Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Hulsbeekcross LAAC Twente




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - HULSBEEKCROSS
UITSLAGENLIJST

28-02-2022 17:03 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Martijn Oonk 93 LAAC Twente 42:09
2 Luuk Wijering 93 Cifla 42:29
3 Gijs Boerrigter 96 Oldenzaal 42:50
4 Niels Scheffer 95 LAAC Twente 44:31
5 Rik Spijkerman 87 LAAC Twente 46:34
6 Thijs Oude Nijhuis 91 LAAC Twente 46:40
7 Pim de Kok 82 Enschede 48:44
8 Vincent Buursen 87 Enschede 48:49
9 Remko Siers 82 LAAC Twente 49:55
10 Joep Zanen 93 Nederlandse Triathlo 50:03
11 Peter-Paul Slot 84 LAAC Twente 50:54
12 Nick De Vries 90 Enschede 51:38
13 Jeroen Laarveld 90 Voshaar Outdoor SEC 51:40
14 Daan Hardon 83 Almelo 51:55
15 Abel Hanse 91 Goor '75 52:11
16 Elmer Mulder 83 Borne 54:01
17 Jos Kamp 87 Borne 54:05
18 Denver Bijlsma 91 Eibergen 54:18
19 Jeroen Karnebeek 87 Hengelo Ov 55:09
20 Bas Dijkhuis 97 Enschede 55:24
21 Vincent de Jonge 86 Hengelo Ov 56:20
22 Ron Krabbe 87 Hengelo Ov 56:33
23 Roy Wilmink 90 Hengelo Ov 1:06:13
24 Antoine Dekker 97 Losser 1:07:53
25 Joey Weggen 88 Hengelo Ov 1:13:15

M40, LOOP 1: 12 KM
1 Mark Saathof 73 LAAC Twente 45:14
2 Arnold Klieverik 75 LAAC Twente 47:55
3 Jeroen Lunding 75 Enschede 49:39
4 Marcel Spek 73 Enschede 52:33
5 Jeroen Meijerink 76 Enschede 54:04
6 Heinz Kulpe 77 Nederlandse Triathlo 54:15
7 Jeroen Lensen 77 Almelo 54:57
8 Rik Beunk 81 Rijssen 56:23
9 Bob Kiens 80 Borne 56:43
10 Laurens van der Velde 81 Enschede 57:08
11 Dennis Workel 73 Enschede 1:00:38
12 Bart de Vries 77 Iphitos 1:00:45
13 Huub Mensink 80 Denekamp 1:01:45
14 Gerjan Ligtenberg 81 Enschede 1:05:49
15 Niels Doorn 76 Enschede 1:07:59
16 Jeroen Wezemer 72 Goor 1:08:12
17 René Verdam 73 Enschede 1:10:52

M50, LOOP 1: 12 KM
1 Raymond Zeeman 70 Losser 48:49
2 Joop Vriend 67 LAAC Twente 50:05
3 Rob Baars 71 LAAC Twente 51:28
4 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 52:13
5 Ron Hofte 62 LAAC Twente 53:52
6 Bart Vos 65 LAAC Twente 54:40
7 Louis Groot Rouwen 68 Oldenzaal 55:59
8 Mark Boerrigter 71 Oldenzaal 56:30
9 Frank Weijling 67 Almelo 57:59
10 Erik van der Knaap 64 Uelsen (GER) 59:03
11 Arjan Zuidgeest 68 Goor 1:00:20
12 Jan Brink 70 Getelo (GER) 1:01:35
13 Tom Benneker 62 Haaksbergen 1:01:51
14 Robert Schulte 65 Haaksbergen 1:03:25
15 Hans Velthuis 65 Enschede 1:03:33
16 René Roelofs 64 LAAC Twente 1:04:01
17 Ingo Weber 69 Gronau (GER) 1:09:56
18 Marcel Kappert 71 Goor 1:11:37
19 Adriaan Overbeek de Me 63 Deventer 1:31:19
20 Bart Sachse 69 Enschede 1:32:20

M60, LOOP 1: 12 KM
1 Hans Rawee 60 Triathlon 55:03
2 Jan Engbers 58 Triathlon 57:10
3 Rudy Feldman 60 Ootmarsum 58:28
4 Henk-Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 59:18
5 Paul Slot 58 Enschede 1:05:20
6 Ronald Doop 50 LAAC Twente 1:05:53
7 Aert Bakker 51 Enschede 1:09:43
8 Peter van Hest 56 Hengelo Ov 1:13:01
9 Rob van Hest 53 LAAC Twente 1:18:54

VSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Lynn Peters 95 Enschede 59:04
2 Carmen van Alst 89 Eibergen 1:04:15
3 Marian Kwekkeboom 89 Losser 1:04:28
4 Sheila Speijer 91 Hengelo Ov 1:08:12
5 Jade Blokhuis 02 Enschede 1:08:24
6 Marieke Schutten 93 Enschede 1:12:22

V35, LOOP 1: 12 KM
1 Arenda Könnecke 77 Atletics Nijverdal 53:00
2 Claudia Hilboldt 73 Hengelo Ov 55:14
3 Susan Siemerink 77 LAAC Twente 59:14
4 Carien Tebbens 78 LAAC Twente 1:02:56

V50, LOOP 1: 12 KM
1 Gerry Visser 63 LAAC Twente 1:02:53
2 Evelien van Nieuwkuijk 71 Iphitos 1:03:14
3 Rianne Vossers 69 LAAC Twente 1:09:02
4 Fiona Rijpkema 71 Enschede 1:18:52
5 Susanne Jongepier 69 Enschede 1:30:59
6 Sharon Selen 71 Enschede 1:33:35

MSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Niels te Pas 96 LAAC Twente 19:43
2 Gert Tijhuis 01 Atletics Nijverdal 20:21
3 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 20:36
4 Jakub Lewandowski 01 TION 20:46
5 Nart Pistorius 99 Kronos 21:37
6 Bastiaan Roelofs 92 LAAC Twente 21:59
7 Mark Vlutters 89 Iphitos 23:28
8 Robin Brand 99 LAAC Twente 24:31
9 Thijs Coppelmans 85 LAAC Twente 24:55
10 Niels Haverkate 02 Goor '75 25:56
11 Joep Scholten 05 Marathon Pim Mulier 26:00
12 Arnold Marinus van Lee 90 Hengelo Ov 26:06
13 Jorn te Hoonte 89 Neede 26:08
14 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 26:11
15 Martin Platenkamp 88 Marathon Pim Mulier 26:34
16 Michel Piet 83 Hengelo Ov 27:33
17 Tim Bergboer 84 LAAC Twente 28:18
18 Willem Bosch 02 Kronos 29:01
19 Patrick de Boer 83 Oldenzaal 32:04
20 Ruud van Tebberen 88 Hengelo Ov 34:18

M40, LOOP 2: 6 KM
1 Raymond Brunninkhuis 75 LAAC Twente 22:17
2 Nico klein Poelhuis 80 TION 22:47
3 Matthijs Kruijsen 79 Enschede 23:34
4 Rolf Schootman 79 ASV 25:44
5 Michel van t Klooster 79 Enschede 30:22
6 Job Molenaar 77 SISU 30:28
7 Frank ten Doeschot 75 Hengelo Ov 30:33
8 Martijn Lievestro 81 Eibergen 30:35
9 Frank Kosters 74 Marathon Pim Mulier 30:45
10 Dennis Kempers 80 Markelo 31:26
11 Bas van Tebberen 80 Ambt Delden 36:32

M50, LOOP 2: 6 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 25:15
2 Theo Schreurs 66 Winterswijk 25:48
3 Hans Dat 63 LAAC Twente 26:00
4 Martin Steenbeeke 63 LAAC Twente 27:00
5 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 28:25
6 Toni Otten 67 Borculo 29:30
7 Joost Rinket 69 Iphitos 29:38
8 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 30:32
9 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 31:44
10 Robert-Jan Van Scherpe 69 LAAC Twente 34:21
11 Hans Lenderink 67 LAAC Twente 36:18
12 Bob Alfrink 62 LAAC Twente 36:29
13 Patrick de Coo 62 LAAC Twente 36:38

M60, LOOP 2: 6 KM
1 Jan Hankamp 57 Vroomshoop 28:06
2 Frans Wijlens 54 Iphitos 29:37
3 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 32:16
4 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 32:36
5 Alex Tiehuis 61 TION 34:00

VSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 24:38
2 Marte Hoitink 03 Marathon Pim Mulier 27:26
3 Anouk Schreurs 93 Archeus 28:37
4 Mieke Foks 91 Enschede 30:35
5 Deniece Kirk 94 Hengelo Ov 30:36
6 Wies Jacobs 00 SISU 30:48
7 Willemijn Vredegoor 92 Enschede 31:30
8 Pauline Oonk 97 Enschede 32:11
9 Marion Wijering 94 Groningen 33:44
10 Rianne ten Kate 94 Enschede 33:44
11 Anouk Kreijenveld 93 Hengelo Ov 35:01
12 Nienke Uildriks 90 Assen 38:43
13 Loes Hemmes 88 LAAC Twente 39:26

