Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Voorjaarscross AAV Sisu




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - VOORJAARSCROSS
UITSLAGENLIJST

14-03-2022 12:20 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, 10 KM
1 Luuk Wijering 93 Cifla 35:42 35:42
2 Niels Scheffer 95 LAAC Twente 37:22 37:22
3 Rik Spijkerman 87 LAAC Twente 39:17 39:16
4 Pim de Kok 82 Enschede 39:36 39:34
5 Daan Hardon 83 Almelo 43:47 43:46
6 Arjo Koekoek 92 SISU 44:15 44:15
7 Elmer Mulder 83 Borne 47:23 47:21

M40, 10 KM
1 Mark Saathof 73 LAAC Twente 37:56 37:56
2 Jeroen Lunding 75 Enschede 42:00 41:59
3 Jarno Koelen 76 Bornerbroek 44:05 44:03
4 Coen Schilderman 73 TION 48:01 47:58
5 Laurens van der Velde 81 Enschede 48:53 48:51
6 Bart de Vries 77 Iphitos 50:26 50:23
7 René Verdam 73 Enschede 55:16 55:13
8 Piet Boensma 82 Goor 55:38 55:34
9 Niels Doorn 76 Enschede 1:00:07 1:00:02

M50, 10 KM
1 Rob Baars 71 LAAC Twente 43:23 43:21
2 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 44:08 44:07
3 Remco Platenburg 71 SISU 56:33 56:28
4 Hubert Molenkamp 66 SISU 57:17 57:11
5 Tonny ten Dam 65 Bornerbroek 58:19 58:15
6 Jan Schutte 67 Sibculo 59:52 59:45

M60, 10 KM
1 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 50:04 50:01
2 Paul Slot 58 Enschede 54:23 54:18
3 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 55:59 55:55
4 Aert Bakker 51 Enschede 57:31 57:25
5 Tjerk Tuinstra 57 De Sperwers 1:00:31 1:00:24
6 Marinus Jeurissen 44 Almelo 1:15:19 1:15:12

VSEN, 10 KM
1 Lynn Peters 95 Enschede 49:30 49:28
2 Marian Kwekkeboom 89 Losser 54:18 54:13
3 Jade Blokhuis 02 Enschede 55:53 55:49

V35, 10 KM
1 Arenda Könnecke 77 Atletics Nijverdal 44:21 44:21
2 Claudia Hilboldt 73 Hengelo Ov 46:21 46:20
3 Petra Hengeveld 82 Archeus 49:18 49:15
4 Irma Meijers Dekker 73 Rijssen 1:00:56 1:00:51

V50, 10 KM
1 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 51:31 51:28
2 Karin Wijbenga 69 Almelo 57:15 57:11
3 Christine van Pareren 52 Hardlooptrainers Ned 1:00:25 1:00:20

MSEN, 5 KM
1 Niels te Pas Enschede 16:30 16:30
2 Ephrem Remi 95 AAC 17:11 17:11
3 Gert Tijhuis 01 Atletics Nijverdal 17:18 17:18
4 Jakub Lewandowski 01 TION 17:31 17:31
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 17:41 17:40
6 Bauke Rijper 99 SISU 18:45 18:44
7 Mark Vlutters 89 Iphitos 19:32 19:31
8 Wilfred Jonker 82 SISU 19:36 19:36
9 Robin Brand 99 LAAC Twente 20:05 20:04
10 Bart Damveld 82 LAAC Twente 20:56 20:56
11 Arnold Marinus van Lee 90 Hengelo Ov 21:30 21:29
12 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 21:49 21:48
13 Michel Piet 83 Hengelo Ov 23:04 23:02
14 Lars Grooters 11 ASV 26:11 26:09
15 Martijn Sluiskes 08 Wierden 29:14 29:11
16 Wouter Dubbeld 94 Almelo 45:17 45:11

