:37
5 Femke Grooters 09 Nederland 7:50 7:47
6 Nina Tuller 10 Marathon Pim Mulier 8:13 8:12
7 Laura Kempers 09 Markelo 8:24 8:23
8 Lena de Vries 10 Losser 9:29 9:29

JPUPA, 1 KM PUPILLEN A
1 Sven Posthuma 12 Team Mysporttalent.n 3:35 3:34
2 Mica Molenaar 12 SISU 3:39 3:39
3 TOM Spek 11 Enschede 3:46 3:45
4 Linus Konniger 11 Nederland 3:54 3:52
5 Kyan Wantia 12 Nederland 3:58 3:56
6 Timo Smit 11 TION 4:01 4:00
7 Kamiel Schulte 11 TION 4:08 4:07
8 Mick Sanders 11 Iphitos 4:18 4:16
9 Flynn Hertsenberg 11 TION 4:24 4:23

MPUPA, 1 KM PUPILLEN A
1 Sophie Willems 11 AV Rijssen 3:16 3:15
2 Lize van den Heuvel 12 Nederland 3:45 3:44
3 Fem van Veen 12 Iphitos 4:09 4:08
4 Lotte van Kempen 11 Iphitos 4:11 4:10
5 Jasmijn Nijenboer 12 TION 4:12 4:11
6 Fien Zuijdgeest 12 TION 4:24 4:22
7 Josanne Reijnders 12 Iphitos 4:48 4:46

JPUPB, 1 KM PUPILLEN B
1 Thijmen Boerrigter 13 Oldenzaal 4:01 4:00
2 Marco Garcia Williamso 13 TION 4:05 4:05
3 Duuk Damveld 13 Oldenzaal 4:13 4:13
4 Giel Sanders 13 Losser 4:19 4:19
5 Auke Orriens 14 Nederland 4:28 4:27
6 Siem Schulte 13 TION 4:29 4:28
7 Boris Tuller 13 Marathon Pim Mulier 4:30 4:29
8 Maarten Gosselink 13 Enschede 4:49 4:49
9 Jorn ten Hoopen 14 Nederland 5:16 5:14
10 Cas Oortgiese 6:11 6:11

MPUPB, 1 KM PUPILLEN B
1 Kiki Posthuma 13 TION 4:04 4:04
2 Pien Damveld 13 Marathon Pim Mulier 4:14 4:13
3 Sala Snuverink 15 Nederland 4:43 4:42
4 Pien Lutke Willink 14 Nederland 4:48 4:47
5 Maja Snuverink 17 Nederland 6:35 6:33

JPUPC, 1 KM PUPILLEN C
1 Kian Haveman 14 Iphitos 4:38 4:36
2 Julian Boerrigter 15 Oldenzaal 4:38 4:37
3 Vigo Damveld 15 Oldenzaal 4:39 4:37
4 Raf Molenaar 15 SISU 4:40 4:39
5 Sep Nijkamp 15 ASV 4:59 4:58
6 Sef Loonstein 14 TION 5:10 5:10

MPUPC, 1 KM PUPILLEN C
1 Kris de Vries 4:47 4:46
2 Tesse Quak 14 TION 4:52 4:51