V35, LOOP 2: 6 KM
1 Marlin Snuverink-Nijho 83 Marathon Pim Mulier 27:05
2 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 29:20
3 Anique Nijhof-Hammerma 81 LAAC Twente 29:41
4 Bertine Luttikhedde 79 Haaksbergen 30:13
5 Marijke van Duuren 83 Marathon Pim Mulier 30:43
6 Debby Hoffmann 78 LAAC Twente 30:58
7 Marloes Bults 82 Hengelo 32:09
8 Anke Tuinman 72 Enschede 32:49
9 Erica Rompelman 79 TION 33:01
10 Marlou Velthuis 80 LAAC Twente 34:20
11 Roxanne van der Laan 86 LAAC Twente 34:37
12 Wendy Grave 79 ASV 34:50
13 Annelies de Kok 84 Enschede 35:41
14 Maud Bijsterbosch 80 Almelo 35:55
15 Lisette Zwerink 82 Enschede 35:58
16 Inge Bonvanie 86 LAAC Twente 36:22
17 Anouk Tragter 81 ASV 38:48
18 Wendy Kapers 77 Losser 43:18

V50, LOOP 2: 6 KM
1 Penny Hope 69 Enschede 27:31
2 Monique Bijlsma 71 ASV 30:28
3 Diana Luijrink 59 ASV 30:50
4 Ineke Visser 55 ASV 32:43
5 Bernadette Nijenhuis 62 LAAC Twente 34:58
6 Christine van Pareren 52 Hardlooptrainers Ned 35:22
7 Mereke Foks 59 AV Haaksbergen 43:00

JJUNA, LOOP 2: 6 KM
1 Douwe Bentsink 04 Archeus 20:48
2 Jelmer Otten 04 ASV 23:02
3 Milan Veenstra 04 TION 24:29

MJUNA, LOOP 3: 3 KM
1 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 13:12
2 Anne Hovinga 04 Archeus 17:22
3 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 18:59

JJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Lars van Kempen 06 Iphitos 10:31
2 Zoltin Kwerreveld 05 Winterswijk 10:36
3 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 11:07
4 Dani Martens 06 TION 11:28
5 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 11:46
6 Rens Gosselink 06 TION 12:18
7 Thomas Huiskes 06 Marathon Pim Mulier 12:35

MJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 13:18
2 Milena Jelic 05 Marathon Pim Mulier 14:12
3 Farhat Ahmadi 06 Marathon Pim Mulier 14:17

JJUNC, LOOP 3: 3 KM
1 Wessel te Bokkel 08 Archeus 12:06
2 Fabian Bos 07 Iphitos 12:14
3 Teun Tigcheler 08 Iphitos 12:34
4 Joep Scholten 08 Iphitos 13:17
5 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 13:41
6 Marnix Boerrigter 08 Iphitos 14:12

MJUNC, LOOP 4: 2 KM
1 Jolein Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 11:14
2 Kenna Kluivers 07 Voshaar Outdoor SEC 11:14
3 Marlou Huijssoon 07 Atletics Nijverdal 12:50

JJUND, LOOP 4: 2 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 Haaksbergen 11:10
2 Kevin Vedders 09 Lemelerveld 11:45
3 Twan Roerdink 09 Archeus 11:54
4 Len Dokter 10 Enschede 11:59
5 Thijmen Bos 10 Iphitos 13:05

MJUND, LOOP 4: 2 KM
1 Nine Kwerreveld 10 Archeus 12:02
2 Esmee Bulten 10 Goor '75 12:17
3 Tessa Beernink 10 Iphitos 12:44
4 Esmee Kosters 10 Marathon Pim Mulier 12:46
5 Laura Kempers 09 Markelo 13:39
6 Lena de Vries 10 Iphitos 15:27
7 Dagmar Hoefnagels 09 Marathon Pim Mulier 17:18

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Lennard Kooiker 12 Enschede 4:59
2 Mica Molenaar 12 SISU 5:05
3 TOM Spek 11 Enschede 5:08
4 Huub van der Woning 12 Iphitos 5:09
5 Mick Sanders 11 Iphitos 5:36
6 Bart-Jan Pietersen 11 Archeus 5:38
7 Roel Beernink 12 Iphitos 5:42
8 Jesse van Duuren 12 Hengelo Ov 5:46
9 Sam Eenink 11 Archeus 7:07

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sophie Willems 11 AV Rijssen 4:35
2 Isabelle Euren 11 SISU 5:29
3 Wies Damveld 11 Marathon Pim Mulier 5:40
4 Fien Zuijdgeest 12 TION 5:45
5 Fem van Veen 12 Iphitos 5:49
6 Lotte van Kempen 11 Iphitos 5:52
7 Josanne Reijnders 12 Iphitos 6:22
8 Evi ten Doeschot 11 Marathon Pim Mulier 6:28
9 Lieke Van der Beek 12 Enschede 6:32