M40, 5 KM
1 Ruud Beikman 81 Hengelo Ov 19:14 19:13
2 Hendri Weenk 77 ASV 19:59 19:59
3 Sjabbo Smedes 78 Marathon Pim Mulier 22:08 22:06
4 Rob de Wildt 80 Enschede 22:53 22:50
5 Sebastiaan Boertien 78 ASV 23:49 23:48
6 Marco Gerritsen 74 Hengelo Ov 24:00 23:57
7 Dennis Kempers 80 Markelo 25:59 25:57
8 Martijn Sak 78 Haaksbergen 26:02 25:57
9 Frank Kosters 74 Marathon Pim Mulier 26:04 26:00

M50, 5 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 21:26 21:25
2 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 22:58 22:57
3 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 24:08 24:05
4 Toni Otten 67 Borculo 24:22 24:20
5 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 25:35 25:33
6 Hans Grooters 66 ASV 26:26 26:24
7 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 26:42 26:39
8 Marco Meijer 71 SISU 32:33 32:28

M60, 5 KM
1 Jan Hankamp 57 Vroomshoop 23:13 23:13
2 Herman Franck 58 ASV 27:13 27:12
3 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 27:20 27:17
4 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 27:58 27:54
5 Alex Tiehuis 61 TION 29:22 29:15
6 Carel van Leeuwen 55 TION 38:55 38:48
7 Roy Sleebos 57 SISU 45:17 45:10

VSEN, 5 KM
1 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 20:31 20:31
2 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 23:45 23:44
3 Joanne Schuitemaker 93 Groningen 23:59 23:58
4 Wies Jacobs 00 SISU 25:19 25:18
5 Merle de Weerd 88 Enschede 25:27 25:23
6 Annemarie Gosselink 04 TION 26:30 26:28
7 Mieke Foks 91 Enschede 26:50 26:46
8 Lara Maas 92 SISU 30:27 30:24
9 Tessa van Leeuwen 02 Enschede 38:55 38:48

V35, 5 KM
1 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 22:55 22:54
2 Conny Maatjens 79 Nederlandse Triathlo 24:27 24:24
3 Marijke van Duuren 83 Marathon Pim Mulier 25:31 25:28
4 Arianne Kompagnie 78 Wierden 29:23 29:19
5 Annelies de Kok 84 Enschede 30:06 30:01
6 Anke Tuinman 72 Enschede 31:06 31:00
7 MJ Bokhove 79 Almelo 42:10 42:06

V50, 5 KM
1 Monique Bijlsma 71 ASV 26:05 26:04
2 Karin Bielevelt 66 AV Haaksbergen 29:57 29:52
3 Ellen Schipper 62 SISU 31:55 31:52
4 Josina Groen 67 SISU 31:56 31:53
5 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 34:28 34:23
6 Sandra Schonewille 67 Almelo 36:44 36:37
7 Marijke Leeuwenkamp 65 SISU 41:42 41:37

JJUNA, 5 KM
1 Sebastiaan Horselenber 04 Hanzesport 17:30 17:30
2 Douwe Bentsink 04 Archeus 17:57 17:57
3 Jelmer Otten 04 ASV 18:55 18:54
4 Milan Veenstra 04 TION 20:24 20:24
5 Joep Scholten 21:31 21:29
6 Ramon van der Molen 04 Almelo 44:36 44:30

MJUNA, 2.5 KM
1 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 11:18 11:18
2 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 15:13 15:12

JJUNB, 2.5 KM
1 Lars van Kempen 06 Iphitos 8:48 8:48
2 Zoltin Kwerreveld 05 Gaanderen 8:52 8:52
3 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 9:15 9:15
4 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 9:16 9:16
5 Dani Martens 06 TION 9:37 9:37
6 Rens Gosselink 06 TION 9:42 9:42
7 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 12:04 12:04