JPUBB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Thijmen Boerrigter 13 Oldenzaal 5:48
2 Giel Sanders 13 Losser 5:58
3 Joël de Kok 13 Enschede 6:10
4 Julian Kuipers 13 Iphitos 6:18
5 Maarten Gosselink 13 Enschede 6:19

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Pien Damveld 13 Marathon Pim Mulier 5:47
2 Isis van Hak 13 Daventria 6:21

JPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Kian Haveman 14 Iphitos 6:06
2 Daan de Kok 15 Enschede 6:24
3 Raf Molenaar 15 SISU 6:25
4 Julian Boerrigter 15 Oldenzaal 6:46
5 Sep Nijkamp 15 ASV 7:14
6 Sef Loonstein 14 TION 7:28

MPUPC, LOOP 7: 1.0 KM
1 Sala Snuverink 15 Delden 6:27
2 Veerle van Duuren 14 Hengelo Ov 6:28
3 Julia Hoekman 14 Weerselo 6:28
4 Kris de Vries 14 Iphitos 6:33
5 Tesse Quak 14 TION 6:41
6 Maja Snuverink 17 Delden 7:50
7 Sofie Hoekman 17 Weerselo 7:52
8 Rosa Bergboer 17 LAAC Twente 8:39

9KM M, 9 KM
1 Arjo Koekoek 92 Almelo 38:24
2 Frank Wageman 87 Hengelo Ov 41:05
3 Nico Benneker 69 Oldenzaal 43:00
4 Thies Gras 96 Groningen 43:26
5 Richars Linderman 75 Enschede 44:32
6 Gerwen Apenhorst 81 Hengelo Ov 44:38
7 Mark Nieland 73 Oldenzaal 45:38
8 Freek Dokter 79 Enschede 47:30
9 Bob Wolbert 85 Denekamp 48:13
10 Henk Koershuis 69 Oldenzaal 49:12
11 Herbert Schröder 65 Oldenzaal 50:53
12 Hendo Bijkerk 67 Enschede 58:50
13 Marc-Phillip Draaijer 71 Zutphen 1:04:16

9KM V, 9 KM
1 Ilse Kemper 95 Berg en Dal 47:15
2 Leonie Dijkhuis 81 Hengelo Ov 48:10
3 Nicole Seinen 75 Oldenzaal 52:38
4 Anouk Roelofs 00 Enschede 55:08
5 Femke van den Berg 81 Losser 55:28
6 Evelien Leidekker 79 Hengelo Ov 58:08

3M, CANICROSS 3KM
1 Mark Snuverink 84 Oldenzaal 12:01
2 Friso Roeleveld 99 Borne 12:21
3 Nick Reith 97 Hengelo Ov 12:55
4 Melvin Hamer 94 Enschede 13:20

3V, CANICROSS 3KM
1 Monica Keers 70 Meppel 11:26
2 Lizzy van Zalingen 87 Rijnsburg 13:45
3 MariaRosaria Della Rag 87 's-Gravenhage 13:48
4 Zoë Boom 11 Gouda 13:57
5 Rianne Vossers 69 Enschede 19:21

6M, CANICROSS 6KM
1 Kevin Boom 83 Gouda 25:54
2 Dennis Groeneveld 73 Heeten 26:04
3 Team Maarten en Vinn 71 Oldenzaal 26:20
4 Mathieu Jaspers Faijer 78 Enschede 27:46
5 Remco Slot met Zoë 79 Markelo 28:39
6 Pieter Goorhuis 82 Enschede 29:13
7 Lars de Jong 81 Hei- en Boeicop 30:16
8 Nico Langeslag 55 Oldenzaal 30:18
9 Jurgen Wolthuis 85 Haaksbergen 32:02
10 Walter Kreutner 80 Düsseldorf (Dld) (GE 38:09

6V, CANICROSS 6KM
1 Vera Mensink 91 Eibergen 26:52
2 Ellen Nijmeijer 82 Enschede 28:33
3 Jet Kuijers 89 Oldenzaal 28:34
4 Evelien Reef 69 Enschede 30:13
5 Karen Koopman 96 Hengelo Ov 30:16
6 Team Lia en Kaya 90 Enschede 32:11
7 Sil Loohuis 91 Beuningen Ov 32:29
8 Veronique Ligtenberg 68 Enschede 33:11
9 Kim Berkers 86 Oldenzaal 34:16
10 Noortje Huttenhuis 85 Oldenzaal 34:18

www.twentsecrosscompetitie.nl