MJUNB, 2.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 10:54 10:54
2 Milena Jelic 05 Marathon Pim Mulier 12:05 12:04
3 Siënne Kooreman 06 Marathon Pim Mulier 12:19 12:19
4 Meike Vincent 06 Marathon Pim Mulier 14:13 14:13

JJUNC, 2.5 KM
1 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 9:18 9:18
2 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 9:48 9:48
3 Wessel te Bokkel 08 Archeus 10:06 10:06
4 Cavo van Mastrigt 07 Almelo 10:10 10:10
5 Fabian Bos 07 Iphitos 10:31 10:31
6 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 11:06 11:06
7 Jason Hendriks 09 SISU 12:24 12:23
8 Ruud Seesink 07 SISU 16:23 16:22

MJUNC, 1.5 KM
1 Kenna Kluivers 07 Voshaar Outdoor SEC 7:45 7:45

JJUND, 1.5 KM
1 Thijmen Bos 10 Iphitos 8:13 8:13
2 Marron Wolfs 10 Archeus 8:33 8:33
3 Tiemen Damhof 10 Marathon Pim Mulier 9:29 9:29

MJUND, 1.5 KM
1 Zoë Meinen 10 Archeus 7:51 7:51
2 Esmee Bulten 10 Goor '75 8:13 8:13
3 Nine Kwerreveld 10 Archeus 8:21 8:21
4 Minke Dost 09 TION 8:26 8:26
5 Femke Grooters 09 ASV 8:32 8:31
6 Laura Kempers 09 Markelo 8:41 8:41
7 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 8:56 8:56
8 Filijne Stiggelbout 10 SISU 9:37 9:37
9 Lena de Vries 10 Losser 10:34 10:34
10 Julia Platenburg 10 SISU 12:48 12:48

JPUPA, 1 KM PUPILLEN A
1 Sven Posthuma 12 Team Mysporttalent.n 3:26 3:26
2 Huub van der Woning 12 Iphitos 3:42 3:42
3 Timo Smit 11 TION 3:44 3:44
4 Jesse van Duuren 12 Hengelo Ov 3:47 3:47
5 Flynn Hertsenberg 11 TION 3:55 3:54

MPUPA, 1 KM PUPILLEN A
1 Isabelle Euren 11 SISU 3:35 3:35
2 Fien Zuijdgeest 12 TION 3:52 3:52
3 Lotte van Kempen 11 Iphitos 3:54 3:53
4 Josanne Reijnders 12 Iphitos 4:01 4:01
5 Lieke Van der Beek 12 Enschede 4:16 4:16

JPUPB, 1 KM PUPILLEN B
1 Thijmen Boerrigter 13 Oldenzaal 3:42 3:41
2 Duuk Damveld 13 Oldenzaal 3:49 3:48
3 Marco Garcia Williamso 13 TION 3:52 3:51
4 Siem Schulte 13 TION 4:04 4:03
5 Julian Kuipers 13 Iphitos 4:06 4:05
6 Maarten Gosselink 13 Enschede 4:11 4:10
7 Joël de Kok 13 Enschede 4:28 4:26

MPUPB, 1 KM PUPILLEN B
1 Kiki Posthuma 13 TION 3:46 3:44

JPUPC, 1 KM PUPILLEN C
1 Kian Haveman 14 Iphitos 4:07 4:06
2 Julian Boerrigter 15 Oldenzaal 4:22 4:20
3 Vigo Damveld 15 Oldenzaal 4:22 4:21
4 Daan de Kok 15 Enschede 4:28 4:26
5 Sef Loonstein 14 TION 4:57 4:55
6 Sep Nijkamp 15 ASV 5:00 4:57
7 Jethro Mulder 15 Vriezenveen 5:16 5:14

MPUPC, 1 KM PUPILLEN C
1 Kris de Vries 14 4:15 4:12
2 Veerle van Duuren 14 Hengelo Ov 4:17 4:16
3 Sala Snuverink 15 Delden 4:18 4:16
4 Maja Snuverink 16 Delden 5:51 5:49